Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 536
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 118
Петънце, поне трябва да направиш консултация, още една, ако трябва и две и три.
Може да не се съгласиш да бъдеш хоспитализирана, но поне трябва да чуеш възможностите и да решиш.
Възможно е да има достатъчно добро домашно лечение с инжекции или друго, за което не знаеш.
Не се лишавай от този избор.

# 106
  • Мнения: 4 770
Петънце, поне трябва да направиш консултация, още една, ако трябва и две и три.
Може да не се съгласиш да бъдеш хоспитализирана, но поне трябва да чуеш възможностите и да решиш.
Възможно е да има достатъчно добро домашно лечение с инжекции или друго, за което не знаеш.
Не се лишавай от този избор.

Благодаря, но наистина не съм обяснила добре май. Едва издържах пътуването до Плевен на матраци и топ матрак от дунапрен, сгънат на две, а до София незнам какво изобщо ще остане от мен. Отделно няма да мога да изтърпя нито дрехи за сезона, нито обувки. При ходене понякога стават травми, колкото и да внимавам. Баща ми твърди, че не ми вярва и сега, въпреки че е очевидно колко съм зле и ако на още едно място не се докаже всичко черно на бяло пак ще имаме жестока караници и разбити нерви за дни, дори може да ме прати по психолози, както се кани и кой знае къде и как ще свърша. Отделно ми направи забележка, че съм поръчала чопър, въпреки че се бяхме разбрали още преди месец. Не бих си причинила никога отново всички тези проблеми  заради една консултация или едни инжекции. И то след като и така физически се крепя на косъм. Дано да обяснявам добре този път.

# 107
  • Мнения: 3 118
Тогава, помоли докторите да направят домашно посещение. Все трябва да има начин.

# 108
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Всички сме гледали масови, популярни крими филми. В един момент добрите се организират, нападат лошите и докато стигнат до лошия, завъртат леко вратовете на неговите охранители, които падат и умират. Защо пиша това? Пиша го по повод твърдението на Петя, че има обърнати наобратно прешлени. Пиша го и по повод нейно, вече редактирано мнение, че не може да спи от болки в челюстта, врата, главата. АКО ти беше разместен прешлен, не на цял оборот, а сантиметри, особено шиен, ТОВА е несъвместимо с живота! За това се иска и страшно много сила.
Петя, вземи се в ръце! Ако искаш не тук, на лични ми пиши, опиши ми абсолютно всичко, което чувстваш, а не което мислиш, че имаш. Мога поне съвет да ти дам! Наистина ти трябва адекватна помощ! Не самолечение и собствени диагнози!
Лекарите в 90% от случаите са готини, но на всякъде има и мърша. Не може на всичко да викаш -"Не".
Ако трябва и на психолог ще ходиш!
Мисля, че някой здраво трябва да те раздруса, за да направиш нещо!

# 109
  • Мнения: 626
Подкрепям казаното от etty775. Прешлените не могат да се върят по никакъв начин. Ако са се завъртяли както ти казваш, значи вече трябва да си мъртва.
Петенце, тук всички се опитват да ти помогнат. И наистина смятам, че имаш нужда от помощ. И то от сериозна психиатрична помощ.
Не знам останалите тук дали знаят, но всъщност Петенцето никога не е диагностицирана с каквато и да е костна болест. Тя сама го написа това в една друга тема. Най-вероятно Петето сама си слага диагнози.  Никой доктор до сега и никакво изследване досега не е потвърдил нито една от диагнозите на Петето.
Петенце, така не става. Никой няма право да си слага сам диагнози, и сам да се лекува от някакви въображаеми неща.
Да, имаш проблем. Но какъв е той за сега никой не знае, освен ти самата, а може дори и ти да не знаеш. Послушай това, което ти казаха много хора - запиши си час на психиатър и на психолог.

# 110
  • Мнения: 5 459
Петенце, направо е плашещо това, което пишеш. Много ми е тъжно, че изпитваш такива болки. А ти от колко време не си излизала от вас. И за кратки разходки ли не можеш с патерици да се движиш, миличка?

# 111
  • Мнения: 2 741
От доста време не съм близала в темата и сега реших да напиша и аз какво ме мъчи, поен да споделя. От няколко месеца съм без работа и не мога да си намеря, кандидатствах на повече от 70  и ми звъннаха от 3-4. Отидох на интервюта и от никъде не ми се обадиха. Депресирах се от това, но продължавам да пускам автобиографията си и то на всякакви обяви, на които мисля, че покривам изискванията. От отчаяние и притеснение. Опитвам се да се държа, но след всеки изминал ден се чувствам по-притеснена и неспокойна.
Имам чувството, че ми е блокиран по някакъв начин късмета и само кофти неща ми се случват от няколко месеца. Може би е само така в моята глава и искам да се почувствам по-добре и да имам вяра в себе си, защото съм я изгубила явно.
Силно искам да си намеря работа и съм сигурна, че всичко ще тръгне в друга посока.
Страшно съм объркана и не знам какво да правя, момичета.
Извинявам се, че ви се натрапих така, но просто не издържам и имах нужда да споделя.

# 112
  • Мнения: 3 118
Хинт, щом казваш:
"Силно искам да си намеря работа и съм сигурна, че всичко ще тръгне в друга посока."
ще издиря медитация на метода Силва и ще ти го пратя, там само трябва да развихриш въображението си - имаш за домашно да си представиш каква работа искаш, детайли за обстановка, плащане, договор, хора, къде се намира, колко хубаво се чувстваш да работиш там, такива разни детайлни нещица и без капка съмнение всяка вечер, може и сутрин да навлизаш в алфа и да предизвикваш у себе си чувствата и усещанията от новата работа.
Така рано или късно нещата ще се случат!

# 113
  • Мнения: 1 881
Момичета дайте метод който работи за изпълнения на желания моля ви!!!:heart_eyes:

# 114
  • Мнения: 2 741
Много, много Ви благодаря!

# 115
  • Мнения: 15 619
Аз се сетих за историята "Няма да е все така." покрай постинга на  hintt.  Grinning

# 116
  • Мнения: 2 741
Всъщност напоследък често сутрин ставам  с мисълта, че "Днес е специалният ден и най-сетне ще ми се случи това(да ми звъннат, че съм одобрена за работа)" и вечер също запивам с тази мисъл, че очаквам утрешният ден да ми се случи "чудото". Все очаквам различен и хубав ден.

# 117
  • Мнения: 3 542
В голям град ли живееш, Хинт?

# 118
  • София
  • Мнения: 11 471
Подкрепям казаното от etty775. Прешлените не могат да се върят по никакъв начин. Ако са се завъртяли както ти казваш, значи вече трябва да си мъртва.
Петенце, тук всички се опитват да ти помогнат. И наистина смятам, че имаш нужда от помощ. И то от сериозна психиатрична помощ.
Не знам останалите тук дали знаят, но всъщност Петенцето никога не е диагностицирана с каквато и да е костна болест. Тя сама го написа това в една друга тема. Най-вероятно Петето сама си слага диагнози.  Никой доктор до сега и никакво изследване досега не е потвърдил нито една от диагнозите на Петето.
Петенце, така не става. Никой няма право да си слага сам диагнози, и сам да се лекува от някакви въображаеми неща.
Да, имаш проблем. Но какъв е той за сега никой не знае, освен ти самата, а може дори и ти да не знаеш. Послушай това, което ти казаха много хора - запиши си час на психиатър и на психолог.
Подкрепям etty775, и с оглед на казаното от лин по-горе, от известно време предполагам, че петенцето не е диагностицирана с никакво заболяване, а всичко си е сложила сама. Въпросът за психолога хич, ама хич не е нито толкова страшен, нито излишен. Аз съм посещавал - помага.
Иначе стискам много палци петето да се оправи!

# 119
  • Мнения: 3 118
https://dox.abv.bg/download?id=470a5931ea# - Линк за сваляне
Ей това е медитация по метода Силва. Можете да пробвате да поискате желното.

Общи условия

Активация на акаунт