Нуждая се от него

  • 7 661
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
Хората по различен начин разпускат, аз като се замисля, наистина обичам да прекарвам време сама. Били сме с мъжа ми, подобно на вас, но наобратно - аз работех до 5, той до 11-12ч. Тогава си четях, лакирах си ноктите и т.н. А времето когато и двамата почивахме, излизахме, виждахме се с приятели, не сме от тези, които обичат да прекарват свободното си време гушнати на дивана.
Това просто като моя опит, го споделям. Ти ако се чувстваш обидена, наранена от неговото желание да прекарва времето си сам - кажи му, говори с него.

# 16
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326

И аз попитах същото, още няма отговор.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Може би авторката го е написала грешно. Ето какво намерих:

о̀мален
Значение на думата омален

‑лна, ‑лно, мн. ‑лни, прил. Диал. Зноен, задушен.

Вероятно човека смята, че тя го задушава с прекалено внимание.

# 18
  • Мнения: 135
Може би авторката го е написала грешно. Ето какво намерих:

о̀мален
Значение на думата омален

‑лна, ‑лно, мн. ‑лни, прил. Диал. Зноен, задушен.

Вероятно човека смята, че тя го задушава с прекалено внимание.
В това значение съм употребила, подходящо е също и - досадно.

# 19
  • Мнения: 19 883
Може би свидно. Simple Smile Интересна дума, прилича на македонски.

И аз съм да има време и за лично време, и за двамата заедно. Всеки човек има нужда от личното си пространство, не съм за двойки тип "дупе и гащи".

# 20
  • Мнения: 25 620
За какво си му тогава изобщо?

За слугиня и подлога, за какво друго?
Това колегата, който ядеше сам и не ти предлагаше от своята храна, докато живеехте отделно, ли е?
Че историята нещо ми е много позната...

# 21
  • Мнения: 9 196
Може би авторката го е написала грешно. Ето какво намерих:

о̀мален
Значение на думата омален

‑лна, ‑лно, мн. ‑лни, прил. Диал. Зноен, задушен.

Вероятно човека смята, че тя го задушава с прекалено внимание.
В това значение съм употребила, подходящо е също и - досадно.

Ами не пиши на старобългарски де, то докато преведе само човек ... забравя, какво е прочел и не може да потъне дълбоко в драмата.

Промени си поведението, защото хората отбягват, такива обсебващи типажи. То дори котка да е, има нужда от малко лично време, да се оближе под опашката, пък какво остава за човек ...

# 22
  • Мнения: 19 014
Аз реших, че е този с дискотечните гащи.

Аз също имам нужда от някакво време, в което съм сама, но 6 часа извън времето за сън ми изглеждат напълно достатъчни за целта.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Аз реших, че е този с дискотечните гащи.
Всъщност - да. Laughing

Издържам се сама и освен, че давам двойни смени в работата се опитвам да съм редовна в университета и вкъщи нищо да не ни липсва.
Не искам да го губя.
А дали си го имала някога?!  Какви са били отношението, вниманието, общите интереси, интимността преди и сега? Или винаги ти си давала и очаквала един ден ...да се промени, да те "забележи" теб и твоите нужди?
Ти се грижиш вкъщи нищо да не ви липсва,а той за какво точно се грижи  -- освен своя си кеф и лично време?...А и дискотечни гащи да са налице. Виж, бих написала, че се разминавате, но не съм сигурна дали някога сте се "срещали"!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ама това същата потребителка ли е?! С дискотечните гащи и онзи, който си сипва да яде сам пред нея?

# 25
  • Мнения: 2 990
Какви са тия дискотечни гащи ? И какво лошо има да си сипва да яде сам ?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мацка, тази връзка я пиши "бегала". Той има достатъчно време за себе си, явно не желае да си прекарва свободното време с теб.

Последна редакция: ср, 07 ное 2018, 12:46 от Глухарче

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Имаше една потребителка, на която приятеля имаше специално бельо за когато излиза за дискотека. Без нея. И една друга, на която приятеля си слагаше да яде, а на нея не даваше. Не знам дали е същата.

# 28
  • Мнения: X

🤦‍♀️дразнещо, досадно - омръзнало му на човека..
Ако и тези неразбираш.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️виж у Гуглето
— синоними, може да намериш някоя позната
 дет я знаИш😜омално*

А за мацката >>Мъжете предпочитащи колите си, компютрите си, джаджите си, майките си и т.н.
пред приятелката си/жена си 🤷‍♀️Не се променят и става все по-лошо!Няма оправия с такива!
В пълното право си и НЕ изобщо не си досадна и пр. това са си нормални неща, но той явно предпочита компа пред теб.
Общо взето вината/грешката не е в теб, а в него!

Последна редакция: ср, 07 ное 2018, 12:43 от Анонимен

# 29
  • Мнения: 2 990
Имаше една потребителка, на която приятеля имаше специално бельо за когато излиза за дискотека. Без нея. И една друга, на която приятеля си слагаше да яде, а на нея не даваше. Не знам дали е същата.

Много лоши тия гаджета бе .......

Общи условия

Активация на акаунт