Операция на щитовидна жлеза -16

  • 43 574
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 731
Боже, съжалявам че написах глупост по-рано за увеличаване на процентите при придружаващи заболявания. Не знаех, че има нова наредба. Как е възможно това? И в европейските държави ли е така?

# 301
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Боже, съжалявам че написах глупост по-рано за увеличаване на процентите при придружаващи заболявания. Не знаех, че има нова наредба. Как е възможно това? И в европейските държави ли е така?

Не знам в другите държави как е, но тук прецакаха много хора, особено възрастни. Взимат най-високия % от заболяванията и другите не ги броят, не им дреме усложнения дали имаш, дали си почнал кръвно да вдигаш, захар и т.н. Няма едно заболяване и край.
Аз сега май месец ми свършва Телка мислех да отида до УНГ заради гласните струни, но май няма смисъл.

# 302
  • Мнения: 86
Сега личната ми издаде болничен за 14 дни и след това ми каза, да отида за документ при нея, който документ ще ми послужи за ЛКК комисия. Такава комисия къде да намеря и трябва да се жаля пред нея ли, че да получа болничен, до 6 месеца?

# 303
  • Мнения: 86
А за Телка искане ще ми издаде след болничният. Значи и сега си е така

# 304
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Такива комисии трябва да има във всички поликлиники, що не пита личната?

# 305
  • Мнения: 4
За много години прекрасни момичета! Много здраве ви пожелавам през новата година . Silent Smile не се притеснявай и страхувай  аз съм последната в групата която е оперирана на 12.12.2018.(така мисля ) аз също много се страхувах но няма нищо страшно .Операцията ми беше във Еднодневна хирургия ИСУЛ проф.Пандев ме оперира заспах и се събудих във стаята . На следващият ден в 13ч.си тръгнах всичко беше ок.Не се притеснявай всичко ще миЯне и ще е наред .
Здравейте,Shans2 може ли да ми дадете координати за връзка с проф.Пандев,и дали може да се ползва направление за операцията при него.Защото ми предстои операция и се колебая при избора на хирург.Имам възел 25мм и не трябва да отлагам повече.Благодаря.

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 18:14 от nadyash

# 306
  • Мнения: 78
За много години прекрасни момичета! Много здраве ви пожелавам през новата година . Silent Smile не се притеснявай и страхувай  аз съм последната в групата която е оперирана на 12.12.2018.(така мисля ) аз също много се страхувах но няма нищо страшно .Операцията ми беше във Еднодневна хирургия ИСУЛ проф.Пандев ме оперира заспах и се събудих във стаята . На следващият ден в 13ч.си тръгнах всичко беше ок.Не се притеснявай всичко ще миЯне и ще е наред .
Здравейте,Shans2 може ли да ми дадете координати за връзка с проф.Пандев,и дали може да се ползва направление за операцията при него.Защото ми предстои операция и се колебая при избора на хирург.Имам възел 25мм и не трябва да отлагам повече.Благод
За много години прекрасни момичета! Много здраве ви пожелавам през новата година . Silent Smile не се притеснявай и страхувай  аз съм последната в групата която е оперирана на 12.12.2018.(така мисля ) аз също много се страхувах но няма нищо страшно .Операцията ми беше във Еднодневна хирургия ИСУЛ проф.Пандев ме оперира заспах и се събудих във стаята . На следващият ден в 13ч.си тръгнах всичко беше ок.Не се притеснявай всичко ще миЯне и ще е наред .
Здравейте,Shans2 може ли да ми дадете координати за връзка с проф.Пандев,и дали може да се ползва направление за операцията при него.Защото ми предстои операция и се колебая при избора на хирург.Имам възел 25мм и не трябва да отлагам повече.Благодаря.

[/quote] Здравей. Проф.Пандев не работи със направления направление от личният доктор ще ти трябва за постъпване и за изследванията който ще ти правят там той ще ти обясни като се видите .на този телефон можеш да звъниш за да си запишеш час .+35924940130', +35929340324,  бъди по настоятелна при звъненето .Пожелавам ти успех ако искаш още нещо да питаш пиши .

# 307
  • Мнения: 86
Момичета,мина повече от месец от операцията ми и още приглъщам като мисирка(кожата ми около операцията се надига и набръчква,като минава глътката). Винаги ли ще е така? Минава ли с времето?

# 308
  • Мнения: 150
Момичета, относно сцинтиграфия, понеже аз съм в Германия, и имам просто една снимка, на която нищо не пише, а никак не им вярвам на тези "лекари" тук, сега като се върнах попрочетох какво и как и защо (не че ако не бях преди това щеше да има различен ефект)
Били са ми Технеций 99, изчаках не повече от 5мин и влязох за снимката. За топлите и студени възли да разбирам ли, че са съответно в червено и синьо? Моята снимка от вън на вътре е бяло, тъмно червено, червено, жълто, синьо. Беше ми казано само, че нямало нищо, нищо че имам кисти и общо 6възела и че трябва 1път годишно да се прегреждам.

# 309
  • Мнения: 10
Момичета,мина повече от месец от операцията ми и още приглъщам като мисирка(кожата ми около операцията се надига и набръчква,като минава глътката). Винаги ли ще е така? Минава ли с времето?
И при мен е така. Операцията ми беше преди близо 2 месеца. Местото около разреза ми е подуто, а когато преглъщам ми опъва и се надига и набръчква сякаш съм глътнала яйце. Преди три дни започнах физиотерапия. Казаха ми и в къщи да си правя топли компреси и масажи. Надявам се да мине с времето.

# 310
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ей ся лепнах един ларингит и пак започнах да се давя като мисирка Flushed

# 311
  • Мнения: 894
На мен не ми е надигала или набръчквала кожата при при преглъщане, но може би ако сте  по-слабички и с по-тънки шии да си личи. Иначе помня че отне 2,5 месеца, за да спре изцяло да ме опъва като изпъвам назад глава или да имам давене/дискомфорт при преглъщане.

# 312
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Момичета, относно сцинтиграфия, понеже аз съм в Германия, и имам просто една снимка, на която нищо не пише, а никак не им вярвам на тези "лекари" тук, сега като се върнах попрочетох какво и как и защо (не че ако не бях преди това щеше да има различен ефект)
Били са ми Технеций 99, изчаках не повече от 5мин и влязох за снимката. За топлите и студени възли да разбирам ли, че са съответно в червено и синьо? Моята снимка от вън на вътре е бяло, тъмно червено, червено, жълто, синьо. Беше ми казано само, че нямало нищо, нищо че имам кисти и общо 6възела и че трябва 1път годишно да се прегреждам.
Само лекар може да ви каже.При нас(Белгия) пращат резултатите и мнението си при ЛЛ и той ти казва какво следва и т.н.Аз също съм правила сцинтиграфия със тенхеции,където се установи че възела е студен.После ЛЛ ме прати за мнение при ендокринолог,той пък ме прати на хирург и т.н.Доста се проточиха нещата във времето.Може би трябва да се обърнете към личният си лекар там(ако системата е като при нас).

# 313
  • Мнения: 86
Момичета,мина повече от месец от операцията ми и още приглъщам като мисирка(кожата ми около операцията се надига и набръчква,като минава глътката). Винаги ли ще е така? Минава ли с времето?
И при мен е така. Операцията ми беше преди близо 2 месеца. Местото около разреза ми е подуто, а когато преглъщам ми опъва и се надига и набръчква сякаш съм глътнала яйце. Преди три дни започнах физиотерапия. Казаха ми и в къщи да си правя топли компреси и масажи. Надявам се да мине с времето.
.                                                          Каква физиотерапия и кой ви я назначи? Иначе операцията и белега (макар и още червен ) са спокойни, само това набръчкване,като на 90 год. баба. Може и аз да имам нужда от някаква терапия??!!

# 314
  • Мнения: 86
На мен не ми е надигала или набръчквала кожата при при преглъщане, но може би ако сте  по-слабички и с по-тънки шии да си личи. Иначе помня че отне 2,5 месеца, за да спре изцяло да ме опъва като изпъвам назад глава или да имам давене/дискомфорт при преглъщане.
Слабичка съм, сигурно от това се гърчи така. Дано да мине с времето

Общи условия

Активация на акаунт