Истанбул [тема 47]

  • 77 166
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
Чудесна и страхотно полезна тема! Благодаря за огромния труд!
Бях, видях!





Скрит текст:






# 16
  • София
  • Мнения: 413
Шебече  Hug благодаря за новата тема. bouquet bouquet bouquet

# 17
  • Мнения: 33
Благодаря за новата тема момиче имам питане,някой знае ли дали има Новогодишни круизи по Босфора с вечеря? И къде може да проверя

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Благодаря за темата!
Пожелавам на всички ей такава закуска Smiley



# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 446
https://www.tripadvisor.com/Search?geo=293974&searchNearby=& … 13ED1542124960454
В този линк има няколко фирми - това на първо гледане за вечеря на лодка/яхта в Босфора.

# 20
  • Мнения: 244
Благодаря за новата тема! Аз продължавам да ви следа и да събирам идеи за следващото посещение, което ще е скоро със сигурност.
Този град ме хвана за гърлото и не пуска. Уж се нагласих да планирам екскурзия до Барселона, но пусто Истанбул ме побърка. Болна съм вече. Болна за Истанбул.
Сънувам го.

# 21
  • Мнения: 1 907
Запис и от мен

# 22
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
И аз да благодаря за новата тема!

Шебечко  bouquet

# 23
  • Мнения: 659
Здравейте, дойде време отново да се включа в тази тема Simple Smile
Най - сетне ще имам възможност да видя за много кратко Истанбул и се възползвам от обещанието на повечето котки да ми спретнете маршрут за един ден.
та, на 3 януари в 6ч. сутринта кацам след 12 часов полет на новото летище, освен, ако не са се преместили още до тогава. Полетът ми към София е в 20 ч.
Ясно ми е, че ще мога да надникна само, но се надявам да се заразя с истанбулско желание. Мисля, че в историческият полуостров трябва да се съсредоточа. Много искам да видя желязната църква. И задължително хубаво място за хапване.
Благодаря предварително на всички отзовали се!

# 24
  • София
  • Мнения: 497
Благодаря за темата!
Пожелавам на всички ей такава закуска Smiley




Благодаря за новата тема, Шебек!
Да добавя, че си купих от тези бакърени съдинки,
купих и кашкавал на конци и ще правя тези дни Мъхлама.

# 25
  • Мнения: 7 864
Благодаря за темата!
Пожелавам на всички ей такава закуска Smiley




Благодаря за новата тема, Шебек!
Да добавя, че си купих от тези бакърени съдинки,
купих и кашкавал на конци и ще правя тези дни Мъхлама.

Ха, ха, даде ми идея за вечеря, че нямам нищо сготвено- сиренова каша, ама с кашкавал. Simple Smile

Цл(в)етенце, ами ти си си измислила какво да видиш- Желязната църква задължително и раничко, докато не са я нападнали групите.
После можеш да се разходиш из квартала около нея (това ми е в бъдещите планове Simple Smile) и като се върнеш на Египетския, пазаруване и яваш яваш към Хиподрума.
Хапване по препоръка на момичетата някъде по пътя.
Говореше се тук за една цистерна под магазин за килими в близост до Синята джамия.
И стига ти толкова - нали трябва да си по- раничко на летището. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 30
Благодаря за новата тема момичета  имам питане , някой знае ли къде може да си оставим багажа през деня и спокойно да обикаляме без да ни пречи .Напускаме хотела в 12-13ч но до 20ч смятаме да се пошляем ,  но не искаме да не мъкнем с нас всичкия багаж .Благодаря предварително за съдействието Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 21:05 от ludiazaek

# 27
  • София
  • Мнения: 3 028
Благодаря за новата тема момиче имам питане , някой знае ли къде може да си оставим багажа през деня и спокойно да обикаляме без да ни пречи .Напускаме хотела в 12-13ч но до 20ч смятаме да се пошляем ,  но не искаме да не мъкнем с нас всичкия багаж .Благодаря предварително за съдействието Simple Smile
В хотела.
Може също и на Сиркеджи вътре в гарата има шкафове.

# 28
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 591
Благодаря за новата тема момиче имам питане , някой знае ли къде може да си оставим багажа през деня и спокойно да обикаляме без да ни пречи .Напускаме хотела в 12-13ч но до 20ч смятаме да се пошляем ,  но не искаме да не мъкнем с нас всичкия багаж .Благодаря предварително за съдействието Simple Smile

Питайте в хотела,там имат място,където може да оставите багажа и после да се върнете да си го вземете.Аз съм правила така,няма проблем,не отказват.

# 29
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579

Общи условия

Активация на акаунт