Звездни компромати - 386

  • 74 429
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 819
Хич не ми прилича на приземена с тия фотосесии 😂

# 661
  • Мнения: 6 833
Ева Веселинова 😀

Скрит текст:

# 662
  • Мнения: 35 148
И аз мислех да пусна същата снимка...
Като селска даскалица през 1975та година е.
Тая нейна обеца на носа ме влудява. Още по- евтина изглежда.

# 663
  • Мнения: 4 690
Ева е от една особена категория, която аз съм си обособила за себе си, гледаш я, трябва да е красива, а не е. Хубаво лице, хубава фигура, всичко правилно, ама тц... В движение е ясно - говор, маниер, стойка, но ме впечатлява как и на снимката си проличават същите неща, а уж е "замръзнала".
Много неприятна персона, рядко такава антипатия буди някой в мен.
Честно, Стрина и Николета, които по принцип са връх в класацията ми "Анти", ги предпочитам.


Честито на Никол.
Тя винаги е пазила поведение и е била подготвяна да влезе в по-такова семейство, от сой. Както се коментираше за Кейт, такава асоциация правя някаква. Няма издънки като цяло момичето, макар че и тя ми е неприятна. (Въобще леко се притесних за себе си, защото май никого не харесвам 😂😂😂)

# 664
  • Мнения: 6 008
Голямо пазене на поведение Николче, няма що. Обиколи леглата на няколко със скъпи коли и имаше връзка и с Тупарев също. Не е  типична кифла, но мисленето й е кифленско на нея.

# 665
  • Мнения: 2 199
Според мен тя няма мислене, майка и мисли.

# 666
  • София
  • Мнения: 3 951
Има нещо отблъскващо в нея. Не я намирам за красива, може би защото излъчването ѝ не ми харесва. Струва ми се, че вечно е неразбрала нещо, така изглежда.

# 667
  • Мнения: 8 544
Голямо пазене на поведение Николче, няма що. Обиколи леглата на няколко със скъпи коли и имаше връзка и с Тупарев също. Не е  типична кифла, но мисленето й е кифленско на нея.
Хахаха точно
А пък за фамилията в която отива трудно бих казала , че е от сой.Най -обикновенни новобогаташи , нито са от сой , нито парите им са от поколения.

# 668
  • Мнения: 6 008
Тази тъпа селска мома Ева Веселинова ми се струва, че я бута Джуди Халваджиян. Няма съмнение по какъв начин успява. Много хубав вкус има Джуди, браво.

# 669
  • Мнения: 5 008
В България само кумунистите са богати от 2 поколения вече, другите са от едно...

# 670
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Всеки сам решава кого и до колко да допуска в личния си живот.
Никой не е твърдял противното. Говорим за коренно различно нещо. Сто пъти се написа и обясни вече, но явно не на всеки става ясно. Както и да е.
п.п. аз като не искам личните ми неща да са обществено достояние си ограничавам достъпа до публикациите в интернет, не ги оставям на широката общественост. Та толкова с пазенето на лично пространство.

# 671
  • Мнения: 6 008
Ако хората не се интересуваха от Николчето, дали тя щеше да заработва и пари от реклами, които прави в Инстаграм? Тя работи Никол Станкулова, не е синоптичка. Тя е това, което винаги е искала да бъде.
Ето, Станислава Цалова е синоптичка, жената роди две деца, някой изобщо интересувал ли се е как се обличаше по време на бременност и какви бременности караше?  Изводите сами си ги направете.

# 672
  • Мнения: 12 674
Николчето  май още не се е докопала до богатото синче. Сватба не е имало. Ако имаше, голяма тайна щеше да е.

# 673
  • Мнения: 35 148
Всъщност, когато Станислава беше бременна с второто си дете пак имаше догадки отначало Е ли или НЕ е бременна.
Аз имам приятелка, която и до сега не ми е казала, че е бременна, но знам от друго място. Аз също не съм била тъпана. Имам приятели , които разбраха , че имам дете чак, когато го написах в социалната мрежа. Имам си своите причини за това. Никол си има нейните и съм сигурна, че не е нейно решение, така го чувствам

# 674
  • Мнения: 6 008
Николчето  май още не се е докопала до богатото синче. Сватба не е имало. Ако имаше, голяма тайна щеше да е.

Tо пък защото една сватба е голяма гаранция за "докопване", да...

Общи условия

Активация на акаунт