конкретно питане за конкретен грим...

  • 1 870
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
няма начина да не съм много хубава! ама нали мога да покажа само едната половина от лицето си? да не си личи пълната липса на симетрия в грима, не за друго....

леле, как не ме бива в боядисването Embarassed само с кофата с латекса се справям hahaha
Хайде, хайде, подготвяш ни сега как няма да се справиш и да не очакваме едва ли не нищо, за да може да блеснеш в целият си блясък Mr. Green Знаем ние Party Важното е да си прекараш добре Peace

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 15:38 от The Sun

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

леле, как не ме бива в боядисването Embarassed само с кофата с латекса се справям hahaha

Виж, ако не те бива в гримирването, хич не се мъчи, да не се получи обратен ефект.

Предполагам, че тоалета ти е достатъчно стилен и хубав, може да не наблягаш на грима.

Сложи фон дьо тен, спирала (напласти/повтори 3-4 пъти), малко руж и червило.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 955
И да не забравиш да покажеш снимка след това на грима, yanita   Simple Smile Ще си много хубава newsm10
И аз ще чакам  за снимка.
Да си изкарате добре Peace

# 18
  • Мнения: 6 618
Ако събитието е наистина много важно,защо не се довериш на специалист.А иначе според мен заложи на вечерен по-тежък грим-ФДТ,руж,опушено сиви сенки ,спирала  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 986
  Тъкмо и аз щях да кажа същото като Илияна-няма ли наблизо някоя по-опитна приятелка в гримирането Wink Или ако имаш време и възможност,отиди на специалист/моята козметичка напр.прави професионален грим,но някои фризьори,маникюристки също го правят/. Аз всеки ден се гримирам,но честно казано,ако ми се налага за наистина слециален повод,може би ще заложа на професионалист Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
все се мислех, че ако някой ми каже напр.: взимаш синята боичке и си правиш точка на челото, после рисуваш тре зелени чертички... и т.н. ще се справя. ама не!

имам вече нещо предвид, благодарение на форума разбира се, и ще се похваля, но като му дойде времето.

абе вас кой ви научи на това изкуство?

# 21
  • Мнения: 1 986
  Мен никой не ме е учил,но понеже винаги съм се интересувала от това изкуство-как да умееш да прикриеш недостатъците и да подчертаеш силните си страни,се заглеждам доста по списанията/предимно/,сайтове из и-нет-коя как са я гримирали,какви очи и каква форма има,съответно какви цветове й подхождат и т.н. Wink По филми,предавания,новини трудно можеш да се вгледаш в подробностите Laughing И после....експериментираш върху себе си Wink

# 22
  • Мнения: 3 447
Аз пък мисля да не рискуваш с тежък грим - за това се изисква опит и техника и рискуваш да докараш комичен резултат, освен това вероятно ти самата няма да се чувстваш комфортно с толкова различен от обичайния ти вид. Добрият грим не е този, който "крещи" от километри, а този, който подчертава предимствата ти. Лицето ти е интересно и имаш хубав тен - не стоиш болнава или измита.  Можеш просто да матираш с полупрозрачна пудра, да подчертаеш хубавите си скули с прасковен руж, повечко черна спирала на очите. Имаш много красиви устни - акцентирай на тях, с някакво не ярко, но блестящо червило, може и течно.

# 23
  • Мнения: 1 616
Аз пък мисля да не рискуваш с тежък грим - за това се изисква опит и техника и рискуваш да докараш комичен резултат, освен това вероятно ти самата няма да се чувстваш комфортно с толкова различен от обичайния ти вид. Добрият грим не е този, който "крещи" от километри, а този, който подчертава предимствата ти. Лицето ти е интересно и имаш хубав тен - не стоиш болнава или измита.  Можеш просто да матираш с полупрозрачна пудра, да подчертаеш хубавите си скули с прасковен руж, повечко черна спирала на очите. Имаш много красиви устни - акцентирай на тях, с някакво не ярко, но блестящо червило, може и течно.
Подкрепям Дона! Можеш да акцентираш на хубавия гладък тен - ти ще прецениш дали имаш нужда от фон дьо тен или само пудра ще ти е достатъчна. На очите може да сложиш само спирала, като предварително извиеш миглите със щипка. Спиралата много хубаво ще се открои, ако нанесеш на клепачите някакви бледи сенки, един - два тона по-тъмни от цвета на кожата ти. Например бежово или много светло кафяво. Не е трудно - само един цвят, нанасяш го по клепача и с апликаторчето хубаво разнасяш, за да се слее с кожата ти. Щом очите са гримирани дискретно, можеш да си позволиш повече разкош за устните - било с блясък или по-тъмен цвят. Успех! Grinning

# 24
  • Мнения: 2 897
  Мен никой не ме е учил,но понеже винаги съм се интересувала от това изкуство-как да умееш да прикриеш недостатъците и да подчертаеш силните си страни,се заглеждам доста по списанията/предимно/,сайтове из и-нет-коя как са я гримирали,какви очи и каква форма има,съответно какви цветове й подхождат и т.н. Wink По филми,предавания,новини трудно можеш да се вгледаш в подробностите Laughing И после....експериментираш върху себе си Wink

Бих добавила,че трябва и от вътре да ти идва поне малко...

# 25
  • Мнения: 1 934
  Мен никой не ме е учил,но понеже винаги съм се интересувала от това изкуство-как да умееш да прикриеш недостатъците и да подчертаеш силните си страни,се заглеждам доста по списанията/предимно/,сайтове из и-нет-коя как са я гримирали,какви очи и каква форма има,съответно какви цветове й подхождат и т.н. Wink По филми,предавания,новини трудно можеш да се вгледаш в подробностите Laughing И после....експериментираш върху себе си Wink

Бих добавила,че трябва и от вътре да ти идва поне малко...
И желанието е много важно.

# 26
  • София
  • Мнения: 122
Знаеш ли напомняш ми като типаж на оная новинарка  Гена Трайкова(май така се казваше newsm78).Можеш да се позагледаш как са я гримирали(ще си 2 в1 хем информирана,хем хубава Wink) замислих се,че все пак ти трябвя по-скором вечерен грим,ама то и техния не е много дневен!Успех с това предизвикателство Peace!

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
ето още една снимка, ама и тук съм с дълга коса (отпреди две години е). не мога да повярвам, че нямам нови снимки без слънчеви очила Shocked
http://community.webshots.com/photo/136263502/2156227160044214055aCAQcj

# 28
  • Мнения: 2 897
А ти пробва ли нещо,избра ли си някаква цветова гама?
Прави си пробен грим няколко пъти преди събитието,така ще си прецениш кое е най-добро за теб и ще си по-спокойна .Ако пък се притесняваш от грима,акцентирай върху устните,там е по-лесно и пак ще спазиш правилото за стилен вид newsm10

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ето виж този сайт, който преди време беше пуснала Киса:

http://club.passion.ru/viewtopic.php?t=73410

Форума е руски, любителски сайт, има много снимки на вечерен и дневен грим, но рускините се справят доста добре, почити професионално. Може да си краднеш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт