Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 631
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 240
Привет! Моля за вашата подкрепа, стиснати палчета, положителна енергия, всичко, всичко каквото ви дойде на ум за да започна скоро мечтаната работа (в момента съм безработна). Имам подадени документи на две мечтани позиции, на едната даже бях на интервю,  на друго място само съм питала. Пеликана сложих на стената. Една щипка назначих за ръководител по намиране на работа, в кърпа я вързах (за да ми е в кърпа вързана), днес я развързах. Желаяния писах, ами не става и не става. Ако имате други идеи на драго сърце ще ги пробвам. Вярвам в чудеса, но търпението ми е на изчерпване.

# 181
  • България
  • Мнения: 3 621
Вики,как са нещата?
Мама на ив,не тазбирам много от тези пеликани.Но се моли да получиш най-доброто за теб ,което пък може да е нещо съвсем друго -трето Simple Smile Успех!
Петенце,ще го гледам с удоволствие.Преди го четях с голям интерес,но сякаш пише малко фантасмагории.Как мислите???
И ако може да ми развсните малко повече.Що е това радиестезия(така ли беше) и какво са тези паразити?от къде се вземат и каква е връзката между двете.
Благодаря Simple Smile
А ти как си ,петенце?

# 182
  • Мнения: 4 770
Мама на ив, стискам палци.
Вики, на теб също и благодаря за молитвите, както и на Пит и на всеки, който ме подкрепя по някакъв начин.
Ирен22, що за език и отношение? Отговарям на alinnna, защото искрено желая да й помогна и защото има нужда от тази информация и не задължавам никого да ми вярва или изобщо да взема отношение. Изобщо може ли да се изкаже човек в тази тема без някой да го погне? Изрично споменах, че информацията не е за всеки и правя компромис заради alinnna с риск да ме обиждат по такъв начин, но от теб не го очаквах. Аз да съм погнала или обидила някого заради това, което споделя? Никога не съм си  позволила подобни волности при все, че се пишат различни неща, които на незапознатия звучат доста странно и няма да търпя и друг да ме обижда, при това напълно незаслужено.

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 17:08 от Петенце Цветенце

# 183
  • Мнения: 240
Ирен, Петенце Благодаря 😍

# 184
  • София
  • Мнения: 1 549
Момичета, може ли да споделите метод за вземане на решение - много се колебая за нещо, за момента не искам да споделям, надявам се ще ме разберете. Има ли техника, с която да мога да си помогна да взема правилното за мен решение на подсъзнателно ниво така да го кажем? Благодаря Simple Smile

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Венчо, ако не можеш да стигнеш до решение може да си напишеш на листчета различни варианти и да си изтеглиш.

# 186
  • София
  • Мнения: 1 549
Венчо, ако не можеш да стигнеш до решение може да си напишеш на листчета различни варианти и да си изтеглиш.
Това е идея! Тамън като изтегля ще видя как ще се чувствам от изтегленото - напрегнато или не. Мерси, Галчудо Simple Smile))

# 187
  • Мнения: 6 185
Венчо, ако не можеш да стигнеш до решение може да си напишеш на листчета различни варианти и да си изтеглиш.
Това не е решение според мен ,а е един вид Ези-Тура.Аз бих написала на един лист плюсовете и минусите от предполагаемото събитие ,и тогава ще взема решение

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Да, това е в случай, че не можеш да вземеш решение, нещо като помощ от съдбата/Вселената.

# 189
  • София
  • Мнения: 1 549
Ще пробвам с квадрата на Декарт, май така се казваше. Но си знам, че каквото и решение да взема все ще има чудене дали е било правилно, по скоро ще трябва да превъзмогна съжалението си после и самообвинението:) Благодаря ви!

# 190
  • България
  • Мнения: 3 621
Петенце,направо ме шокира!!!!!
Какъв език какво отношение?????
Върнах се да прочета пак поста ,да не би да е станало някаква грешка.И пак не разборам кое те е обило?
Наистина не съм наясно,стана ми интересно и попитах,защото имах нещо в предвид.
 въпросът ми беше към всички,които искат да ми обяснят,не конкретно към теб,но понеже ти си наясно!
Изобщо как ти хрумна,че съм те нападнала????

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 20:53 от ирен22

# 191
  • Мнения: 937
ирен22, не си само ти, аз се върнах до началото на темата за да видя къде и какво си си позволила да кажеш, но уви не разбрах.

# 192
  • Мнения: X
Момичета, хайде стига. Да не превръщаме темата като повечето тук. Hug
При мен не е ясно как ще се наредят нещата Sad
Толкова имам нужда от точно определена помощ, но няма как да получа без наличието на огромна ( но наистина огромна Sad ) сума от финикийски знаци Sad
Венчо, според мен преди да заспиш, кажи си "Моето подсъзнание е мой партньор във вземането на решението за...… " Пробва една, две вечери. Би трябвало на сутринта да имаш точното усещане кое решение трябва да вземеш.
Петенце, не се обиждай заради думата фантасмагория ( предполагам, че се засегна от това определение). Каза го и сама, всеки има право да си мисли каквото ще Simple Smile
Ти как си? Поздрави момичета Simple Smile

# 193
  • Мнения: 196
Здравейте,някой правил ли е техниките на Лариса Ренар за засилване на женската енергия.Смятам да почвам въртенето,което е на 08.12.Има ли резултат който се е въртял.

# 194
  • Мнения: 1 752
Венче, успех във вземането на решение! Няма правилни и грешни, има взети и невзети. Аз, вчера, направих моя избор. Доверих се на разума, пренебрегнах сърцето. Дано, успея да продължа напред, без да се самообвинявам. За силата да взема решение ми помогна ТЕС и молба до Кармичния съвет и ангелите.

Общи условия

Активация на акаунт