Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 648
  • 771
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 478
Да, аз не уточних, че "сбогуването" ще е следващата седмица.

# 646
  • Мнения: 25 736
Пак забравих, че е петък. Отивам да тегля.
То с този корона вирус, само притеснения.

# 647
  • София
  • Мнения: 8 638
Аз още 13 и 14 епизод не съм гледала. За 13 не намерих субтитри, мързи ме без Grinning Опитвах се от адиктед да ги изтегля, но не ми даваше

# 648
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Стига деее не искам да умираааааааааааааааааа , пак ще рева, ревах за Джордж, за Лекси и за Марк, за Дерек Sad((

# 649
  • Мнения: 2 061
Изгледах Станцията и Анатомията и двата епизода много ми харесаха.

Скрит текст:
Бейли наистина последните епизоди има много силни сцени. Корасик и Теди отново... Защо?!?!?
Радвам се, че ще има сбогуване с Алекс. Ясно, че не е в Айова, но какво се случи.

# 650
  • Мнения: 12 394
Скрит текст:
Аз изгледах клипчета с Теди и Корасик в ютюб и се опулих. В началото мислех, че гледам старо клипче Grinning
Признавам си, че се изненадах много, но пък ако вземат да разделят Оуен и Теди, ще съм щастлива, така да не си отиват, значи, и на двамата им отиде живеца. А Теди с Корасик е много яка Heart Eyes

# 651
  • Мнения: 1 034
Не откривам последния епизод в замунда... Thinking

# 652
  • Мнения: 2 061
Не откривам последния епизод в замунда... Thinking

 Grey's Anatomy S16E15 [x264]

# 653
  • Мнения: 1 034
Не откривам последния епизод в замунда... Thinking

 Grey's Anatomy S16E15 [x264]
Да, но не излиза. Преди време пак така ми се случи за един епизод и след това се "показа". Странно...

# 654
  • Мнения: 2 061
Скрит текст:
Аз харесвам Амелия и Оуен. И не харесвам Теди и Корасик. Съответно ще се радвам, ако Оуен и Теди се разделят. Но след толкова събирания, раздели, искам Оуен, не искам Корасик... Не мислех, че Теди толкова бързо ще отиде при него.

# 655
  • София
  • Мнения: 8 638
Скрит текст:
Аз харесвам Теди и Корасик заедно.Смятам, че си отиват...има някаква химия. Докато с Оуен е насилена работа, много са ми изкуствени. 
Мисля си, ако Амелия и Оуен се съберат. Може би Линк ще бъде с Джо

# 656
  • Мнения: 949
Според мен причината е в Оуен. Той просто е такова дърво, че с никого не си подхожда Simple Smile
На мен Линк и Амилия ми харесват повече. С Оуен са ми много насилени. Никаква химия.
Виж новият доктор, пратен от Кристина, е страшно готин. Първият след Дерек, който стои добре до Мередит.

# 657
  • Мнения: 25 736
Не откривам последния епизод в замунда... Thinking
При бананите е.

И какво сега за АЛекс? Напуснал ДЖО? И защо????

# 658
  • Мнения: 949
Никой не знае. Просто в анонса за следващия епизод казаха, че ще се сбогуваме с Др. Алекс Кърев. Доколкото разбрах, самият Кърев дори няма да присъства в епизода. Явно всичко ще се случва без него. Много странно как така той изведнъж напусна шоуто. Нямат ли клаузи, според които да трябва да остане поне до завършване на сезона?
https://www.cosmopolitan.com/entertainment/tv/a31153890/dr-alex- … -justin-chambers/

# 659
  • Мнения: 25 736
Много, много странно. След толкова години с екипа, можеше да заснеме 15 минути.

Общи условия

Активация на акаунт