"The Crown" - В очакване на трети сезон...

  • 16 012
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • SA
  • Мнения: 3 196
Невероятно звучи, но в Замунда са пуснали целия 4 сезон на The Crown. Реших да споделя за най-нетърпеливите.

# 106
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Три пъти проверявах нетфликс днес и още нищо...

# 107
  • Мнения: 571
Аз вече гледах първи епизод ☺

# 108
  • Мнения: 53
Аз даже го изгледах целия сезон. Леко съм разочарована, в кой момент го приключиха.

# 109
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Аз съм на седми епизод Simple Smile

Някои неща не ги знаех...

# 110
  • Мнения: X
изгълтах 4 сезон на един дъх. Възхитена съм от актрисата, която играе Даяна... На моменти все едно  беше самата лейди Ди...

# 111
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Да, особено гласа е едно към едно....

# 112
  • София
  • Мнения: 1 152
Лелеее, целият сезон е тук. Ох! Отивам.

Разкажете ми? Какво става?

# 113
  • София
  • Мнения: 11 699
изгълтах 4 сезон на един дъх. Възхитена съм от актрисата, която играе Даяна... На моменти все едно  беше самата лейди Ди...

Много я бива, наистина много са я докарали, виж Джилиан Андерсен преиграва Маргарет Тачър.

На 5 епизод съм, много са дълги не мога по-бързо

# 114
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Аз приключвам днес, девети епизод е мн тъжен, мн тъпо от страна на Чарли, на Кралицата че си скрива главата в пясъка от самото начало на брака.

Люксен - изгледай, за да не спойлваме Simple Smile интересно е.

Единствено ми се искаше малко повече да показват за тях като ежедневие, но няма как... Хареса ми и епизода със сватбата на Андрю, той себичен до безобразие и Чарли хубаво му го каза...

# 115
  • Мнения: 14 394
Има ли го преведен някъде? Благодаря!

# 116
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Някой горе беше писал, че го има в торент... аз го гледам по Нетфликс и само с англ. субтитри, бг тук няма...

Изгледах го... тъжна работа Sad

Жалко, че следваща догодина. На този ми липсваха качествени диалози, детайлни, особено между Чарлз и Даяна.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 13:53 от benitabeni

# 117
  • София
  • Мнения: 11 699
И аз го изгледах

Скрит текст:

Първите епизоди винаги бавно ми тръгва сериала, не ме грабва и после е бам, закачен си. Хареса ми, много добра игра с Диана, много добре е показана болката от всички страни на брака им с Чарлз, даже се чудя каква е тази любов с Камила толкова години и след всичко да иска да е с нея. Искаше ми се да бяха сложили фокус малко и на принц Андрю и Сара Фъргъсън, там е също скандално, ама сериала е за The Crown, не за децата и. Интересно ще е колко още сезони ще има, 5ти за 90те, 6ти да речем 2000-2010та? И накрая да приключи с Мегзит? Joy

# 118
  • Мнения: 2 245
Не съм гледала другите сезони, но този е много разочароващ.
Като съвременник на събитията - нищо ново не са показали. Всички тези неща са писани по сто пъти по медии и книги, че и разни документални филми имаше по тези въпроси.

# 119
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Мен също ми хареса, тъжна работа... казах си по-горе какво ми липсваше...

Общи условия

Активация на акаунт