Когато разбереш,че той е женен

  • 18 219
  • 371
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 842
   Ако разбера, че приятелят ми е женен, веднага прекратявам връзката. Ще ме боли най-много, че ме е лъгал по този долен начин. Сигурна ще съм, че преди мене е имал също подобни извънбрачни афери. Не бих никога казала на жена му какво представлява нейният мъж. Да направя добро на нея и да отворя очите й, всичко ще рефлектира върху мене. Накрая ще излезе само аз и единствено съм виновна.

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
В тези случаи трябва ли да си мълчим (щом не сме в ролята на любовницата или съпругата), или сме длъжни – от женска солидарност – да докладваме кръшкача на жена му, за да си получи наказанието и да спим спокойно?
Е, момичета, тези, които твърдите, че жена му непременно трябва да научи – вие самите информирате ли жените (или мъжете) на кръшкачите около вас и как точно го правите? Любопитно ми стана...
Изобщо не бих си отворила устата. Като се сетя как заболя когато "кръшкача" сам призна, не смятам, че е моя работа да причиня това да друг човек. Отношенията между съпрузи са си лично тяхна работа. Това си е тяхното семейство и толкова.
А ако другата ми го беше сервирала, щеше да е сигурно 100 пъти по - болезнено. Това е садизъм.

# 302
  • Мнения: 11 505
Има даже и такава тема с анкета, в която кви сценарии се размятаха, селската седянка пасти да яде... па и се биеха в гърдите как едва ли не това било техен обществен дълг да информират...

# 303
  • Мнения: 18 849
Частните детективи без работа ще останат горките Simple Smile

# 304
  • Мнения: 3 724
Аз не мога да вдяна целта на питането. Значи имало връзка с някакъв, ама се оказал женен. Връзката приключила, не е ясно все пак женен ли е, разведен ли е. Но в крайна сметка да уведомим жена му/бившата му.
Това изобщо сериозно ли е?  Ай стига бе. То човек да го хване див ужас и от любовницата вече.
От тази тема се налага извода мъжете да си подбират любовниците.

# 305
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Много си забавен.

# 306
  • Мнения: 15 619
Аз не мога да вдяна целта на питането. Значи имало връзка с някакъв, ама се оказал женен. Връзката приключила, не е ясно все пак женен ли е, разведен ли е. Но в крайна сметка да уведомим жена му/бившата му.
Това изобщо сериозно ли е?  Ай стига бе. То човек да го хване див ужас и от любовницата вече.
От тази тема се налага извода мъжете да си подбират любовниците.
Що, те не си ли ги подбират или квото падне!? Grinning

# 307
  • Мнения: 3 724
Благодаря, ако горното беше за мен. Забавлявам се, за разлика от повечето тук, които приемат всичко много насериозно и много навътре.

# 308
  • Paris, France
  • Мнения: 14 252
Как Сийке, на никого нищо не казвам. Няма как да разбера кой с кого кръшка. Веднъж си имах драми с един кръшкащ съквартирант. Ходеше с най-добрата ми приятелка и тя ме беше помолила да не и казвам ако доведе друга. Приятелката ми беше на почти 40г, разведена, с дете. Той беше по-млад, наивен, детински и малко мърляч. Даже се сприятелих с едното момиче, която доведе. После най-добрата приятелка малко се разсърди, че не съм и казала, но мина. Те се събираха, разделяха и накрая разумът и надделя. Оня беше много образован, но разхвърлян, беден и все нямаше пари. С нея досега сме приятелки.

Няма как да съм сигурна, че някой кръшка. Не е и моя работа. Не, не бих казала

# 309
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 319
Хаха...случвало ми се е обратното.Ама тогава бях много млада.
Казах на любовницата,че нейния Мунчо е женен и познавам жена му.
Да,ама тя не ми повярва в началото и аз излязох лошата.
Чак когато жената на Мунчо забременя и той заряза любовницата ,тогава тя разбра истината-че си е пропиляла времето.

# 310
  • Мнения: X
..Когото така усилено прикривате под благовидния предлог да защитим жената. Оттам нататък всеки е свободен сам да си решава дали ще приеме за враг външния или ще поиска да види действителната причина.
Щях да кажа да се откажеш и да ги оставиш да си мелят, но гледам последната страница на темата - направила си го!
Скрит текст:
Въобще никакви жени не защитават, злобата е точно към жени. Или пак се касае за поддържане на харема, доста ориенталско стана в тази тема.
 Вчера точно гледах филм по този повод - как съпругата нарочва другата, че била виновна за това, че мъжът й е курварин. Беше обяснено като за малоумни, че и двете жени са жертви. Някои обаче явно предпочитат жените да си стоят в ролята на жертви.
Много пресен случай,още не е приключил  развода-моя приятелка хвана съпруга си след 8 г.брак.Работи от 5г.като охрана на обект,дневни и нощни смени."Девойките"са го посещавали на работното му място,особено когато е бил през нощта на работа.Е,тя как да разбере?Сега,по време на делото излизат някой работи.....Но иначе нормално ежедневие-на работа,в къщи;почивните дни-със семейството;с "девойките"си говори от служебния телефон.
Естествено, че през работно време се правят тези неща.
Не съм решила, не съм го направила, с нормално работно време съм, че и това се писа - при 'нормално' работно време не можело.
Съответно става по ~ 17%. Всеки с първи клас може да преброи благоприятните изходи.
/Горното са си факти и не възнамерявам да споря по тях/
Хм, около 66%. Интересно. Даже чудесно звучи! Ама то си е чудесно отвсякъде, да се отървеш от такъв де.
За това дали бих казала - аз обясних. Бих започнала с разговор по темата. Отдалече. След това разбирам мнението на другия - би ли искал или не би искал да знае. И според това, действам. Просто е, и както каза Сомбра, не е нужно да бъде направено нагло, нахално и просташко.

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 12:21 от Анонимен

# 311
  • Сф
  • Мнения: 10 734
По първият пост.Малко са мъжете,които ще кажат че искат просто секс от връзката.Дори и да са му кофти отношенията вкъщи, не всеки си тръгва по ред причини.

Знам за два такива случая,че и бебета се родиха.Въпреки това,новите връзки не просъществуваха.
За мен друго е чудно.Защо се връзвате на приказки , не съм сигурна дори че има и обещания?Просто виждате това,което ви се иска.Че ако не със сладки приказки за зли съпруги и безсексие у дома уж, с какво ще ви вкарат в леглото?
Ако са ви за забавление тия връзки ок,но това не са сериозни отношения и не знам какво очаква авторката..Надявам се да е млада,всеки може да сгреши.Не мисля,че като каже на жена му,ще и накриви шапката.Възможно е да се почувства още по-глупаво.
А той какво ти предлага?Точно нищо..ще си крета така,но ако много искаш,нищо чудно и да те разкара,защото мъжете не обичат усложнения,дори от чисто любовно естество Simple Smile

# 312
  • Paris, France
  • Мнения: 14 252
Не само мъжете не обичат усложнения. И жените не си падаме по полагане на усилия. Връзката с женен просъществува докато устройва любовницата и после вече не. За някои жени връзка с женен е привлекателна, защото е без битовизми. Ако жененият фалира или се разболее любовницата не отива да помогне, хаха, а го заменя бързо с друг или просто го разкарва

# 313
  • Мнения: X
Няколко любовници познавам, които отиват да помагат. Няма такова нещо. Всякакви неща има в живота.

# 314
  • Мнения: 7 006
Аз обаче покрай тази тема се замислих и за нещо друго. Нали се разви тезата, че мъжете кръшкачи много лесно се измъкват сухи от водата, защото любовниците си мълчат и не информират съпругата. Дотук добре.
Да, но какво да правим, когато станем странични свидетели на една извънбрачна връзка? Всички ние познаваме такива кръшкащи индивиди (че и от двата пола) – колеги, приятели, роднини... В тези случаи трябва ли да си мълчим (щом не сме в ролята на любовницата или съпругата), или сме длъжни – от женска солидарност – да докладваме кръшкача на жена му, за да си получи наказанието и да спим спокойно?
Е, момичета, тези, които твърдите, че жена му непременно трябва да научи – вие самите информирате ли жените (или мъжете) на кръшкачите около вас и как точно го правите? Любопитно ми стана...

Ако е близка,която познавам достатъчно добре и знам мнението ѝ по въпроса,ще отида и ще ѝ кажа.
Но,съм била свидетел на изневяра,познавам съпругата,но е просто позната,нищо повече.Не казах никому нищо.Да си се оправят,не е моя работа да отварям очите на слепите..

Общи условия

Активация на акаунт