Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 18

  • 62 956
  • 752
  •   1
Отговори
# 195
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Наскоро забелязах нещо в рекламата на Кит Кат (с Харалампи и катапулта), което за мен я прави по-смешна - накрая Харалампи казва "Дай да се обадим на кол център" и пускат една птица - всъщност това е "обаждането" Laughing (не бях обърнала внимание, тъй като по време на рекламите не гледам внимателно).

Страхотна е цялата реклама, това с кол центъра ММ ми обърна внимание преди време, аз не го бях схванала.

# 196
  • Мнения: 1 709
А някой знае ли какво рекламират с едно видео, в които показват планина, после един гарван и пътна табела Дяволското гърло?
От две седмици го излъчват и нищо не се разбира още освен, че планината крие тайни или нещо подобно беше.

# 197
  • София
  • Мнения: 14 871
А някой знае ли какво рекламират с едно видео, в които показват планина, после един гарван и пътна табела Дяволското гърло?
От две седмици го излъчват и нищо не се разбира още освен, че планината крие тайни или нещо подобно беше.
Нов сериал по Нова с Владо Карамазов в главната роля. 

# 198
  • Мнения: 1 709
Ясно. Благодаря! Simple Smile
Нещо в кадрите ми напомня на Туин Пийкс.

# 199
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
И на мен точно това ми напомня.

# 200
  • Мнения: 14 170
А аз мислех, че рекламират туризма в България и използвах възможността да помрънкам на мъжа ми, че е крайно време да идем до Дяволското гърло. Joy

# 201
  • Варна
  • Мнения: 41
А може би рекламират някаква бира Wink

# 202
  • София
  • Мнения: 14 871
А може би рекламират някаква бира Wink

Тц, сериалът се казва "Дяволското гърло"

# 203
  • София
  • Мнения: 8 943
Дразни ме рекламата на матраците Нани, която върви от два дни по Нова. Ми тъпо ми е за Алекс, която точно в този момент не би следвало да я показват в подобна инфантилна реклама. Знам, че са дали пари и са я снимали преди дни, но толкова ли не можаха да се съобразят.

# 204
  • Мнения: 14 170
Според мен пък нарочно пуснаха рекламата точно сега. Не, че са знаели кога и какво ще се случи, но и да са мислели да я пуснат на по-късен етап, са я изтеглили по-рано. Пука им на търговците кой каква болка има. Сега е на дневен ред Александра, какъв по-подходящ момент да си натрапят рекламата. Точно това си помислих снощи, когато я видях. Как хиените ще се възползват от момента.

# 205
  • Мнения: 36 908
На нея това й е работата. Докато рецитираше тъпите ("забавни") сценарий на Брадъра, мъжът й е преживявал една от най-дълбоките си кризи (не само здравословна, но и емоционална, ако се вярва на сайтовете). Това, че е изглеждала весела по телевизията, не значи, че не го е подкрепяла и не е страдала заедно с него.
 В крайна сметка, това е начинът, по който тя е избрала да си изкарва прехраната и като професионалист не би трябвало да й пука кога се излъчва.

# 206
  • София
  • Мнения: 8 943
Според мен пък нарочно пуснаха рекламата точно сега. Не, че са знаели кога и какво ще се случи, но и да са мислели да я пуснат на по-късен етап, са я изтеглили по-рано. Пука им на търговците кой каква болка има. Сега е на дневен ред Александра, какъв по-подходящ момент да си натрапят рекламата. Точно това си помислих снощи, когато я видях. Как хиените ще се възползват от момента.
Аз доколкото я загледах е за някаква промоционална седмица в Метро, та едва ли е нарочно.
Петя, знам каква ѝ е работата, но пак не ми харесва момента с рекламата. Тя и самата реклама си е тъпа.

# 207
  • Мнения: 14 170
Е, ако е за определена седмица, няма как да не я излъчат. Аз се загледах в Сърчаджиева, че не бях сигурна дали е тя, разбрах само, че е за матраци. Дори марката не разбрах, та като се замисля едва ли е от полза и за производителя. В момента като видя Александра, я свързвам с мъката, която я сполетя, а не с матрак.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 41
Алекс не е виновна, че са решили сега да дават рекламата. Не е редно да говорите така, тя не е виновна.

# 209
  • Мнения: 14 170
Е, къде прочете, че някой обвинява нея?!?! Възмутихме се, че фирмата използва случилото се и това, че името на Александра се споменава често, макар и по неприятен повод. В смисъл - няма лоша реклама. Но както се разбра, рекламата е за конкретна седмица на намаления в Метро и просто е неприятно съвпадение. В случая съчувстваме на Сърчаджиева, макар че за нея това е просто работа. Явно ние се впечатляваме повече от необходимото.

Общи условия

Активация на акаунт