Октомврийските деца започват с бели от сутринта! - Тема 22

  • 59 310
  • 670
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 19 698
Ужас Sad В коя болница сте? Аз мога да взема баткото вкъщи newsm78

# 286
  • Мнения: 2 050
Ох, Мисис, много гадно! То не стига, че сте в болница, ами и тримата. Дано се подобрят нещата по-бързо, може би има вариант после да ви пуснат всички и да ходите само за инхалации или вливки? Макар ще то с два броя логистиката ще ти разкаже играта съвсем. А ти си обърни внимание, че притеснена и уморена, с тия опасни детски вируси.. Пиши как сте.

Днес на нас пък ни писала учителката, че в тяхната група имало детенце с крак-ръка-уста. И сега се надявам да не цъфне и нашият герой, че и бебето.

Нашето хубаво е че успяхме да цаним гледачката да остане една вечер с децата (ще доведе и нейната девойка, тя ще прави 2 скоро) и да идем на карнавала. В Сао Пауло не е толкова голям и известен като в Рио и Ресифе, но пак имат Самбодром - това им е стадионът за карнавал един вид. И естествено щото хич и не знам кой ден е, пък ММ все работи, а катнавалът вече минал уикенда. Ама в петък има дефиле на победителите и може би за там ще се пласираме, ако има билети. А, дано..

# 287
  • Мнения: 517
Мисииииис, гуш Kissing Face Стискай зъби, ще мине! Аз от мисълта за инхалации се изприщвам, не си представям каква мъка е. Sad Стискам палци да се приберете вкъщи възможно най-скоро!

Аз с нетърпение чакам четвъртък, че най-после да отиде на ясла, подивява вече в къщи. Нещо обаче ми се струва, че пак подкашля...а може и вече във филми да се вкарвам, не знам. Flushed

Хаха, Фиффи, споко и аз ако не съм на работа изобщо няма да знам кой ден е, че и кой месец сигурно. Grinning Grinning Grinning

# 288
  • Мнения: 14 814
Мисис,гушкам ви и аз и бързо да се оправяте! 🤗 Ужасни болести... 😔

# 289
  • Мнения: 1 426
Мисис, гуш! Бързо да излизате оттам. Съжалявам, че не мога да помогна, но съм извън София.

Инер, и вкъщи се чуват подобни лафове. Ха Ха.

Вчера го водих на площадка , а той вместо да играе почна да събира боклуци и да ги носи в кошчето. Голям чистник... и вкъщи е така. Дано се запази в пубертета това му качество.😁

Аз нещо се разболявам... вземам мерки, дано не се скопосам.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 309
Мерси, момичета! Страшни сте! Heart

CristiВ Софиямед сме. Много благодаря изобщо за предложението! Той баткото все пак е с бронхит и него лекуваме. Текат сополи... Grinning Ще гледам и него да го изчистим и поне да сме вкъщи здрави.

Бебето е по-добре днес. Спираме кислорода. Спи, целия ден днес. Ама е смотан ден, накриво тръгна от сутринта. Беля след беля са, докато изчистиш едната, нова има.

Сега поне спат и двамата, а аз правя инхалации. Grinning

Много се радвам за хубавите неща и чета всичко, което споделяте! Lid, не се разболявай 😙

# 291
  • Мнения: 2 615
Роузи, бързо оздравяване на тримата! Прегръдки и бъди силна!

# 292
  • Мнения: 2 288
Мис, радвам се да прочета, че се оправя мъника.
Много прегръдки от нас и нека силата бъде с теб :*
Аз имам да ви разказвам, ох, ще почвам работа от понеделник, наехме си детегладчка  с триста зора намерихме жена. Лъда калинка станах последните няколко седмици.

# 293
  • Мнения: 19 698
Връщаш се на старата или започваш нова? Simple Smile

# 294
  • Мнения: 2 288
Връщаш се на старата или започваш нова? Simple Smile
Нова е, отново що годе по специалността ми, с добри условия и перспективи, а най-важното е, че е тук. Не е в София, а в околността на наше село. Няма да ми се налага да пътува 180км на ден.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 309
Pure супер звучи! Стискам палци всичко да е наред! Мечето малко ли е за ясла?

Баткото днес спа 4 часа. Нали се сещате кой пие сок сега? 😉

Аз пак съм вързана за инхалатора. Това е като помпата за кърма... Само да действа де, ще го изтърпя.

# 296
  • Мнения: 2 288
Аз на Мечето също правя инхалации, защото нещо се сополиви. Тръгнат ли нещо да се разболяват, веднага хващам инхалатора, но Патето е с висок праг на търпимост към подобни дразнители, а Мече гледа от нея и стоически изтърпява инхалациите.
Не е малък за ясла, но при сестра му се очаква до два три месеца да започнат ремонт и няма да го приемат (там на есен е 100% вътре) в съседният град ми казват, че искат да остане до 4та група, за да не си губят субсидиите, в другото село искат да му е сложена ваксина срещу морбили и така. Сега половинаъа заплата за бавчка, но нищо, дано свикне с нея, че той е мамина лепка, все вързан за мен и сгушен.
Мис, оправяйте се, много ми е мъчно за малчо. Ще се оправи. Мнго сили ти пожелавам :*

# 297
  • Мнения: 1 426
Ние отново се прибрахме скорострелно. Малкият явно прихвана от мен. След малко ще го водя на доктор..... писна ми вече.


Пюр, успех в новата работа! Дано екипът е добър и бързо се адаптираш.

# 298
  • Мнения: 1 118
Мисис, бързо да се оправяте и да се прибирате у дома. Стиснати палчета и от мен.
Пюър, честита нова работа. Да се чувстваш много удовлетворена и да попаднеш на добър колектив.
Лидче, дано не е нищо сериозно. Малкият е болен и съм у дома. Утре е на контрола, ако няма подобрение (а то за сега няма), май ще се наложи АБ.Влязохме пак в серия-една седмица на ясла, една болен. Добре, че ме търпят на работа, че съм се върнала от 1 месец, а вече втора седмица отсъствам. От април ще минавам на 6-часов работен ден. Просто иначе няма как да съвместявам нещата с малкия и работата, имайки предвид, че не шофирам, а работата ми е на другия край на града.

# 299
  • Мнения: 1 117
Мисис бързо оздравяване на всички и прибиране у дома Sad

Общи условия

Активация на акаунт