Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 4

  • 58 083
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
    Момичета,забелязали ли сте промяна в цените ..примерно при мен ценана на цветна снимка ми беше обявена 570 лири,записах час и след Нова годна снимката е със 100 лири иа отгоре🤨
    Здравей, аз трябва да правя хистероскопия и от момичета, които са правили скоро разбрах, че цената е 1000€ . Да ама не днес питах координаторката и ми каза 1360€ и аз забелязвам промени в цените за съжаление 😔😔
    Казаха,уж че няма да се променят цените😑😡

    # 466
    • Мнения: 210
    Момичета,здравейте! Искам да ви попитам колко горе-долу сте стояли в Истанбул,ако ви правят стимулация и после трансфер? Хафизе каза между 12-14 дни. Благодаря ви предварително. Може ли някой да сподели какви лекарства са ви изписвали,аз примерно имам останал Утрогестан и Овитрел,дали ще мога да ги използвам или изписват друго? Успех на всички!
    Здравей аз стоях от 02.01 до 10.01 ( пункцията ми беше на 09.01) аз имах овитрел а другите инжекции ми бяха гонал ф и цитротид , дано да съм ти от полза с тази информация 🙂
    Благодаря!🤗

    # 467
    • Мнения: 210
    Момичета,забелязали ли сте промяна в цените ..примерно при мен ценана на цветна снимка ми беше обявена 570 лири,записах час и след Нова годна снимката е със 100 лири иа отгоре🤨
    Здравей, аз трябва да правя хистероскопия и от момичета, които са правили скоро разбрах, че цената е 1000€ . Да ама не днес питах координаторката и ми каза 1360€ и аз забелязвам промени в цените за съжаление 😔😔
    Като отивах за операция ми казаха към 1900 евро,а ми излезна 1900 паунда...курса паунд-евро май е 1:1...

    # 468
    • Мнения: 9
    Момичета,забелязали ли сте промяна в цените ..примерно при мен ценана на цветна снимка ми беше обявена 570 лири,записах час и след Нова годна снимката е със 100 лири иа отгоре🤨
    Здравей, аз трябва да правя хистероскопия и от момичета, които са правили скоро разбрах, че цената е 1000€ . Да ама не днес питах координаторката и ми каза 1360€ и аз забелязвам промени в цените за съжаление 😔😔
    Може би освен хистероскопия ще ти правят и нещо друго. Моята беше на 14.01.2019 и платих 1000 евро. Кой ти е координатор?

    # 469
    • Мнения: 2 673
    А може и при различните лекари да е различна сумата.
    За да влезеш при професора примерно, е по-скъпо.

    # 470
    • Мнения: X
    Здравейте, на мен за хистероскопия 04.2018 ми казаха 2 цени, едната за по-леки, и едната за по-тежки сраствания. Предполагаше се, че моят случай е от по-леките според цветната снимка, и цената в лири като я сметнахме ние излизаше около 1300 Евро. При самата процедура вече се оказало че съм си била тежък случай каза доктора, но не ми искаха да си до плащам, колкото си ни бяха взели и това е.

    # 471
    • Мнения: 23
    Здравейте момичета ,ето че и моят първи преглед при др Карликая мина на 15/01.Назначи по схема лененки климара и цитротид за 4дена .След това чакам цикъл и на втори ден пътуваме отново ,за да започнем стимулация.По принцип след като започне стимулация на втори ден след това на кой ден те вика и колко често са прегледите?Има ли други който също са на климара и цитротид преди стимулация.

    # 472
    • Мнения: 260
    Здравейте , Имам нужда да се искажа и да чуя мнение . На 27 съм ( от скоро )  и Имам две бременности по нормален път .1) та бремменост приключи в 20 ГС с нормално изглеждащо бебе но за жалост Даун . След  9 месеца имам аборт в 8 ГС с тризономия 16 ( несъвместимост с живот ) , между 2 те бремменности е правена двойна спермограма ( Астенозооспермия ) и Кариотип и на двамата , Който е в норма . Да уточня първия път стана за година , втория от първия път . Та в Надежда ни предложиха Инвитро на ЕСтествен цикл , В Щерев ни предложиха Стимулация и ПИД . В Бахчеджи Доктор Карликая каза Следното , Че това което ни се е случило е случайност , И като цяло имаме 2 варианта , Или да пробваме сами и да се надяваме всичко да е 6 от третия път , Или да направим инвитро . И като цяло бяхме решили да правим инвитро в Турция , ( Да и да добавя имахме 27% фрагментация на спермотозоидите , Но доктора изобщо не им обърна внимание , Пи 3 месеца добавки от Бъчваров , Още не сме направили тест какво се е променило ) Та Карликая каза още че спермата влияела само с 10% на уврежданията, И като цяло се бях навила за инвитрото докато тука не ме заболя корем на нервна почва и решихме да отложим с 2-3 месеца . И ти да видиш почнах да мисля за естественна бремменост . Писах и на Проф . Кременски който каза същото , Че това е двойна случайност , И че шансовете за такъв винал в третия път са си като при абсолютно нормална бременност 15-25% зависимост от възрастта . И сега още повече мисля , Хем искам да пробвам сама хем се е страх , Хем знам че инвитрото е мааааалко по сигурно , хем ме е  страх от всички тия процедури и нерви . Общо взето имам нужда Вие дето вървите толко дълго по тоя път да кажете своето мнение .

    # 473
    • Мнения: X
    Здравейте, аз бях на пач протокол с 4 лепенки и 3 цитротид, и стимулация после. За съжаление при мен не сработи, даже по-зле от опита с нормалната стимулация. Уж да се успокоят яйчниците, но при мен заспаха и от виждащи се 4-6 фоликули в началото, на 7 ден беше останал 1 и прекъснахме. При предишния опит имах 6 фоликули и толкова яйцеклетки. Тогава стимулацията ми започна в понеделник, после ходене петък - понеделник - сряда - петък, и в неделята пункция.

    # 474
    • Мнения: 23
    Sofii ,Много съжалявам за това което се е случило ,какво каза за това доктора ,защо така се е получило?Как ще процедирате сега ?

    # 475
    • Мнения: X
    Благодаря Елена, той не каза, че се е случило така от неподходящ протокол, но аз си мисля че този протокол просто не е подходящ за мен конкретно, за моя организъм. Докторът се беше внимателен и замислен, каза че според него все пак резервът не ми е заминал, впредвид предишния ми скорошен резултат и ми изписа Dhea и омега + Q10 /омегата и Q10 си ги пия с месеци вече, но не си признах:) / Каза, Dhea да 'побутне андрогените'. И продължавам, на следващ или по-следващ цикъл стартираме, ако има достатъчно фоликули. Аз бях чела добри отзиви за този протокол,  предполагам си е индивидуално,  пожелавам ти успех!

    # 476
    • Мнения: 117
    Здравейте , Имам нужда да се искажа и да чуя мнение . На 27 съм ( от скоро )  и Имам две бременности по нормален път .1) та бремменост приключи в 20 ГС с нормално изглеждащо бебе но за жалост Даун . След  9 месеца имам аборт в 8 ГС с тризономия 16 ( несъвместимост с живот ) , между 2 те бремменности е правена двойна спермограма ( Астенозооспермия ) и Кариотип и на двамата , Който е в норма . Да уточня първия път стана за година , втория от първия път . Та в Надежда ни предложиха Инвитро на ЕСтествен цикл , В Щерев ни предложиха Стимулация и ПИД . В Бахчеджи Доктор Карликая каза Следното , Че това което ни се е случило е случайност , И като цяло имаме 2 варианта , Или да пробваме сами и да се надяваме всичко да е 6 от третия път , Или да направим инвитро . И като цяло бяхме решили да правим инвитро в Турция , ( Да и да добавя имахме 27% фрагментация на спермотозоидите , Но доктора изобщо не им обърна внимание , Пи 3 месеца добавки от Бъчваров , Още не сме направили тест какво се е променило ) Та Карликая каза още че спермата влияела само с 10% на уврежданията, И като цяло се бях навила за инвитрото докато тука не ме заболя корем на нервна почва и решихме да отложим с 2-3 месеца . И ти да видиш почнах да мисля за естественна бремменост . Писах и на Проф . Кременски който каза същото , Че това е двойна случайност , И че шансовете за такъв винал в третия път са си като при абсолютно нормална бременност 15-25% зависимост от възрастта . И сега още повече мисля , Хем искам да пробвам сама хем се е страх , Хем знам че инвитрото е мааааалко по сигурно , хем ме е  страх от всички тия процедури и нерви . Общо взето имам нужда Вие дето вървите толко дълго по тоя път да кажете своето мнение .

    Здрасти. Лично аз от 2015 година вървя по мъките на инвитрото, но проблемите при нас са много и нямаме друг избор. Според мен, а след като и докторите са ти го предложили, и най - вече след като говорят, че 2та неуспешни опита са случайност, пробвай по естествен път. Достатъчно млада си, ще имаш време и за асистирани методи.
    Все пак няма по хубаво от естественото забременяване Simple Smile
    Успех!

    # 477
    • Мнения: X
    Момичета,забелязали ли сте промяна в цените ..примерно при мен ценана на цветна снимка ми беше обявена 570 лири,записах час и след Нова годна снимката е със 100 лири иа отгоре🤨
    Здравей, аз трябва да правя хистероскопия и от момичета, които са правили скоро разбрах, че цената е 1000€ . Да ама не днес питах координаторката и ми каза 1360€ и аз забелязвам промени в цените за съжаление 😔😔
    Може би освен хистероскопия ще ти правят и нещо друго. Моята беше на 14.01.2019 и платих 1000 евро. Кой ти е координатор?
    Нищо друго няма да ми правят, Севда ми каза цената

    # 478
    • Мнения: 260
     Притесняваи ме постоянните аборти Sad Тежко ми се дават . Но благодаря че подкрепяте тежкия избор Wink
    Здравейте , Имам нужда да се искажа и да чуя мнение . На 27 съм ( от скоро )  и Имам две бременности по нормален път .1) та бремменост приключи в 20 ГС с нормално изглеждащо бебе но за жалост Даун . След  9 месеца имам аборт в 8 ГС с тризономия 16 ( несъвместимост с живот ) , между 2 те бремменности е правена двойна спермограма ( Астенозооспермия ) и Кариотип и на двамата , Който е в норма . Да уточня първия път стана за година , втория от първия път . Та в Надежда ни предложиха Инвитро на ЕСтествен цикл , В Щерев ни предложиха Стимулация и ПИД . В Бахчеджи Доктор Карликая каза Следното , Че това което ни се е случило е случайност , И като цяло имаме 2 варианта , Или да пробваме сами и да се надяваме всичко да е 6 от третия път , Или да направим инвитро . И като цяло бяхме решили да правим инвитро в Турция , ( Да и да добавя имахме 27% фрагментация на спермотозоидите , Но доктора изобщо не им обърна внимание , Пи 3 месеца добавки от Бъчваров , Още не сме направили тест какво се е променило ) Та Карликая каза още че спермата влияела само с 10% на уврежданията, И като цяло се бях навила за инвитрото докато тука не ме заболя корем на нервна почва и решихме да отложим с 2-3 месеца . И ти да видиш почнах да мисля за естественна бремменост . Писах и на Проф . Кременски който каза същото , Че това е двойна случайност , И че шансовете за такъв винал в третия път са си като при абсолютно нормална бременност 15-25% зависимост от възрастта . И сега още повече мисля , Хем искам да пробвам сама хем се е страх , Хем знам че инвитрото е мааааалко по сигурно , хем ме е  страх от всички тия процедури и нерви . Общо взето имам нужда Вие дето вървите толко дълго по тоя път да кажете своето мнение .

    Здрасти. Лично аз от 2015 година вървя по мъките на инвитрото, но проблемите при нас са много и нямаме друг избор. Според мен, а след като и докторите са ти го предложили, и най - вече след като говорят, че 2та неуспешни опита са случайност, пробвай по естествен път. Достатъчно млада си, ще имаш време и за асистирани методи.
    Все пак няма по хубаво от естественото забременяване Simple Smile
    Успех!

    # 479
    • Мнения: X
    Момичета,забелязали ли сте промяна в цените ..примерно при мен ценана на цветна снимка ми беше обявена 570 лири,записах час и след Нова годна снимката е със 100 лири иа отгоре🤨
    Знаеш ли, забелязах друго нещо различни цени на нощувки в хотел или апартамент дадени на различни момичета.Не са ли договорени цените с хотелите за всички пациенти? И друг въпрос имам как 3от хотелите ми дадоха по-ниски цени от договорените такива”изгодни”от координаторите, мисля, че трябва да си помагаме помежду си една друга,с каквото и както можем

    Общи условия

    Активация на акаунт