Откраднат живот: Анатомия на гнева - ТЕМА 66

  • 26 164
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 9 628
Ванилия, нали, понеже са цъфнали и върза ли с главните си истории Joy

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 41 018
Уфффф, пак ли с терзанията на Магда ще ни занимават... тия хора вече се гаврят с нас 🤨

https://www.facebook.com/205717893344095/posts/328676304381586/
тъпо,тъпо...колко да е тъпо  Whistling Mr. Green

# 587
  • Мнения: 12 465
Вероятно ще ни занимават с Магдето, защото в един момент всичките по-главни спряха да снимат за около 7-10 дни и подозирам, че са имали нужда да позаснемат с по-второстепенните, та да запълнят дупките.

# 588
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Много непрофесионално отношение. Когато почти всеки анонс започва с най-успешния български медицински сериал няма да е лошо да се постараят повече. Не е необходимо на година да се пускат два сезона пълни с тъпи грешки. Нека да са 40, но качествени. То е ясно, че искат да изцедят всичко и то до край, но все пак. Още повече, че Нова телевизия имат готов заснет крими сериал, който се чака от поне година да тръгне. Марта можеха да я впишат по-рано, когато нямаше такива трагични събития и нищо особено не се случваше. Сега редуват тежки сцени с комедийни, които, поне за мен, придават едно такова неприятно чувство.


Наум е качил снимка от сета. Христо все още е санитар.

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 09:05 от Miriel

# 589
  • София
  • Мнения: 3 727
Анатомия на Грей от тази година, трети епизод - Той има синдром на авто-пивоварната. Това е изключително рядко заболяване. Неговият GI тракт съдържа дрожди, които ферментират и превръщат всяка захар в алкохол.
Все още има някаква възможност сценаристите да са измислили нещо друго Simple Smile
Снощи докато го гледахме се бъзиках с мъжа, че тоя има дрожди в него 😂 а то ще излезе истина. Не гледам Анатомията на Грей та и на мен са ми интересни крадените серии. Също много ме дразни как мешат трагични истории с комедийни случки, наистина!

# 590
  • Мнения: 2 123
За сетен път съм възмутена от държанието и постъпката на мазният долен коцкар с боядисана коса и продавач на бебета. Никога не ми е бил симпатичан този персонаж, но в снощната серия надмина себе си.
Не за първи път се държи цинично, подигравателно и непрофесионално с пациентите си. В отношението му към двойката, етиката на лекар беше на дъното. Никой няма право да се подиграва,  поставя в неудобно положение и се хили на пациент.
За глуп@чк@та Илиева няма да споменавам. И двамата са на дъното.
Друг въпрос е, че продължават с тъпите и неуместни „случаи“ в практиката му.
С какво право този застаряващ чичак ще издава състоянието и тайната на пациент? Къде е лекарсаката етика и тайна? Това за Зорница.
Винаги се възмущавам от просташко, грубо неетично поведение.

Не оправдавам и Марио, че в яда си издаде тайната на З. И той няма право. Тъкмо бях доволна, че не се знае в болницата за трагичният инцидент, но не, трябвяше по-най гадният начин да се разбере от клюкарският кошер.

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 10:00 от *Melanie*

# 591
  • София
  • Мнения: 8 947
Ясно, благодаря ти!

Обаче защо И жена му твърди, че е алкохолик? Тя се предполага, че познава битовите му навици... както и да е де, ще видим какво ще ни поднесат тази вечер! 😊

Аз не съм гледала Анатомията на Грей (само отделни епизоди от доста стари сезони май), така че не ми пречи, че е крадена идея. 😁
Нали се сещаш, че човек с толкова промили в кръвта, ще се държи като пиян. Жена му може да не го е виждала да пие, но по поведението му да е предположила, че го прави. А ѝ той упорито твърди, че не пие.

# 592
  • Мнения: 6 161
След 2-3  добри епизода Захариев пак е на дъното.
Марио не издържа на просташкото поведение на Врабчев    и за това му каза , а Магда този път се оказа желязна.

# 593
  • Мнения: 5 846
Ама "бате Вельо" го няма изобщо в програмата на Народният театър в тази постановка, докато Юлиан Вергов присъства там.
Велислав Павлов има качества, не си правете майтапи, не го заслужава.
нещо май пак превключи,а? Има специализирани заведения като за твоя случай, беги!🤪

# 594
  • София
  • Мнения: 7 895
Добре, че Захариев каза за ситуацията с Огнянова. И Ковачев го оправдавам, че спря Врабчев.
Всеки нормален човек след като знае истината, ще си замълчи и няма да дава излишни акъли.
Все едно нищо не е станало, така трябва да се държат.

# 595
  • Мнения: 2 123
Чета мнения и се чудя на някои потребителки. Моля, да ме извинят.

Правилно било, че М. и Зах. Издали тайната на З. пред всички, защото не се траели и я обсъждали????
Зорница дала ли е право на някого и то на лекар да разгласява тайната й. Не е ли по-уместно, ако има нужда тя да прецени, на кого да каже и поиска помощ? Това е намеса в личното пространство и живот на човек.
И не съм съгласна с това „има нужда да говори“. Защо някой ще определя, от какво има нужда друг в даден момент според своите разбирания?
Мислите ли, че сега ще им се затворят устите на тези чужди хора и З. няма да забележи и реагира на сълзливите им думи и лицемерни съчувствени поглед? По-добре да си клюкарстваха и да я обсъждат, отколкото да знаят такава съкровенна тайна, която засяга само нея.
Много грозна картина. 
Да оставя боядисаният чичак, но Марио по никакъв повод нямаше право да говори. Силно разочарована съм от него. Банков с държанието си спрямо нея ми хареса – много!!!

# 596
  • Мнения: 9 185
И аз съм на мнение ,че трагедията потърпевшият трябва да реши дали и кога да споделя,или сам да се справя,това е строго индивидуално.

# 597
  • София
  • Мнения: 7 895
И аз съм на мнение ,че трагедията потърпевшият трябва да реши дали и кога да споделя,или сам да се справя,това е строго индивидуално.
Така е, обаче, когато знаят толкова други хора, визирам и полиция и Васко, Жекова и кой ли не, по добре е да се каже и да се спрат излишните интриги.
Говоря за конкретният случай. 

# 598
  • Мнения: 10 942
Тя Зорница си ги знае Врабчев, Хинова и Пенев, че са идиоти и съвсем стоически си издържа тъпотиите им... По-добре това, отколкото всички да знаят... За лекарската етика не ми се коментира... Накрая като разбере, че Марио е разгласил, ще се отвори още по-голяма пропаст между тях.
Хареса ми съпоставянето между Банков и Марио - как единия само я пита как е, другия мълчи подкрепящо.

# 599
  • Мнения: 2 123
Ето няколко дни никой не разбара. Както предполагах и писах разследването мина мирно и тихо и никой не разбара. З. сама избра да каже на Жекова и толкова. В този кошер на оси винаги някого коментират и клюкарят. М. и Зах. сякаш за първи път им се случва да са свидатели на това, че да не "идържат".

Общи условия

Активация на акаунт