Леснотийка, вкуснотийка, евтинийка, мммм....

  • 12 880
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Аз го направих със сладко от къпини и малини, стана като парфе, исках да снимам, ама късно - омете се веднага, нищо не остана от него Grinning

# 31
  • Мнения: 5 183
Ей само като ви 4ета и се надъхвам да го правя, а и на снимката изглежда доста ммммммммммммм апетитно!

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Чудесна идея , само процедурата с желатина ме притеснява а то в случая е най важното  Rolling Eyes

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Кенги, а ако не сложа сметана дали ще стане  newsm78 Ей сега бях до магазина и забравих. А е ужасно горещо и нищо не може да ме накара да изляза пак  Crossing Arms
Имам и само едно пакетче желатин... Ще експериментирам май, защото обещах на мъжа си нещо сладичко и разхлаждащо  Whistling

# 34
  • Мнения: 1 065
Чудесен сладкиш,семейството ми много го хареса и се изяде за отрицателно време!
Обичам да правя сладкиши ,но все се ограничавам и внимавам колко ям,а така обичам сладко...

# 35
  • Мнения: 100
Ееее, Кенга, браво! Hug
Точно в момента имам всички продукти в хладилника,само желатин купувам и утре ще го направя.
Изглежда много вкусно и съм сигурна,че вкъщи ще го харесат.
Мерси.

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
При мен се получи супер, вече я правя за втори път, но сега със сладко от вишни. Втория път вместо бисквити (нали сме на диети)  наредих нарязани нектарини и пъпеш, става страхотно. Още веднъж благодаря за страхотната рецепта   bouquet

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 382
Момичета, много се радвам, че се харесва сладкишчето!!! Благодаря ви за страхотните отзиви!  Hug

# 38
  • Мнения: 47 996
аз също правя десерти с желирано кисело мляко, става с компот, със сладко и с пресни плодове, слагам само млякото и плодовете, (евентуално сока от компота) и желатин(обикновенно на 1 желатин -1/2 литър течност/мляко), без сметана, захар и др подобни
на дъното на съда слагам бисквити или готов блат, отгоре сместа и във хладилника-и готово-торта!  chef

# 39
  • Мнения: 173
Пробвала съм да правя сладкиши с желатин но не ми се получаваше.Явно не съм го разтваряла както трябва.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Пробвала съм да правя сладкиши с желатин но не ми се получаваше.Явно не съм го разтваряла както трябва.
Ооо, последния път бях много бърза. Уж на водна баня (купичка вода, в нея чаша до половината с вода и желатина), сложих това в микровълновата за 2.30сек и готово.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз правих тази вкусотийка миналата седмица.Сложих сладко от вишни и стана страхотно.
Благодаря на Кенга за рецептичката  bouquet

# 42
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Кенга, изглежда наистина лесно и вкусно!  Hug

# 43
  • Мнения: 2 381
Ще пробвам и аз.Ако сложа пресни праскови дали ще се получи добре?Може би трябва да ги нарежа на много ситно  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 971
МММ, много вкусно изглежда   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт