Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 629
  • 754
  •   1
Отговори
# 330
  • на брега
  • Мнения: 1 089
"Вселената не е срещу вас и ако избиете тази мисъл от главата си, може би ще направите място на "късмета" в живота си!" -Позволявам си да пусна линк към едно интересно четиво. Може да е полезно и за вас Heart Exl
https://www.vesti.bg/lyubopitno/kak-da-obyrnem-kysmeta-na-svoia-strana-6091640

# 331
  • Мнения: X
Когато получа пари плащам сметките си. И не гледам числото/деня от седмицата. В пъти по-важно е да са платени.
А и наемодателят не се интересува  от такива глупости. Нито ЕVN  Wink
Иначе статията е интересна Simple Smile

# 332
  • Мнения: 2 269
Аз не вярвам в "късмет", а във вибрация и енергия. Simple Smile Когато се напаснат нещата, тогава всичко се случва с лекота. Поне на теория ми е ясно, на практика... не ми се получава, но и аз съм от нетърпеливите...
Отдавна не бях влизала в една от любимите ми темички тук. В ниска вибрация съм, въртяха ми се в съзнанието едни гадни мисли от известно време, от вчера гледам да се поуспокоя и да го карам по-леко, щото иначе ще си докарам още драми на главата. Вътрешното спокойствие е най-важно за успешното "сбъдване" на желания, за реализиране на проекти, за постигане на цели, абе за всичко. Дано ни осени вдъхновението скоро! Simple Smile

# 333
  • Мнения: 1 752
Момичета, настъпи момента, след цяла година и взех решение! Трудно ми е и ми е мъчно. Не знам какво ще се случи. Но, се радвам, че поех отговорност, независимо от последствията. Искам да съм смела и отговорна. Пък, каквото стане! Вчера го взех решението.

# 334
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Момичета, настъпи момента, след цяла година и взех решение! Трудно ми е и ми е мъчно. Не знам какво ще се случи. Но, се радвам, че поех отговорност, независимо от последствията. Искам да съм смела и отговорна. Пък, каквото стане! Вчера го взех решението.
Успех ти желая от сърце! И нека да се случи най-доброто за теб и без да навреди на никого!

# 335
  • Мнения: 8 823
Ани, следващият път ще ти е още по-лесно да вземеш решение.

# 336
  • Мнения: 1 831
Момичета ,моля да сстискате палци Simple Smile Откриха ми ново заболяване към колекцията ми, взеха ми изследване утре ще е готово. Моля се да не е вярно ,а да е страничен ефект от хапчета, които пия. :/ Много се притеснявам, много ми дойдоха нещаа последно време :/

# 337
  • Мнения: 3 542
Всичко ще е наред. Шушулина! Revolving Hearts Стискам палци!

# 338
  • София
  • Мнения: 12 413
Стискам палци и аз. Бъди много здрава и успех!

# 339
  • Мнения: 3 118
Шушолина, настрой се на здраве!

# 340
  • Мнения: 240
Здравейте, с хоопонопоно има ли запознати? Няма много информация в нета, чета но имам неясни неща. Искам да попитам каквото не ми е ясно. Simple Smile

# 341
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Здравейте, с хоопонопоно има ли запознати? Няма много информация в нета, чета но имам неясни неща. Искам да попитам каквото не ми е ясно. Simple Smile

Аз практикувам хоопонопоно. Миналата година, през ноември, споделих в темата. Тогава препоръчах Джо Витале - "Абсолютната неограниченост“ и „В Нулата - зоната на абсолютната неограниченост“. Те ще ти дадат яснота за тази житейска философия.  Peace
   

# 342
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Шушулина, стискам палци!!!!
Аз също ползвам много хоопонопону. На мен много ми помага.

# 343
  • Мнения: 2 269
Аз искам да се преместя да живея и работя в чужбина, дали ще минат още 10+ години докато подсъзнанието ми възприеме това...

# 344
  • Мнения: 8 823
Подсъзнанието бунтува ли се срещу това да се преместиш в чужбина?

Общи условия

Активация на акаунт