Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 376
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 719
Момичета искам да ви питам нещо.Когато желаеш нещо ,представиш си го ,забравиш го и после не ви ли се случва да се сбъдне????Смисъл не се ли получава при вас? Бтв Крион ми звучи интересно.Thinking смятам да го погледна
Ами на мен почти винаги така ми се случва! Искам, после забравям и изведнъж тово,което съм си поискала се е случило. Не знам как забравям обаче за поисканото. Може би,защото имам много ангажименти и някак си поисканото си намира само как да ми се случи:grinning:

# 166
  • Мнения: 5 459
Олееееее, от тези книги за Крион имаше толкова много-поне 5-6 и още купища други езотерични книги......Нали съм споменавала, че покойният ми мъж беше запален езотерик и преподавател по радиестезия.......а аз раздадох всичко. сега ми дойде акъла да се интересувам от такива неща ама......

# 167
  • Мнения: 1 744
Здравейте и от мен, в новата тема! Бих искала да попитам, знае ли някой, техника при необходимост от избор и вземане на правилно решение. Не знам как да постъпя в определена ситуация и имам нужда от помощ. Лошото е,че не усещам интуитивно нищо и вътрешния ми глас е заглушен...

Нарочно отделно, че горният ми се получи дълъг: Защо трябва да взимаш решение, ако пред теб дори няма такова/такива ("не знам как да постъпя", а не "така ли да постъпя или иначе")? Виждам, че вярваш на интуицията си, което е върхът, защото по мое мнение тя подсказва правилните решения. Когато им дойде времето, обаче. Ако нищо не ти натежава в никоя посока, може би просто е рано. Като да искаш преждевременно да слезеш на гарата, докато влакът е в движение и още не я е стигнал. Или да се опитваш да прозреш точно до какъв кръстопът ще стигнеш. Случвало ми се е, има моменти, които просто не са за решения. Моят съвет е - изчакай. В такива случаи (когато предугаждаш, че нещо трябва да се промени, но не знаеш какво) често решенията идват сами. Или просто ти хрумват и значи им е дошло времето - тогава идва ред на колебанието правилно ли е, сега ли точно да се случи? Но имаш някакво поне решение и избор, върху които да разсъждаваш/чувстваш.
Благодаря! Решението, принципно не търпи отлагане, но дефакто почти година, не мога да се престраша и да го взема. Оттам идва проблема. Действително, може и момента да не е настъпил. И аз вярвам, че когато трябва, ще усетя и ще съобщя и действам, както ви дойде отвътре. Благодаря ти😘

# 168
  • Мнения: 4 770
Олееееее, от тези книги за Крион имаше толкова много-поне 5-6 и още купища други езотерични книги......Нали съм споменавала, че покойният ми мъж беше запален езотерик и преподавател по радиестезия.......а аз раздадох всичко. сега ми дойде акъла да се интересувам от такива неща ама......

След като покойният ти съпруг е бил радиестезист, не може да нямаш материали и за медицинската радиестезия и за енергийните причини за заболяванията, включително енергийните паразити. Извинявам се за настоятелността, но е препоръчително да направиш диагностика за такива, предвид общото ти псохо-емоционално състояние и ако има такива, да се пристъпи към отстраняването им. Не подминавай съвета ми. Hug

# 169
  • Мнения: 5 459
Е да, обаче аз не пазя нищо . Оставила съм си само психологическите книги и разни руски граматики.
Петенце, енергийни вампири ли имаш предвид?

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 16:03 от alinnna

# 170
  • Мнения: X
Момичета, искам да помоля да ми стискате палци да се разреши в моя полза един проблем. Няма да изпадам в подробности, но в момента всичко зависи от едно решение, което ще се вземе. Трябва ми положително решение, но непрекъснато си мисля, че няма да стане така. Изпадам в паника, защото нещата са си принципно сложни, а такова правило не съществува по документи. Но се оказва, че  завися от нечие благоразположение.
В петък ще получа отговор, а как ще преживея дотогава.... Със сигурност ще изпадна в хиляда паники Sad
Нуждая се от подкрепа. Благодаря ви!

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
_viki, имаш палци от мен!

# 172
  • Мнения: 518
Viki, стиснати палци и от мен🤗

# 173
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета!
Само да спомена, че в момента чета Акошови записи. Не успявам да я разбера много, но то реално съм още на пета стр. Някой чел ли я е?

# 174
  • Мнения: 1 862
Момичета наближава новолуние  тъй като знам,че се пишат желания искам да попитам ,ако става въпрос за конкретен човек примерно да ни се подобрят отношенията и друго ...как трябва да формулирам желанието?Simple Smile

# 175
  • Мнения: 4 770
Е да, обаче аз не пазя нищо . Оставила съм си само психологическите книги и разни руски граматики.
Петенце, енергийни вампири ли имаш предвид?

Не, именно енергийни паразити. Няколко пъти съм ги споменавала в темата, но никой не ме отразяваше, вероятно защото малко хора знаят за какво става въпрос. И слава Богу, защото тази информация не е за всеки. Но при теб мисля, че е нужно да се направи проверка и вероятно изчистване, затова изобщо си позволявам да ги споменавам. Жалко за литературата.

Вики, стискам палци проблемът да се разреши.

За себе си ще спомена само малко - без промяна физически и полагам неимоверни усилия да се крепя психически, защото и да искам да избягам в друга кожа няма как да стане. Това е. Confused

# 176
  • Мнения: 5 459
Само по радиестезичен път ли могат да се открият тези паразити?

# 177
  • Мнения: 4 770
Само по радиестезичен път ли могат да се открият тези паразити?

Не, но е по-сигурно и безопасно от врачки и други окултни занимания и по-лесно от намиране на читав екзорсист като Големанов. Нека думата екзорсист не те плаши. Паразитите са най-различни и я ползвам за яснота. Но определено някои влияят на поведението, предимно многомерните. Някои причиняват пороци като алкохолизъм или разврат, други болести в органа, около който са заседнали и т.н.
Друг начин е да се потърси православен свещеник и да се мине през пост, изповед и причастие или поне четене на поредица специални молитви. И двата начина ги чистят, но няма гаранция, че ще е напълно и аз поне не познавам добре обучен свещеник за тази цел. Чистят се и със Василиевите молитви, но трябва да се четат дълго и пак няма гаранция. Само ще вметна, че имам лични наблюдения и не пиша наизуст. И още нещо - не всеки, владеещ радиестезия е обучен да я ползва за медицински цели, а и да е няма гаранция че ще е чувал за паразитите и ще знае какво да търси. Да не говорим, че има и доста шарлатани. Но има и хора, които имат документ да се занимават с това. Иначе е незаконно да я прилагаш за медицински цели върху друг, освен себе си.

За който се интересува -
 Мирзакарим Норбеков гостува в петък 22:00 в Нощни птици по БНТ1.

Последна редакция: чт, 29 ное 2018, 17:12 от Петенце Цветенце

# 178
  • Мнения: X
Петинце, когато решиш че искаш помощта ни, пиши. Сама не можеш да се справиш. Hug Hands Pray
Аз се моля упорито в 20:00 ч. за теб Flowers Hibiscus
Дано утре всичко да е наред с мен Simple Smile
Благодаря на всички, които ми стискат палци Simple Smile

# 179
  • Мнения: 3 118
И аз се моля всеки ден, но без чужда лекарска помощ не мисля, че ще е много ефективно.

Последна редакция: чт, 29 ное 2018, 22:13 от Пит

Общи условия

Активация на акаунт