Фермата 4 - Съединение - тема 10 (12.11. - 18.11.)

  • 29 768
  • 780
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 630
Здравейте и от мен.
Многооооо съм доволна, че Дидо победи. Дуелът беше хубав.
Обаче.
Дано спрат да се въртят едни и същи хора на едни и същи места.  
Роман е гадник, не знам какъв му е случаят, но ми е противен с поведението си. И непрекъснато се хили като кретен. Не ща да е фермер.
Милена също е ужасна. С тая цигара в устата, съща мангасарка.
Христина - ясно. Само не разбрах защо седя на пейката на Сашо, толкова ли голяма фенка му е?
И аз съм за мъжки дуели вече. Достатъчно ми е, че гледах великия трибой на оная кокошка Хриса.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Аааааа, не, аз искам женски дуел тази седмица и Хриса да си ходи.

# 32
  • Мнения: 630
Абе и на мен ми мина тази хубава мисъл през кратуната, но се чудя кой ще я изпрати вкъщи?

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Росица, ако е женски дуела.

# 34
  • София
  • Мнения: 20 082
Да, права си и за Нури, наистина. Но нетърпимостта му към Роска е доста очевадна....не знам, аз симпатизирам и на двамата, така че все няма да съм доволна.
Така е и може би зависи Роман какъв избор ще предпочете да направи - емоционален или тактически. Обаче пък, когото и от двамата да изпрати на дуел, трябва да е наясно, че вероятността да се върнат като победители е много по-голяма, отколкото да си тръгнат.  Laughing

П.П.: Аз не смятам, че Хриса ще има куража да избере Росица, ако я пратят на дуел.

# 35
  • Мнения: 2 199
Супер се радвам, ако Роман стане фермер. Аз явно съм му единствената фенка 😘 нищо не ми пречи, и сам войнът е войн.
Сега ще проведа една лееееека агитка в негова полза. Той е работлив, не мрънка, не повтаря, че му се е наложило да работи от 14 годишен, е верно дебелашки хумор има, но на мен лично не ми пречи. Моля подкрепете моят човек 😂😂😂
Друго какво щях да пиша...хайде като си спомня ще се запиша пак.
Подмаз 🎉🎂☕🍬🥗🍲🍤🍦🍭🍸🍸🍸🍸🍸🍸🍸

# 36
  • Мнения: 2 560
Здравейте😊,
Следя темата, но  не пиша в нея. Понеже се търсят поддръжници на Роман, реших да се включа. Аз също го харесвам, прям е директен и откровен. Малко  е груб на моменти,  ама всеки понякога е. Изглежда повърхностен, но всъщност изобщо не е такъв и предпочитам неговите простотии пред пресиления патриотизъм и истеричните изстъпления на Георги, примерно. Тъй- произнесох се😁😉!
Мисля, че точно Роман ще бъде избора на Сашо за кандидат фермер. Естествено, другите ще подкрепят Дидо, но нищо. Той ми е другия любимец🌻😊

# 37
  • Мнения: 14 830
Супер се радвам, ако Роман стане фермер. Аз явно съм му единствената фенка 😘 нищо не ми пречи, и сам войнът е войн.
Сега ще проведа една лееееека агитка в негова полза. Той е работлив, не мрънка, не повтаря, че му се е наложило да работи от 14 годишен, е верно дебелашки хумор има, но на мен лично не ми пречи. Моля подкрепете моят човек 😂😂😂
Друго какво щях да пиша...хайде като си спомня ще се запиша пак.
Подмаз 🎉🎂☕🍬🥗🍲🍤🍦🍭🍸🍸🍸🍸🍸🍸🍸

Начииии ако твоя човек прати Гошо ратай и първи дуелист може и лееееко да ми стане симпатичен.

# 38
  • София
  • Мнения: 20 082
Супер се радвам, ако Роман стане фермер. Аз явно съм му единствената фенка 😘 нищо не ми пречи, и сам войнът е войн.
Сега ще проведа една лееееека агитка в негова полза. Той е работлив, не мрънка, не повтаря, че му се е наложило да работи от 14 годишен, е верно дебелашки хумор има, но на мен лично не ми пречи. Моля подкрепете моят човек 😂😂😂
Друго какво щях да пиша...хайде като си спомня ще се запиша пак.
Подмаз 🎉🎂☕🍬🥗🍲🍤🍦🍭🍸🍸🍸🍸🍸🍸🍸
Мне... не хвана дикиш, постарай се повече.  Laughing А и според новите философски постулати вече "И сам войнът е.... сам."  Laughing

# 39
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Роман е първичен и предвидим. Освен това е злобничък, поне според мен. Не го харесвам и това е.

# 40
  • Мнения: 1 804
Няма смисъл, не си сама. И аз съм сред немразещите Роман. Даже повече - имам неблагоразумието да го харесвам Stuck Out Tongue Winking Eye Имам приятел точно като него - чувството за хумор 1:1, подобни визия и дикция. Понякога шегите са брутални, но винаги са право в целта. До момента в играта ме е подразнил само покрай рисунката на Лили. Пресоли манджата дори и за моя вкус. Иначе ми е забавен и умен, също и кадърен. Не виждам злоба в него. Друго е, но не мога да го формулирам. Flushed

# 41
  • Мнения: 2 199
Такааа, с бавни крачки напредваме.
Според мен ще изпрати Нури, ако не е спечелил имунитет, и ще постъпи правилно. Нури не приема чуждо мнение, критика още по-малко, време му е за дуел.
Може би, ако Роман беше разказал повече за живота си щеше да е по-харесван. Той влезе с визитка на вярътичав, каквото капне-лапне, казваме по нашият край.
Аз го харесвам, защото прилича до някъде на моят син, важните неща не споделя, само повърхностните. И е силен като дух. Излезе за нещо важно, но не сподели и не извади дивиденти от това.

# 42
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Според мен ще изпрати Нури, ако не е спечелил имунитет, и ще постъпи правилно. Нури не приема чуждо мнение, критика още по-малко, време му е за дуел.
newsm78 Значи ако приемаше критика, нямаше да е редно да ходи на дуел, така ли?
Поне според мен всеки трябва да мине през дуел, независимо какво приема или не приема. И в този ред на мисли и на Митко му е време, и на Александра, и те така.

# 43
  • Мнения: 1 804
Да пращат, когото искат. Само да не ми барат Симо. Heart Eyes Все повече го харесвам като изключим глупостите за звездите и за числата. Рядко говори на фона на останалите кречетала там, но изказванията му са точни и на място. Пък за сексапила му да не отварям дума - останалите талибани и срещу него да бягат, не могат да го стигнат.

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
 Laughing И аз съм така за Симо. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт