Звездни компромати - 386

  • 74 452
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 35 180
Тя реално никъде не е казала " не, не съм бременна, този корем ми е от зелето, което ядох на обяд".
Хората написаха, че колежката им е родила, пак не сме доволни.
Всеки сам решава кого и до колко да допуска в личния си живот.

# 646
  • Мнения: 35 180
Стоянка Мутафова в Папараци. С щерка си, разбира се..
https://www.instagram.com/p/BqRvyy7jwwR/?utm_source=ig_share_she … hid=1aljioquyp3ng

# 647
  • София
  • Мнения: 4 328
ох, жива и здрава да е:)
представих си как казва "Муки, я ми подай телефона да се отбележа в инста с хаштагове."Wink
Simple Smile

# 648
  • Мнения: 3 819
"На колене, по бяла риза и с брада, Ивайло Батинков целува Антония Петрова по корема, видя HotArena."

Скрит текст:

Просто им се чудя на тоцините мъже как изтържат целия тоя театър.

# 649
  • Мнения: 2 199
😂😂😂ех, Тоци ми вдига настроението. Тя отново по бална рокля, а той сякаш ей сега е захвърлил сакото и е казал, ела, да те цункам по хубавото шкембенце, фотографат е естествено тъща му.
Ау, роклята имала и цепка 😂😂😂

# 650
  • Мнения: 6 833
На тази снимка изглеждат като младоженци от циганска сватба.

# 651
  • Мнения: X
Ето я другата крайност. Е, ее колко "бременни" фотосесии станаха. Дали списанията се надпредварват да снимат или прави лични? И все едни "леко забавни" Grin

# 652
  • Мнения: 39 575
Хааххахахах сори, ама ми приличат на сгоден циганин брат му и булката му от Димитровградския пазар.

# 653
  • Мнения: 31 371
Абсолютно.
Тони, спри се! Мъжът ти е пичага, не го излагай.

# 654
  • Мнения: 18 866
Това за мен е сигурен знак, че поне мъжът й е лудо влюбен. Повечето мъже се навиват на по-скромни фотосесии Simple Smile Simple Smile Тук човекът всякак се старае и всичко изпълнява!

# 655
  • Мнения: 39 575
От поредицата завърнали се българи

# 656
  • Мнения: 2 199
Доста тъпо написано.

# 657
  • Мнения: 31 371
Това не е нищо от написаното, а е просто моят мъж! Heart Eyes

# 658
  • Мнения: 11 575
"На колене, по бяла риза и с брада, Ивайло Батинков целува Антония Петрова по корема, видя HotArena."

Скрит текст:

Просто им се чудя на тоцините мъже как изтържат целия тоя театър.
А, издържат.  Whistling Рано или късно си бият камшика и бягат с 200. Да видим този колко ще издържи да го  правят на клоун.

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 16:21 от precious*

# 659
  • Мнения: 814
Мен ме кефи визуално на Тоци мъжа,а и тя сякаш малко се приземи откакто е с него.

Общи условия

Активация на акаунт