Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 661
  • 771
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 272
Нещо се е случило, че след толква сезони Карев изведнъж да изчезне. Разсърдил е Шона сигурно. Нали така и Ейприл изведнъж изчезна.
Линк ми изглеждаше добре с Мередит. Този латински любовник, с когото сега се мотае не го понасям аз, на сигурно ще се завърти афера с новия лекар, който е вдовец.

# 661
  • Мнения: 5 478
Всъщност казано ли е, че ще умре? Тоест "goodbye" ли тълкуваме така или аз изпускам нещо? 😂

# 662
  • Мнения: 949
Никъде не се казва, но това би било най-логичното. Иначе как ще изостави всички и всичко толкова изведнъж. Пък и Шонда обича да убива главните и най-любими герои.
Сигурно е само едно, че ще се леят сълзи Simple Smile

# 663
  • Мнения: 2 062
Аз пък не мисля, че ще умре. Поне за мен това ще е прекалено вече.
Надявам се да намерят добра причина, за "довиждане".

# 664
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Ако просто зареже Джо ще е мега тъпо при положение, че тя най-сетне се оправи, пак я изоставят.

# 665
  • Мнения: 25 737
И аз мисля, че е умрял. За по лесно.

# 666
  • Мнения: X
Надявам се да е. Тоест по принцип не, ама ако актьора няма никакво намерение да се връща по-добре да го убият. Иначе ще е тотално не логично. И тъпо. В този сериал определено не знаят как да изкарат персонаж без да го убиват и да не скапват цялото развитие на героя, така че по-добре да умре.

# 667
  • Мнения: 25 737
Само, как ще го извърти. Уж умрял, но от дни няма информация за него...Супер изсмукано от пръстите.

# 668
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Или инцидент и е със загубена памет...
Може да е направил нещо и да е в ареста, ама тогава щеше да се обади на Джо или Мередит поне.

# 669
  • София
  • Мнения: 11 761
Значи признавам си др. Хейс много добре пасва на Др. Грей.

Това с Алекс ще е много измислена работа... На всички дадоха шанс за сбогуване, нещо е гнило тук...

# 670
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Харесва ми и на мен Мередит с Хейс. Класи над Андрю

# 671
  • София
  • Мнения: 8 639
Може би е умрял и някой е намерил телефона му, но примерно "не знае дали да казва, че човекът е умрял със съобщение". Или Алекс се е опитал да пише, но не е успял да изпрати съобщението. Ще измислят някоя гадна смърт Smile
Хейс е ок за Мередит. Само, че и той младее до нея. Като ги покажат заедно в близък план-тя сбръчкана, отстрани на брадичката и увиснало лицето...той гладък. Иначе е хубав, но пак ми е някак твърде нежен и младеещ за нея. Пак по-мъжествен от Де Лука Smile

# 672
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
А аз имам усещането, че детето на Амелия ще се окаже с баща Линк, Теди от глупост ще се събере с Корасик, и накрая Оуен отново ще е сам. Или пък Амелия няма да предпочете несигурния Линк и ще се върне при Оуен.

# 673
  • Мнения: 2 062
Аз също мисля, че бащата е Линк.

# 674
  • Мнения: 25 737
И аз мисля, че бебето е на Линк. А кобилата ми е безразлично с кой ще е, много ми  е анти тази жена.

Общи условия

Активация на акаунт