Нуждая се от него

  • 7 675
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
След като приятелят ти не иска да дели почивката си с друг, защо изобщо се обвързва? На мен ми намирисва, че я иска повече за секс-другарче, да го глези, когато той има нужда.
Обвързвайки се доброволно приемаш, че малко или много вече трябва да се съобразяваш с друг човек, да правиш компромиси и така натататък.

Имаше една потребителка, на която приятеля имаше специално бельо за когато излиза за дискотека.
Това да не е късметлийското му бельо за сваляне на жени?

# 31
  • София
  • Мнения: 17 890
Ще бъда кратка за разнообразие.
Той просто не те обича.

# 32
  • София
  • Мнения: 23 124
Ох, ще ме уморите с тия дискотечни гащи. Мислех, че за нещо лъскаво с пайети иде реч като за гадже-ексцентрик, а то били гащи за свалки.  Mr. Green

Авторке, няма оправия, да знаеш. По-зле ще става. Или мирясваш и се примиряваш, или се махаш от този и си намираш друг, който да ти обръща внимание и да не му е досадно да дели свободното си време с теб.

# 33
  • Мнения: 294
Ох, ще ме уморите с тия дискотечни гащи. Мислех, че за нещо лъскаво с пайети иде реч като за гадже-ексцентрик, а то били гащи за свалки.  Mr. Green

Авторке, няма оправия, да знаеш. По-зле ще става. Или мирясваш и се примиряваш, или се махаш от този и си намираш друг, който да ти обръща внимание и да не му е досадно да дели свободното си време с теб.
+ да НЯМА дискотечни гащи и да си споделя храната 😁😂😂

# 34
  • София
  • Мнения: 28 877
И аз бях решила, че става въпрос за някакви лъскави гащи и мълчах ужасено. Като не прочетох предисторията, така е.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 775
Стига бе, верно ли има мъже с лъскави гащЯ?!?

# 36
  • Мнения: 376
Стига бе, верно ли има мъже с лъскави гащЯ?!?

Не гледаш ли ВБ? Grinning

# 37
  • Варна
  • Мнения: 36 775
Анатема! По-скоро ще си подаря телевизора.

# 38
  • Мнения: 294
Аз започвам разследване кои гащи на ММ са дискотечни и кои са работни. А намеря дискотечни ще пиша да обсъдим  въпроса " Къде на сигурно да крием дискотечните гащи на мъжете в събота вечер" 😂

# 39
  • Мнения: 29 900
Стига бе, верно ли има мъже с лъскави гащЯ?!?

Не гледаш ли ВБ? Grinning

 hahaha hahaha hahaha   Дайте линк към лъскавите гащи, ша умрЪ от любопитство!

По темата: Таз двойка няма да я бъде. Дано се окажа лош пророк, ама щом от началото още не иска да си "хаби" времето за нея, представям си по-натам... Whistling Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 7 967
"омално" не е македонски диалект, все още се среща тази дума из Добруджа. Бях я забравила. Точно със значение на досаден, прилепчив човек, ако е употребена като прилагателно.
"Омално ми е" означава "писна ми, омръзна ми вече", но е слаб израз, само оплакване или мрънкане, което не води до действие.

# 41
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 912
Баси кривондела е този мъШ...за къв ти е?
Веднъж ми беше подготвил три изненади- купил черпак, оправил простира и трета подобна на останалите. Когато разбра, че не е успял да ме  възхити ме нарече неблагодарна!
Емма, от началото се учудвам на това, че не си е направил труда и 1лв. по мен да изхарчи.
Имал е периоди в които е оставал без пукната стотинка, защото на дискотека се поръчват по няколко бутилки, наргилета, шотове....
Откровено казано, вече ми е станал толкова крив! Не знам дали си заслужава да го зарежа, заради това му качество. Sad
Елора, цветя два пъти за повод, брои ли се?
Нищо не ми е купил. "Да ти купя - обеци, няма да ги носиш, до ти купя това-онова, ще го захвърлиш". Намерил си  е причина.
 
Парите ни не са общи. На базик е казвал, че неговите са си негови, а моите на двамата.
Делим си основните сметки, аз не държа всичко да е точно до стотинка и поради тази причина винаги аз поемам повече.
Не е малък, близо 30 годишен е .
Искам да проверя дали мисля като вас.
Не ходим никъде ние. Ни на кафе, ни на сладкарница, не сме имали пари. Да, не сме богати, никак даже, но едно излизане и то на кръчма, забележете ни е около 20 лева. Можем да си го позволим със сигурност, но той няма желание.
Моля го, поне в морската да се разходим, нямал той такива планове....
Нямам думи.

# 42
  • Мнения: 29 900
Джулая, добро обобщение на ситуацията.
Полина, не си губи времето, чедо, че а днес, а утре, ще мине време и ще се чудиш какъв път да поемеш.

# 43
  • Мнения: 3 144
Защо се нуждаеш от него? Аз пари ще платя ако трябва, за да се отърва от такъв.

# 44
  • Мнения: 135
Не знам, обичам го.
Може би съм от тоя тип жени, привлича ме, вероятно защото се отдалечава, когато се приближа аз... може би това е естествена реакция...
Съжителството ни върви гладко, когато не се вглъбявам( не му обръщам внимание), но мога ли да съм над нещата винаги, за да избягвам конфликти?
Човек съм и на мен ми докривява.

Общи условия

Активация на акаунт