Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 698
  • 771
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 478
Разказваше, че е имал някакво психично заболяване. Оперирал е в момент, когато не е бил в адекватно състояние, заради което са починали няколко човека.

# 166
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Бил гениален хирург, но работохолик. В един момент нещо прегрял, няколко дни и нощи работил без сън до пълно изтощение и неадекватност. Направил 7 операции, една след друга, трима или четирима починали.
Това помня,  може и да не е съвсем точно.

# 167
  • София
  • Мнения: 11 765
Изгледах новия епизод, очаквах уау, а беше доста скучен

# 168
  • София
  • Мнения: 9 850
Началото беше обещаващо, но до там.
Вече се чудят каква драма да изсмучат от пръстите си.

# 169
  • Мнения: 5 478
Сякаш започнах да свивам с Мер и Андрю...сега погледнах в нета, че реално актьорите имат 20 години разлика, нормално е било явно да не ги възприемам в началото Grinning

# 170
  • Мнения: 5 478
Гледах тъкмо новата серия.

Скрит текст:
За малко си помислих, че ще намерят за какво да скарат Мередит и Де Лука, но сбърках Sweat Smile Интересно ми е докъде ще стигне идеята на баща му. А появата на майката на Алекс ми е някак излишна...

# 171
  • Мнения: 48
Спрях да го гледам, не мога да издържа на драмите, сълзите и сополите на Амелия, на Бейли, на Оуен. Сериалът почна да ми става неприятен откакто Бейли получи инфаркт преди един два сезона. Беше върховен драматизъм.
Те тия лекари само реват и драматизират, кога оперират не ги знам. А, и Кепнър! Тя реве от първата си поява и не спира. Още преди време бях почнала да сменям каналите някой като почне да преиграва. Единствено ме кефят Кареф и Джо, много е красивааа и няма излишни емоции, дори когато се появи бившия и мъж /много го харесвам, мммм Simple Smile/
Другото, което ми е неприятно, както беше и в Частна практика, където играеше първата жена на Дрек, е това че всички спят помежду си. В частна практика нямаше пропуск, там всеки с всеки, и тук взеха да прекаляват.

Такааа, олекна ми

# 172
  • София
  • Мнения: 8 646
На мен Джо ми е една от най-неприятните. Безлична, а сцените между тях са едни изкуствени, скучни.
Иначе наистина е много затъпял филма, аз тегля, като се притеся, а да убия някакво време, ако нямам работа.
Не изпитвам вече никакво вълнение какво ще се случи.

# 173
  • Мнения: 25 739
Спрях да го гледам, не мога да издържа на драмите, сълзите и сополите на Амелия, на Бейли, на Оуен. Сериалът почна да ми става неприятен откакто Бейли получи инфаркт преди един два сезона. Беше върховен драматизъм.
Те тия лекари само реват и драматизират, кога оперират не ги знам. А, и Кепнър! Тя реве от първата си поява и не спира. Още преди време бях почнала да сменям каналите някой като почне да преиграва. Единствено ме кефят Кареф и Джо, много е красивааа и няма излишни емоции, дори когато се появи бившия и мъж /много го харесвам, мммм Simple Smile/
Другото, което ми е неприятно, както беше и в Частна практика, където играеше първата жена на Дрек, е това че всички спят помежду си. В частна практика нямаше пропуск, там всеки с всеки, и тук взеха да прекаляват.

Такааа, олекна ми

Само да ти кажа, Кепнър отдавна я няма. Joy

За епизода:
Скрит текст:
Много ми идват гейчетата, чак превъртам като ги мерна...Много ще се зарадвам ако Джо се навие за бебе, Алекс заслужава да е щастлив.   Постъпката на Маги беше тъпа. Амелия пак изплиска легена,,,и Оуен е прав, тя не може да обича и да бъде обичана...

# 174
  • Мнения: 48
Спрях да го гледам, не мога да издържа на драмите, сълзите и сополите на Амелия, на Бейли, на Оуен. Сериалът почна да ми става неприятен откакто Бейли получи инфаркт преди един два сезона. Беше върховен драматизъм.
Те тия лекари само реват и драматизират, кога оперират не ги знам. А, и Кепнър! Тя реве от първата си поява и не спира. Още преди време бях почнала да сменям каналите някой като почне да преиграва. Единствено ме кефят Кареф и Джо, много е красивааа и няма излишни емоции, дори когато се появи бившия и мъж /много го харесвам, мммм Simple Smile/
Другото, което ми е неприятно, както беше и в Частна практика, където играеше първата жена на Дрек, е това че всички спят помежду си. В частна практика нямаше пропуск, там всеки с всеки, и тук взеха да прекаляват.

Такааа, олекна ми

Само да ти кажа, Кепнър отдавна я няма. Joy

За епизода:
Скрит текст:
Много ми идват гейчетата, чак превъртам като ги мерна...Много ще се зарадвам ако Джо се навие за бебе, Алекс заслужава да е щастлив.   Постъпката на Маги беше тъпа. Амелия пак изплиска легена,,,и Оуен е прав, тя не може да обича и да бъде обичана...


Няма ли я, скоро я мернах някъде по FOX -a  явно е бил стар сезон. Че колко отдавна да я няма? Не че ще ми липсва Satisfied

# 175
  • Мнения: 25 739


Няма ли я, скоро я мернах някъде по FOX -a  явно е бил стар сезон. Че колко отдавна да я няма? Не че ще ми липсва Satisfied
Няма я, чак ми липсва.

Някой знае ли защо актрисата която играе Джо е напълняла? И в лице и в тяло доста е наляла кокъл...да не е бременна?

# 176
  • Мнения: 5 478
Лъки, съгласна съм за първата част на скрития ти текст Grinning

И на мен ми се вижда напълняла Джо... Мисля, че не е бременна, детето ѝ тези дни става на 2 годинки, ако съм видяла правилно в Инстаграм Grinning

# 177
  • Мнения: 3 248
Да, Камила роди април 2017. И аз не знам сега да е бременна пак.

Ейприл я няма от края на миналия сезон. И често казано малко нереалистично ми се стори липсата й при проблемите на Катрин и мъката на Джаксън. Тя е такъв човек, че щеше да е там. Но сценарии... Все ме е яд, че ги разделиха.

# 178
  • Мнения: 5 478
Промото за следващия епизод изглежда свежо Simple Smile
Между другото аз си свалих първи сезон, ако намеря случайно време да гледам отначало пак Satisfied

# 179
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
С тази идея на бащата на Де Лука за бебетата имам предчувствие, че бебето на Тедии на Оуен ще се роди по-рано и ще го сложат в торба и така ще оцелее и проекта ще е успех.

Общи условия

Активация на акаунт