МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 44 тема

  • 57 412
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 623
От коледните колекции искам LE LION DE CHANEL Heart Eyes Heart
Евентуално и някоя от сенките за очи.

Чакам с нетърпение да заредят и коледната на Sephora.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 840
И аз чакам метеорити.

# 17
  • Мнения: 1 467
В търсене съм на кремообразен хайлайтър който да не е много блестящ и да мога да си смесвам с крема за лице, когато ходя без грим Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 4 296
Благодаря за новата тема! 
Озаряващият лъв на Chanel изглежда разкошно. Бронзиращата пудра на Guerlain също. Нямам нужда от нито едно от двете, но да видим...

# 19
  • Мнения: X
В търсене съм на кремообразен хайлайтър който да не е много блестящ и да мога да си смесвам с крема за лице, когато ходя без грим Simple Smile
Dew drops на Марк Джейкъбс е идеален ако нямаш непоносимост към кокос. Аз се оказа, че имам и ще го пусна в темата за размяна-погледни го, ако ти допадне-пиши.

# 20
  • Мнения: 1 107
И аз чакам Huda nude. Може би е време да си купя нови коледни метеорити Blush

Новите коледни метеорити са по-скоро като бронзър. Ще ми е интересна бялата пудра, но 300 лв са прекалено.
И на мен метеоритите ми се струват прекалено тъмни. Какво й е толкова специално на бялата пудра за тази цена Astonished

# 21
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Нищо конкретно не съм харесала от коледните колекции, но винаги купувам, защото ми носят коледно настроение. 😊
Всеки път отивам с идеята само да погледна, но не мога да устоя на блясъците и тази година сигурно ще е така. 😁

# 22
  • Мнения: 899
Здравейте! Включвам се да следя темата. Имаме ли някаква яснота за намаления на Black Friday?

# 23
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Традиционно ще погледна Шанел какво ще изкарат. Задава се тежка програма - Сефора (Канада) обявиха 4 дни - 20%, започна и есенната разпродажба на Лореал.

Привършва ми пудрата на Кат вон Д и ще се огледам за нова.

# 24
  • Мнения: 515
Здравейте, днес в Douglas  всички четки за грим са с 50% намаление. Бихте ли ми препоръчали някоя, аналогична на прословутата четка 217 на MAC. Не съм спец в гримирането, а искам да си купя нещо с добро качество и на прилична цена.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 611
Всички четки за грим? Включително на Smashbox?

# 26
  • Мнения: 515
Извинявам се, не уточних, всички четки с марка Дъглас.
http://bemedio.com/partners/douglas/114/docs/Singles_day_1.pdf?f … V4PpzBHts0zPHRKks

# 27
  • Мнения: X
Всички четки за грим? Включително на Smashbox?

Elle-même, коя четка на Smashbox препоръчваш най-много?

Някой да има впечатления от тази четка и тази пудра?




# 28
  • София
  • Мнения: 1 611
Sheer Cheek Brush - обожавам я и вече дори не посягам към друга. Изключително лесно се работи с нея и прелива без никакви усилия. Дори и с много пигментирани продукти не може да се прекали, защото с нея се наслагва малко по малко.
Искам да си взема още една.

# 29
  • Мнения: 7 561
Аз имам прасковената пудра, прекрасен продукт е. Прави кожата перфектна, прикрива несъвършенства като пори и тн, в същото време текстурата й е много лека и нежна и не стои прекалено брашняно на лицето като други пудри. Препоръчвам ти я с 2 ръце.

Общи условия

Активация на акаунт