Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 714
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 118
Обаче момичета как да напиша желание за друг смисъл за подобряване на отношенията незнам как да го формулирам Sad
Нe можеш да налагаш волята си/желанията си на друг.
Можеш да напишеш нещо от сорта:
....правя най-доброто (давам най-доброто от себе си) за да имам хармонични отношения с .....

оттам натам оставаш свободната воля на другия да решава.  Peace


и да внимавате с желанията, щото

Joy  Joy  Joy

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 14:42 от Пит

# 211
  • Мнения: 1 895
Обаче момичета как да напиша желание за друг смисъл за подобряване на отношенията незнам как да го формулирам Sad
Но можеш да налагаш волята си/желанията си на друг.
Можеш да напишеш нещо от сорта:
....правя най-доброто (давам най-доброто от себе си) за да имам хармонични отношения с .....

оттам натам оставаш свободната воля на другия да решава.  Peace

Мерси!

# 212
  • Мнения: 1 752
Да не би да обърках...защото написах:"Благодаря ти че..." И описах това, което искам. Например: за хармонията и любовта, в семейството ми.

# 213
  • София
  • Мнения: 12 432
Аз винаги ги пиша по този начин.

# 214
  • Мнения: 1 831
Не знаех ,че се горят желанията.Имам от миналата година събрани желания и ...в един момент си мислех ,че ще станат цял кашон Grinning Мина ми и на мен през ума да ги изгоря, но не знаех дали е правилно

# 215
  • Карлово
  • Мнения: 4 663
Аз пък мислех, че трябва да си ги пазя, докато се сбъднат.

# 216
  • Мнения: 2 747
И аз не знаех, че се горят и си пазя моите.

# 217
  • Мнения: 3 542
И аз ги пазя, но аз ли искам много, не действам както трябва ли, но не ми се получават повечето.

# 218
  • Мнения: 2 747
И при мен е така. Смятам днес да изгоря листчето.

# 219
  • Мнения: 1 831
И при мен не действат много ... а в повечето случаи гледам да ги пиша точно в първите минути ....Persevere

# 220
  • Мнения: 1 752
Малко съм разочарована... Или много... Написах желание, но не се успокоих. Благодаря за неща, които нямам?! Странно ми е. В една книга прочетох за молба в писмен вид, до духовния наставник или учител. Само за един отговор помолих и нищо ....От отчаяние на другия ден скъсах молбата.
Не искат да ми помогнат явно. А съм отчаяна и безпомощна...

# 221
  • Мнения: 8 864
 Ани888,
А как духовния наставник ви дава отговорите? Трябва да се оглеждате за някакви знаци?
Изобщо кои желания се късят/горят - сбъднатите или несбъднатите?

# 222
  • Мнения: 3 118
Постъпете както го чувствате с листчетата. Няма правила. Вътрешното усещане винаги е най-правилно.
Ани, не винаги онова, което искаме е най-доброто за нас в този момент.

# 223
  • Мнения: 1 752
Ани888,
А как духовния наставник ви дава отговорите? Трябва да се оглеждате за някакви знаци?
Изобщо кои желания се късят/горят - сбъднатите или несбъднатите?
Да,като знак, внезапна мисъл или усещане. Просто, усещаш яснота и си сигурна как трябва да постъпиш.

# 224
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте,  форума е хубав, първа страница също! Така събрана информация😘

Какво да кажа за отрицанието на НЕ-то, енергията следва мисълта..Вярата е силата и откровениятя идват в сънищата. Амин!

Благоденствие и Просперитет!

Общи условия

Активация на акаунт