Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 412
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 244
Ясно тогава, махай се от там в момента по който намериш начин.
И извинявай за предположенията, явно имаме даже сходен сценарий.
Сменяла съм професията, даже още е процес, и не е лесно, аз също минах през абсурдни компромиси в името на ново ноу-хау Flowers Hibiscus

# 406
  • Мнения: 240
Помагайте ❤️
 Кандидатствах през джобс за няколко позиции, всички ми харесват, но едната е "моята". Какво да направя за да ме викнат на интервю и да ме вземат на тази която най-много ми харесва?
Благодаря 😘

# 407
  • София
  • Мнения: 1 244
Помагайте ❤️
 Кандидатствах през джобс за няколко позиции, всички ми харесват, но едната е "моята". Какво да направя за да ме викнат на интервю и да ме вземат на тази която най-много ми харесва?
Благодаря 😘

Представи си как ти се обаждат, с какво вдъхновение уговаряте час, как се виждаш с най-готиния HR или който там отговаря и се разбирате с една дума. Как започваш, какви ще са ти дните и колко ти харесва да го правиш. Все едно е станало и си спомняш, а не си измисляш.
След това спри да си представяш, изобщо въобще. Приеми, че може да ти се обадят и да се получи на други места, което също може да е вълнуващо.
След това спри и това да си мислиш и се занимай с нещо, което те концентрира на момента. Тоест, приеми и третия вариант - никое да не стане.
След първото е доста трудно, предупреждавам Simple Smile

# 408
  • София
  • Мнения: 973
Явно повечето тук сме на вълна работа. И колкото и ситуациите да са различни има и много сходни неща.
И аз така преди 5 години след майчинството бях пред избор или в досегашната сфера или да се преквалифицирам в сфера, която е доста платена в момента. Не съм била на много интервюта, две автобиографии, по една за двете области и ме взеха и на двете места. Избрах ниско платеното въпреки че имаме три деца, стиснахме зъби...и така на първата карта на желанията си написах заплатата, до която искам да стигна точната позиция...и всяка година увеличавах заплатата и знанията, които исках да придобия..пиша в картата и уча. Сега в момента тази позиция вече не ми е толкова интересна, много научих, искам да се развивам нагоре...заплата и нарастна 4 пъти. И сега..нова карта, нови желания, а междувременно изкарах два курса от ноември, не съм спала нормално от не знам кога, но имам два сертификата и още много знания , които ще ме воддят към следващото ми желание...но всичко стъпка по стъпка...и с каквото мога и помагам на съдбата.
НО искам да кажа , че мъжа ми мног, много ме подкрепя, той вярва даже повече от мен в моите знания и възможности и ако не е той не мисля, че бих стигнала до тук сама.
Относно това за губенето на ценните кадри...в момента в работата ми знаят, че ще ме загубят, знаят че правя неща, които хем не ми влизат в работата, хем не ми ги плащат...И една сутрин разбрах, че просто това вече не е моето място..от тогава съм много щастлива.
В момента решавам тестове за изпити, оправих си автобиографията, ще сложа и пеликана, но искам да обмисля точно какво да си пожелая, защото както каза някой ... внимавайте какво си пожелавате.

# 409
  • Мнения: 2 263
Някой може ли да каже какъв е този пеликан?

# 410
  • Мнения: 5 459
Да, всички сме на вълна работа. И аз преди 1 месец напуснах заради психичен тормоз от страна на шефката. Не съм чакала да си намеря друга работа. Здравето ми е по-важно. Та аз се връщах всяка вечер разтреперена и разплакана, сутрин тръгвах с панически атаки на работа. Върнах се към антидепресантите......Сега си ближа раните вкъщи...Честно казано дори ме е страх да си търся работа, за да не попадна пак на някой вампир....

# 411
  • Мнения: 3 118

alethea, аз на твое място не бих напуснала преди да поговоря с когото трябва за увеличаване на заплатата - и то поискай доста повече, ако се съгласят на малко по-малко да има накъде да пада. Тогава ще му мислиш.
Бъди настойчива и вярвай в себе си!
Ако не ти - няма кой друг, харесват се хора, които си знаят цената.
Успех ти пожелавам!

# 412
  • Мнения: 8 774
Помагайте ❤️
 Кандидатствах през джобс за няколко позиции, всички ми харесват, но едната е "моята". Какво да направя за да ме викнат на интервю и да ме вземат на тази която най-много ми харесва?
Благодаря 😘
ако си сложила пеликана, напиши си отзад какво искаш. Обаче, ако е много конкретно, вероятността е по-малка, или няма да стане скоро. Ако напишеш по-общо май е по-добре. Пиши кое е това твое 'място под слънцето', наистина как си представяш бъдещата работа.

@Auspicious
търси в гугъл "пеликан за намиране на работа" в изображенията. Ако прочетеш малко назад в темата, ще го видиш, и линк, и снимка има, той е чернобял, в клюна му има пари. Принтираш снимката  и я слагаш над котлоните. Докато си намериш работа, а отзад написваш какво търсиш(ама честно).

# 413
  • Мнения: 240
Помагайте ❤️
 Кандидатствах през джобс за няколко позиции, всички ми харесват, но едната е "моята". Какво да направя за да ме викнат на интервю и да ме вземат на тази която най-много ми харесва?
Благодаря 😘
ако си сложила пеликана, напиши си отзад какво искаш. Обаче, ако е много конкретно, вероятността е по-малка, или няма да стане скоро. Ако напишеш по-общо май е по-добре. Пиши кое е това твое 'място под слънцето', наистина как си представяш бъдещата работа.

@Auspicious
търси в гугъл "пеликан за намиране на работа" в изображенията. Ако прочетеш малко назад в темата, ще го видиш, и линк, и снимка има, той е чернобял, в клюна му има пари. Принтираш снимката  и я слагаш над котлоните. Докато си намериш работа, а отзад написваш какво търсиш(ама честно).
Пеликан имам сложен поне от ноември. Преди месец го сложих точно над колоните, надписах го отзад. Днес освен да напиша по подробно описание, без да конкретизирам.
Благодаря 😀

# 414
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Относно Пеликана,аз моят си го бях нарисувала на ръка, не написах нищо и започнах работа.

# 415
# 416
  • Мнения: 1 831
Аз с тоя пеликан вече се ядосвам .Губя надежда, дори от никъде лъч не се задава за нова работа, а на старата става все по-зле. Просто ужасен ужас е Sad

# 417
  • Мнения: 240
Аз с тоя пеликан вече се ядосвам .Губя надежда, дори от никъде лъч не се задава за нова работа, а на старата става все по-зле. Просто ужасен ужас е Sad
И при мен е така, с тая разлика, че не работя. И други магиики правех, но ефект няма.
 Всъщност има едно "предложение", но просто е.... 6 дни по 10 часа, работа навън, с куп условия.

# 418
  • Мнения: 2 263
Аз не съм правила пеликана все още, но от няколко месеца не работя. И имам доста "претенции" относно бъдещата ми работа.

# 419
  • Мнения: 1 831
Аз съм си написала какви работи искам да започна и къде. Не съм слагала заплати и подобни условия . Пускам СВ-та ,ама за майтапа от никъде никой не ми се е обадил, нито ми е предложил някоя оферта.
И аз правех разни ''магии'' ... най- ужасното беше в полунощ да ям мед (мед, поръсен с орехи и отгоре кайсии , мисля че така беше ) Не знаех дали на веднъж трябва да се направи ,за това го изядох наведнъж ,ужасно ми накърти посред нощите...
Сега мисля ''трудов договор'' да си направя... то друго какво ми остава , ще прави тези неща пък...

Общи условия

Активация на акаунт