Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 4/

  • 86 840
  • 767
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 332
Здравейте!
Това с двата месеца предварително, като някакво правило ли е за всички полети или за конкретната дестинация? Предстои ни пътуване края на април месец към Лондон, в началото на януари цените бяха по-ниски, сега се повишиха с около 30 % поне  newsm78

Не е правило, а по-скоро статистика. И не важи за големи празници, ваканции, събрани почивни дни, там колкото по-рано вземеш по-добре.

# 196
  • Мнения: 123
Здравейте!
Това с двата месеца предварително, като някакво правило ли е за всички полети или за конкретната дестинация? Предстои ни пътуване края на април месец към Лондон, в началото на януари цените бяха по-ниски, сега се повишиха с около 30 % поне  newsm78

Не е правило, а по-скоро статистика. И не важи за големи празници, ваканции, събрани почивни дни, там колкото по-рано вземеш по-добре.
В момента има оферти до края на април с Раян и Уиз ер  от София,Пловдив и Варна ,стартиращи от 13 евро в посока или 31 евро двупосочен.

# 197
  • София
  • Мнения: 769
Може ли линк, ние намираме доста по-големи цени, с уговорката че сме гледали тръгване само от София.

# 198
  • София
  • Мнения: 3 167
28 април – Великден
Ако търсите евтини билети около православния или католическия Великден-закъснели сте. Поогледайте се и купувайте, не чакайте много. Ако датите са ви гъвкави и не съвпадат точно с празника, то може и да намерите хубава цена.

# 199
  • Мнения: 123
Може ли линк, ние намираме доста по-големи цени, с уговорката че сме гледали тръгване само от София.
https://www.travelsmart.bg/%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b5%d1%82%d0%b8- … 0%b4%d0%be%d0%bd/

# 200
  • София
  • Мнения: 769
Може ли линк, ние намираме доста по-големи цени, с уговорката че сме гледали тръгване само от София.
https://www.travelsmart.bg/%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b5%d1%82%d0%b8- … 0%b4%d0%be%d0%bd/

Благодаря много, аз понеже търся по конкретни дати (25.04 отиване и 30.04 връщане) и затова не ми излизат тези от по 13 Е  bouquet

# 201
  • Мнения: 1 122
Е, точно това писах на предната страница- като си уточните и конкретизирате исканията, тогава някой може да помогне. А не някой да предложи нещо, но датите да не ви устройват. Пестете и ценете както собсвените си, така и усилията на другите, които се опитват да помогнат.

# 202
  • SF
  • Мнения: 21 226
Аз се интересувам от билети София-Мадейра-София за средата на юни - след 6.06 и до 25.06 за около 7-8-9 дни престой. Продължителността на пътуването ще зависи от дните, в които има изгодни полети за този период.

# 203
  • Мнения: 4 734
Търся евтин сам.билет от Белгия до Варна отиване началото на юли и връщане края на август (датите не са фиксирани). Може да не е директен и със смяна където и да е в Европа, стига да се намери евтина комбинация... Начално летище може от Белгия, Холандия и даже Германия (Дюселдорф или Кьолн например). Има ли такова чудо евтин билет за юли и август?!? Grinning

# 204
  • София
  • Мнения: 3 167
lunna pateka Търси чартъри!

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Момичета,за мес.юни къде да диря билети до Торонто  Thinking

# 206
  • Мнения: 4 571
Задай си датите и дестинацията в skyscanner и виж коя цена те устройва. И след това в изброените на първа страница сайтове, започваш да ровиш.

# 207
  • Мнения: 1 122
Момичета,за мес.юни къде да диря билети до Торонто  Thinking
Виж турските авиолинии- изкараха най- добра цена за юни.

# 208
  • Мнения: 307
Момичета помогнете за 18-22/23.02 за Дубай, има уиз но са към 500лв и ми се виждат много...

# 209
  • pomorie
  • Мнения: 848
Дадоха ми задача да намеря сравнително евтин полет до Тайланд (без конкретна дестинация). За март или април например, може и на есен. Най-добтата цена, която открих е 474€ през октомври, на човек в двете посоки, с едно прикачване на отиване и две на връщане...

Общи условия

Активация на акаунт