Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 28

  • 54 290
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 523
...И това отношение към пациентите. От една седмица чакам да ми издадат болничен лист, работодателят ми изпада в ступор от нерви, а аз съм по средата. Не зная дали ако бях забавила плащането към болницата щяха да го преглътнат, както те се подиграват с мен в момента. Имали много работа /разбирай не ми е до теб сега/. Правете си изводите.

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте, има ли раждали при д-р Кирякова Токуда. Предстой ми второ секцио и съм се насочила към въпросната докторка. Ще се радвам жени родили при нея секцио да споделят впечатления.

# 62
  • Мнения: 1 501
Аз мисля, че Кирякова повече клони към нормално раждане, но все пак всички в Токуда имат опит и в двете. Мисля, че няма да е проблем.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте, има ли раждали при д-р Кирякова Токуда. Предстой ми второ секцио и съм се насочила към въпросната докторка. Ще се радвам жени родили при нея секцио да споделят впечатления.

Вчера родих при доктор Кирякова в Токуда!
Изключително съм доволна.
Родих по естествен начин.
Не съм сигурна дали клони повече към едното или другото, страхотен профисилист, всичко съобразява спрямо медицински съображение. Въпреки, че при мвн също всичко си беше наред и за естествено раждане, един или два пъти ме попита, аз какво искам, също.
Първо раждане ми беше, приеха ме в 13 :07 с 3 см разкритие, родих 19 :04. Сложиха ми упойка, а гадните напъни бяха 30 мин. Много ми помагаше докторката, много обяснителна и внимателна. Препоръчвам!

# 64
  • Мнения: 702
AllegraA, не знам, надявам се от темата да разбера:)

Ако има раждали секцио последно време в Токуда, може ли да споделите кога ви дадоха бебето за пръв път и за колко дълго? И след това ако сте в обща стая, може ли да остане постоянно при майката? 

# 65
  • Мнения: 147
Роди се 11:25. До 12-12 и малко да съм била в операционната. Таткото поседя при мен 10-тина минути и още 10-тина след това ми го донесоха. Неонатоложка ми го сложи на гърда. Взе го и после за следващото хранене в 4 пак ми го донесе. Максимум половин час след операцията ми го донесе първия път.

# 66
  • Мнения: 147
Може да остане при теб след като те раздвижат - т.е на другия ден. Иначе ще ти го носят по малко. Когато можеш да ставаш го взимат само за тоалет и изследвания. През останалото време си е цял ден в стаята.

# 67
  • Мнения: 702
Благодаря! А през нощта ако си в обща стая задължително го взимат така ли?

# 68
  • Мнения: 147
Взимат ги, да. Но ако искаш да го кърмиш можеш да се разбереш да ставаш да го взимаш и да го връщаш. Не знам ако се пита да остане в стаята през нощта дали ще дадат, но не пречи да пробваш. И разбира се ако съседката по легло няма против Simple Smile

# 69
  • Мнения: 6 622
Ако съм първа за секцио за деня има ли шанс до вечерта да ме раздвижат?

# 70
  • Мнения: 147
Предполагам, че зависи от това какво ще им каже лекарят ти. Ако каже ти каже до довечера да са те раздвижили, ги питай и ти постоянно. Но пък имай предвид, че може и да ти кажат, че след някакъв час вече няма рехабилитатори. Според мен си полежи... тези няколко часа за през нощта няма да имат особено значение, а и първото ставане е за има-няма 5 мин. По-добре на свежо през новия ден Wink

# 71
  • Мнения: 16 874
Ако съм първа за секцио за деня има ли шанс до вечерта да ме раздвижат?
Искай си.
Аз излязох от операционната около 11.30 и в 19.30 поисках да стана. Направих 2 крачки и си легнах  Grinning

# 72
  • Мнения: 6 622
С дали има шанс след това да ми дадат бебето?

# 73
  • Мнения: 16 874
За вечерта ли?
В деня на секциото го носят за кратко по няколко пъти.  От сл. Ден от сутринта до23ч.

# 74
  • Мнения: 6 622
Да. Аз ще съм в единична стая и се чудя в такъв случай няма ли да може да ми я оставят и през нощта?

Общи условия

Активация на акаунт