Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 9

  • 44 296
  • 745
  •   1
Отговори
# 390
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Злати, благодаря за фрага. Нямам търпение да пуснат превода на фрага. Погледа на Йълдъз, когато беше на ехограф е много странен. А пък погледа на Халит, когато Йълдъз излиза от офиса много ехиден. Дали пък Халит не е замислил нещо?

# 391
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Злати  Hands Plus1

Hands Clap за екипа ,че ни пуснаха фраг

Йълдъз май поиска да се махне Ендер от фирмата , друго не разбрах : ))))

Превод с руски суб
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … -132999259_145459

# 392
  • Мнения: 1 151
Здравейте,

Ето, че пуснаха и първия фраг. Много динамика ни очаква....

Имам едно предчувствие - Халит дали не излъга Йълдъз за бременността.

# 393
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Бг превод на фрага от руската версия:

Й: Искам да приключиш с темата Ендер.
Х: Няма да се виждам с нея.
Й: Няма да стане толкова лесно. Тя трябва да напусне фирмата.
Х: Ще се виждаме само по празниците вече.
Е: Госпожа Йълдъз ли не разрешава?
Дж: Аз мисля ,че Халит създава проблемите. Ако някой трябва да умира гласувам това да е  Халит.
Е: Ще съжаляваш много за всичко и ще си нещастен.
Е: Кемал, къде си?
К: Ще помисля върху думите ви.
Е: Ще ви взема къщата, (нещо още изброява) и даже колата, която ви вози. Прекрасно знам какво ще я унищожи.

Кате и в мен се прокраднаха такива съмнения, но по фрага не личи да е така.

А за това дето се чудим за резултатите, когато Йълдъз говори със сестрата й каза - "може за 5 минути да ги смениш колкото да види доктора и после пак да върнеш моите";
Обаче тя беше в лоши отношения с Халит, значи по времето когато припадна би трябвало наистина да е била бременна. Няма как между първите резултати и вторите да е забременяла, галиба Thinking Голяма мистерия Joy

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 20:26 от BVAR

# 394
  • Мнения: 1 570
Здравейте! Снощната серия ми заприлича малко на "Наръчник по психология". Имам в предвид, че толкова жени в депресия сигурно няма в психиатрията! Като започна от Ендер, Хира до Зехра и Зерин. Йълдъз и тя малко на психо прилича, но засега е в положителният период. Като дойде и майка й, не знам...
Остана само Зейнеп. И дано сценаристите не я побъркат и нея след изчезването на Алихан.
Сериалът наистина е много свеж, забавен и за мен достойно може да изкара 2 сезон до май, юни.
Но това според мен. Ще видим дали няма да го финализират на бързо, както бяха писали - 26 епизод.

# 395
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Боби, много ти благодаря. Друго си е да разбираш какво говорят. И въпреки всичко, пак не ми се изясниха много неща. Единственето, което разбрах е, че Кемал и Ендер ще разорят Халит. Освен това думите на Джанер, че Халит е човека, който трябва да умре ми направиха впечатление и  си написах  сценарии.
Планът на Кемал и Ендер успява, Халит е разорен. За него най-важни са парите, без тях той е никой и нищо. Не може да го преживее и думите на Джанер се сбъдват. Момичета, срам ме е да си го призная, но според мен това ще бъде раумно решение на сценаристите. Образа на Халит вече е изчерпан, според мен. Йълдъз трябва да продължи напред. Няма място до човек, който не уважава никого. А пък и дете да му ражда. Йълдъз явно има проблем с бремеността си.  Браво на сценаристите. Казвала съм го и пак ще го кажа. Нищо не правят случайно. Знаят защо вмъкнаха образа на Кемал.

# 396
  • Мнения: 9 530
Мерси за фрагчето , но май всички предпочитаме фраг с другата страна .Че Алихан е жив , няма спор , дано само СЦ са динамични както винаги и той се завърне още в сл .серия .Но дали ще има промени в поведението му ...
Ох, така пиша заради тази психо серия и най-вече психо фрага от преди малко ...

# 397
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ели Hug

Ето - тренирали са да се мразят Талат и Шевал  : )))) JoyJoyJoy трябва да са като истински Wink  за това и в реала си правят гадости Joy

Фили, ще го върнат. Нали имаше кадри как са слезли от самолета. Няма цяла серия да го мотат това, няма и с какво да запълнят освен с много сълзи и сополи от Зерин и Зейно  : )))

Ивман - и майката на Хира : )))) при психитата


От Ахмет (Хакан) - от сета.

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 20:44 от BVAR

# 398
  • Мнения: 1 151
И то какво стана?
Психари, полупсихари, смахнати.

Алихан сприхав, Емир весел палавник и останаха свестни само Зейно и Хакан  hahaha hahaha hahaha

Хубаво се наредихме. Сега в допълнение певицата/не се знае какво ще измъти и тя/ и майката-гадателка ще внесат колорит в картината.

Боби, благодаря за буквичките, но ние си очакваме другия фраг.

# 399
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Както винаги за ЗейАл няма нищо. Whistling Whistling Whistling

# 400
  • Мнения: 344
Братовчедка, майката ,преди това Кемал Емир .... В слеващият епизод Истанбул ще ще вдигне ръце от Бурса , майката и Зерин искам да видя среща Simple Smile , само да не вземе да цери демоните на Алихан, че нали е екстрасенс и усеща лошата енергия .

# 401
  • Мнения: 21 201
Интересен фраг, но като не съм гледала още епизода и не мога да навържа сцените в него.

# 402
  • Варна
  • Мнения: 7 505
По една  дизайнерска пижама-тениска ЗейАл и Лека нощ! Wink

# 403
  • Мнения: 5 798
Здравейте,

Ето, че пуснаха и първия фраг. Много динамика ни очаква....

Имам едно предчувствие - Халит дали не излъга Йълдъз за бременността.
Чак около датата на следващия цикъл кръвния тест вече може да покаже бременност. Йълдъз подмени резултатите не защото знаеше, че не е бременна, а защото да бъде бременна й беше спешно необходимо.
Междувременно минаха два-три дни, вероятно е влязла в периода в който кръвния тест вече показва бременност и играта й стана тъжна реалност.
Не се филмирайте излишно с предположенията, все пък това не е латино-сапунка.
Това мисля, че е сценария. Какво ще правят нататък СЦ с бебето - предстои да видим.

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 08:40 от dariVale

# 404
  • Мнения: 41 695
Добро утроо! Hug Hug Hug





И аз мисля,че теста сега е положителен!Дано няма проблеми с бременността на Йълдъз! Peace Не ми се искаше да се появи маман!Сега като разбере за Зейно и Алихан,че са заедно сигурно ще поиска официален годеж  Laughing,тъй като за Йълдъз всичко стана много на бързо,обадиха и се в последния момент! Peace

Очаквам днес 2-ри фрагман само със ЗелАл и има яснота за спасяването на Алихан! Peace





Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт