Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 278
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 831
Значи цаката е да не искаш нещо толкова силно?! Защото и аз съм забелязала, че като искам нещо или някой много, то сякаш обратното става.

# 526
  • Мнения: 240
Да, точно това е цаката. Да искаме нещо, но не на всяка цена.Другото, което казват е за вибрацията при представянето на нещото все едно се е случило. Според моя опит е по-определяща важността.

# 527
  • Мнения: 2 246
И аз имам този проблем. Като имам много свободно време и постоянно ми минава през главата, иска ми се да се фокусирам върху нещо друго по цял ден и не ми се получава... Все едно съм си поставила живота на пауза, докато не постигна моето. Знам, че това не е добре, но все не мога да се откъсна от това, което искам. Много скапана работа. И важност съм му придала до небесата.

# 528
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
Когато изпадна в подобно състояние на зацикляне, започвям с хоопонопону. При кен действа винаги.
Опитайте!

# 529
  • Мнения: 240
Когато изпадна в подобно състояние на зацикляне, започвям с хоопонопону. При кен действа винаги.
Опитайте!

За хоонопополу само думите повтаряш нали? Много хубави отзиви чувам, но нещо не мога да го почуствам, а искам.

# 530
  • Мнения: 11 240
Какво е хоонопополу?

# 531
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
Аз повтарям фразите непрекъснато. И дори да не чувствам нищо, почти винаги има резултат.
Какво е хоонопополу?
е вид хавайска техника за сбъдване на желания. Има специална тема. Но от телефона не мога да я закача:hugs:

# 532
  • Мнения: 2 937
Хоопонопоно е проста техника за душевен мир със себе си и околните и няма много връзка със сбъдването на желанията освен, ако желанието не е било точно такова.

# 533
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
Хоопонопоно е проста техника за душевен мир със себе си и околните и няма много връзка със сбъдването на желанията освен, ако желанието не е било точно такова.
Когато се постигнедушевен мир, желанията се реализират:hugs:

# 534
  • Мнения: 2 937
Значи да добавим и ТЕС/EFT за освобождаване на блокираните емоции, страхове и всичко което ни пречи по пътя към осъществяването на желанията.

# 535
  • Мнения: 240
Значи да добавим и ТЕС/EFT за освобождаване на блокираните емоции, страхове и всичко което ни пречи по пътя към осъществяването на желанията.
А възможно ли е да си намеря работа с ТЕС? Преди време бях чела темата, но винаги имам съмнения дали правилно формулирам намеренията си. Мисля, че някаква стена има между мен и мечтаната работа.

# 536
  • Мнения: 2 937
Възможно е разбира се. Има тема за ТЕС във форума с достатъчно подробна информация по въпроса. Освен, че трябва да се работи с ТЕС на всички нива за изчистване на всякакви блокажи, резистънс и подсъзнателни желания да си стоим в зоната на комфорт и да не поемаме "излишни" рискове с което се пропиляват много от предоставените ни възможности е нужно и да се работи с утвърждения за приемане на себе си, развиване на своя потенциал на макс в полза не само на себе си, но и на всички около нас. Когато се настроим на подходящата вълна в съответствие с желанието си и вече сме готови без страх да приемем по-значима промяна то обстоятелствата ще започнат да се появяват и ще ни е по-лесно да ги забелязваме и да се възползваме от тях. ТЕС е един от многото начини да направим промяна в себе си за да видим резултатите от тази промяна и извън нас.

# 537
  • Мнения: 240
  Здравейте!
  Чакам едно обаждане. Как да го забързам, да се случи по - бързо?

# 538
  • София
  • Мнения: 344
При мен работи "Капчица роса"

# 539
  • Мнения: 1 847
При мен работи "Капчица роса"


Какво е капчица роса?

Общи условия

Активация на акаунт