МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 44 тема

  • 57 426
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Благодаря ти. Не съм я забелязала, но ще отида да я видя. Blush

# 31
  • Мнения: 2 223
Тази пудра на Ту фейсд за запечатване ли е, или озаряваща?

# 32
  • Мнения: X
Setting powder.

# 33
  • Мнения: 31 165
Много е хубава тази пудра наистина.

# 34
  • Мнения: X
Много е хубава тази пудра наистина.

Нещо повече можеш ли да кажеш? Изсушава ли кожата? Доколкото си спомням ти не си със суха кожа, а аз съм и на този климат имам допълнителен проблем с пудрите. Blush

Аз имам прасковената пудра, прекрасен продукт е. Прави кожата перфектна, прикрива несъвършенства като пори и тн, в същото време текстурата й е много лека и нежна и не стои прекалено брашняно на лицето като други пудри. Препоръчвам ти я с 2 ръце.

Чак сега ти видях отговора. Благодаря. Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 31 165
Не, аз съм с мазна или по-скоро смесена. Ползвала съм на чело, нос и под очи. Добре е, фина, небрашняна и не изсушаваща.

# 36
  • Мнения: X
От коледните колекции си харесах сенките на Армани
Скрит текст:

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Някой може ли да ми припомни каква беше цената на течните матови червила на KVD?
Звънях на всички възможни телефони на Sephora, но не отговарят. Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 31 165
Някой може ли да ми припомни каква беше цената на течните матови червила на KVD?
Звънях на всички възможни телефони на Sephora, но не отговарят. Crossing Arms
39-40 май.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Мерси, dens! Peace

# 40
  • Мнения: X
Тръгнах днес много ентусиазирана да си купя нещо коледно и... нищо не ми хареса на живо. На Шанел хайлайтърът ми се видя с ужасно едри частички, които се сипят навсякъде и даже лъвът на принта ми се стори глупаво направен. Червилото номер 5 ми стои точно като номер 3, червените лакове и гланц нищо особено, може би златният гланц е хубав. На Диор не видях нищо коледно. Alien на Дж. Стар е само пре ордър в Бютибей, тъй че ще почакам. Други работи си взех, но с Коледата ударих на дърво. Joy

# 41
  • Canada
  • Мнения: 3 456
И аз смятам днес да огледам коледните колекции. Палитрата червила на Шанел много ми хареса на снимките, но са прекалили с цената и няма начин да се прежаля  Whistling

Ще погледна коментираната прасковена пудра и май с това ми се изчерпва и интереса към намалението на Сефора  Mr. Green Тотална козметична апатия Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 3 853
Тръгнах днес много ентусиазирана да си купя нещо коледно и... нищо не ми хареса на живо. На Шанел хайлайтърът ми се видя с ужасно едри частички, които се сипят навсякъде и даже лъвът на принта ми се стори глупаво направен. Червилото номер 5 ми стои точно като номер 3, червените лакове и гланц нищо особено, може би златният гланц е хубав.

Вече си мислех,че само аз не харесвам този лъв на Шанел - не само, че ми е кичозен, но и не виждам кога и колко пъти точно мога да използвам този изключителен блясък. Червилата няма да ги коментирам, защото на сайта на Шанел до преди месец още продаваха от миналогодишните коледни червила, което за мен лично е показател за техните качества и достатъчно основание да смятам, че не само на мен не са ми харесали. Отдавна не ми се купува само заради красивите опаковки.
Учудвам се, че в Германия не са заредили Коледната колекция на Диор, защото в БГ е налична.

# 43
  • Мнения: 31 165
Шанел трябва спешно да сменят Лучия Пика, защото тя ги закопава и дори верните им фенове, които купуваха целите колекции, като мен например, не дават и стотинка вече. Ненавиждам червения цвят, от който тя е обсебена и бълва глупави колекции само с черевникавата гама.
Червилата постоянно са в кофти цветове, дори и сега матовите, за коледната палитра червила да не говорим. Палитрите сенки са скучни и прости и съм сигурна, че нямат никакви продажби. Всичко им виси по рафтовете, дори и на намаления от 20% не се купува.
Лъвовете са страхотни за мен и ще си купя едни сенки, само заради лъв принта върху тях. Иначе и те не ми харесват цветово.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 853
densi, за съжаление и пролетната колекция 2019 не е с нищо по-различна от настоящите на Шанел. Палитрата е скучна и твърде лъскава - 6 от 9 цвята са блестящи.Трите червила този път не са червени, минават по в нюд гамата, но от снимките, които видях ми се сториха матови, а аз такива не нося.

Общи условия

Активация на акаунт