Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 9

  • 44 299
  • 745
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 872
Цитат
Но защо Ендер забрави това и иска да си го върне? Както се вижда тя може да има всеки богат мъж щом това иска, за какво й е точно Халит?
Това на мен също ми е интересно- защо? Предполагам , че егото ѝ се обажда и не може да се примири, че едно обикновено момиче успя да я надхитри. Но много зацикли вече и ако наистина е умна, то по-добре да послуша брат си и да 'убие' Халит. В преносен смисъл ,разбира се, но да насочи отмъщението си срещу него.

Мисля, че има проблем с бременността на Йелдъз. Голямо притеснение се изписва на лице ѝ, когато е в кабинета за преглед Thinking Възможно е да е от друга сцена този кадър, например когато научава за изчезването на Алихан. Майката е със същите дрехи обаче, а Йелдъз - със същата прическа и като да е седнала изглежда.

# 406
  • Мнения: 41 695
  Привет! Hug Hug Hug

     Марсия Hug

       











# 407
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте момичета! HeartHeartHeart

Злати Hug
Марси Hands Plus1

За бременността - до сега не е в стила на сериала да правят някакви сложни конспирации, всичко е по най - логичния начин. Йълдъз нали си говореше в аптеката ,че трябва да забременее някак си. Когато прати на Ендер снимката после се прегръща с Халит и каза - като старите времена. Та тогава може и да е успяла да забременее. Макар че кръвния тест толкова рано не би отразил бременност, все пак е филм тези подробности ги прескачат.
Също и на Дарито варианта е добро и възможно обяснение.  Дари, wavey Просто Йълдъз винаги е с късмет и винаги й се подреждта нещата, успява да се измъкне : ) Обичат я СЦ : ))))

Те в предишния фраг показаха думите на Халит като голяма работа - пък си беше най-обкиновена закана. И Сега си мисля ,че тази физиономия на Йълдъз на прегледа няма да е нещо кой знае какво.

***
Два други разговора бяха интересни във връзка с тази бременност. Зерин-Алихан и после Алихан-Зейнеп;
Аблата му каза , че Йълдъз искала да върже Халит ?!?!?People Eyes Е нали са женени? People Eyes И Зейнеп щяла да го върже и него така?!? People Eyes Алихан се стегна и каза ,че вече й е предложил брак и Зейно е поискала да изчакат. Защо в него има някакви съмнения? Проверява ли я с тези предложения? И нали уж иска да е с нея завинаги. Какви са тия - щяла да го върже?

После в колата Алихан подкачи Зейно за това , че ще става леля и остана озадачен от това , че не е въодушевена.

***
Икономкта на Алихан е голяма фенка на Зейно Grinning Алихан как й каза - да пита нея за вечерята Hug

***
Сега сме в някакъв режим - Зейнеп един ден е при Алихан, един ден си е в тях Joy

# 408
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ето изненада - втори фраг!!!! Пускам втори пост, за да не се смесват.

С руски субтитри:

https://vk.com/feed?z=video-132999259_456241656%2F4aa731a0076c8d … -132999259_145700



няма го в тубата още

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 11:55 от BVAR

# 409
  • Мнения: 41 695
Тъкмо съм излязла и пуснали фрага! Laughing

Боби Hug newsm10

Ще цитирам като е втори поста! Peace

Ето изненада - втори фраг!!!! Пускам втори пост, за да не се смесват.

С руски субтитри:

https://vk.com/feed?z=video-132999259_456241656%2F4aa731a0076c8d … -132999259_145700



няма го в тубата още

Yasak Elma 23. Bölüm 2. Fragmanı


https://youtu.be/NYdurCrwzI0

# 410
  • Мнения: 4 872
 Много се радвам , че ни изненадват с втория фраг, но мнооого тежък, бе...
FlushedFlushedFlushed
 '- Алихан е починал?''
 - Аз не вярвам?!'
Scream

То е ясно, че не е мъртъв, но все пак ще се поизмъчат всички от мъка и въпроси, къде е и какво се е случило.

# 411
  • Мнения: 9 530
Ох, знам,че е жив , но много тъжно ми стана ...

# 412
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ох, знам,че е жив , но много тъжно ми стана ...

Hands Plus1
и на мен така Cry

Злати Hands Plus1
Аз гледам тубата на сериала и там още го няма. Само на Фокс са го сложили за сега.

# 413
  • Мнения: 5 798
BVAR:
Просто Йълдъз винаги е с късмет и винаги й се подреждта нещата, успява да се измъкне : ) Обичат я СЦ : ))))
Flowers HibiscusПовече ми харесва обичта им към Йълдъз, отколкото лансирането на Ендер Simple Smile

***
Два други разговора бяха интересни във връзка с тази бременност. Зерин-Алихан и после Алихан-Зейнеп;
Аблата му каза , че Йълдъз искала да върже Халит ?!?!?People Eyes Е нали са женени? People Eyes И Зейнеп щяла да го върже и него така?!? People Eyes Алихан се стегна и каза ,че вече й е предложил брак и Зейно е поискала да изчакат. Защо в него има някакви съмнения? Проверява ли я с тези предложения? И нали уж иска да е с нея завинаги. Какви са тия - щяла да го върже?

Flowers HibiscusАко не е бременна и се разведат, той ще я изхвърли гола на улицата. Ако има дете ще издържа него и нея до живот, детето ще е наследник и понеже тя е много по-млада /вероятно и Зенеп от Алихан/ ще доживеят да папкат паричките. Това е "връзването".
***
После в колата Алихан подкачи Зейно за това , че ще става леля и остана озадачен от това , че не е въодушевена.

Flowers HibiscusАми тя наистина не е въодушевена, защото смята, че Йълдъз не обича мъжа си и едно дете би я обвързало с него до живот. Тя и не харесва семейството и средата. Много по-трезвомислеща е от сестра си и разбира, че от един момент нататък в живота на човек свободата и възможността да бъдеш себе си са по-ценни от всякаква материална свръхосигуреност.

***
Икономката на Алихан е голяма фенка на Зейно Grinning Алихан как й каза - да пита нея за вечерята Hug

Flowers HibiscusСпомнете си какви укорителни физиономии правеше жената, когато Хира осъмна на закуска в Алихан. Даже той забеляза и я пита какво става. Simple Smile

# 414
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фраг 2, еп.23  бг от руски:

Хл: Самолетът на Алихан е изчезнал от радарите!
Л: Какво?
Зр: Какво означава "изчезнал" ?

Хк: Трябва да очакваме всичко. Вече мина един час.

Зй: Прочетох нещо. Там се казва ,че любовта се преживява само между равни.
Например, между двама души, които преди никога не са се влюбвали. Или между такива, които преди са страдали заради любовта. Или между такива , които търсят любовта.
А: Така е.
Зй: Но преди всичко между такива, които са готови  както за нещастието, така и за щастието.

Зй:  . . . Алихан . . . .

А: С теб равни ли сме?
Зй: Равни сме!

Дж: Т.е. Алихан е умрял?
Е: Не вярвам, Джанер.


***

Дари Hands Plus1
Сега ме подсети - тя и Ендер обясняваше на Джанер ако имало дете щяла  Й. да наследи всичко и т.н.

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 15:40 от BVAR

# 415
  • Мнения: 9 530
И на мен ми направи впечатление как Алихан реагира на новината от аблата за бебето , после в колата със Зейно , даже , когато честити на Йълдъз .Нашият Синеочко се престраши за сериозна връзка , даже брак , но май за бебе не е готов !

# 416
  • Мнения: 41 695
Боби Hug bouquet

Ще е тъжен епизода,въпреки,че знаем какъв ще е изхода от ситуацията! Peace

от Севда....



# 417
  • Мнения: 21 201
 wavey

Втори фраг пуснаха, а аз още епизода не съм изгледала Tired и не знам кога, ще имам време да го изгледам. Tired
Щом ЗейАл са в леглото, значи всичко ще е ОК, Party а Хира не е зле да се лекува, за нейно добро ще е.
SET Joy Joy
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456240540%2F22808a6 … l_wall_-158229374

# 418
  • Мнения: 4 872
Цитат
...Щом ЗейАл са в леглото, значи всичко ще е ОК...
И аз това си помислих, но най-вероятно Зейнеп си спомня този момент т.е. е някаква ретроспекция Sad

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 15:15 от Marsia_K

# 419
  • Мнения: 5 798
хира изгоря вече тя, иска не иска - ще я лекуват.
А относно бебето - аз коментирах резервираността на Зенеп да става леля.
Относно реакцията на Алихан - не си я спомням, но ако вземат идеи от 50-те нюанса - там ГГ първо полудя като разбра, че приятелката му е бременна; напи се; ходи да говори с бившата ама не й каза; после приятелката му разбра за срещата; разсърди му се; нападнаха я и пред опасността да я загуби на нашия му дойде акъла.
Така че има материал поне за 3 серии Wink Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт