Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 4/

  • 86 855
  • 767
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 49
Здравейте. От известно време търся самолетни билети София- Барселона за март 2020, но не намирам нищо под 250-300лв двупосочно. Виждам за ноември има доста добри цени, та се чудя, дали два-три месеца преди  март има шанс да пуснат нещо по-евтино? Гледам в търсачките, които са подсказани тук на първа страница и отделно в сайтове на авиокомпании, ако някой има идеи и съвети ще съм благодарна да сподели.

# 481
  • Мнения: 970
В началото на януари купих билети за Барселона за 12-16 март с Ryanair за двама, с две приорити и един чекиран багаж в двете посоки за 440 лв., според мен е рано да се купуват билети, освен ако не са за без пари.

# 482
  • Мнения: 49
В началото на януари купих билети за Барселона за 12-16 март с Ryanair за двама, с две приорити и един чекиран багаж в двете посоки за 440 лв., според мен е рано да се купуват билети, освен ако не са за без пари.


Благодаря. Ще следя ежедневно, пък дано имам късмет.

# 483
  • Мнения: 22 440
Търся добра цена за София-Мюнхен, декември месец.
За предпочитане на летището в Мюнхен, а не Меминген.

# 484
  • Мнения: 3 368
Здравейте, не се справям с търсачките, не знам в нета ли е проблема или в мен 🙄. Може ли някой ако му се занимава да удари едно рамо. Трябва ми билет София-Валенсия еднопосочен около 1-6 септември, ако е под 300 лв. ще супер. Няма значение с колко прекачвания и от къде. Благодаря!

# 485
  • Мнения: 874
Здравейте, не се справям с търсачките, не знам в нета ли е проблема или в мен 🙄. Може ли някой ако му се занимава да удари едно рамо. Трябва ми билет София-Валенсия еднопосочен около 1-6 септември, ако е под 300 лв. ще супер. Няма значение с колко прекачвания и от къде. Благодаря!
03.09.2019 с уиз, с чекиран багаж с услугата WIZZ PLUS цената е 529лв
ALL IN & FULL FLEX
per passenger
‎lv528.99
‎lv488.99
WIZZ Discount Club Price
Changed! Free carry-on bag (40 x 30 x 20 cm) in the cabin, placed under the seat
Trolley Bag (55 x 40 x 23 cm) in the cabin
32 kg checked-in bag
Free seat selection, including front row and extra legroom seats
Priority Boarding
Priority check-in
WIZZ Flex
Online check-in up to 30 days before departure
Free airport and online check-in
Flight Information
Refund to WIZZ Account

Пак с Уиз, за същата дата, но просто полет + малка чанта + куфар 20 кг = 453лв., а куфар 32кг = 478лв. =)

Друго по-евтино не намирам... =(

# 486
  • Мнения: 3 368
Много благодаря за отделеното време и усилието 🤗. Надявах се грешката да е в мен и да има по евтин вариант. Чудя се, тъй като няма фиксирана дата дали да не изчакам last-minute, ползвали ли сте такива оферти?

# 487
  • Мнения: 874
Много благодаря за отделеното време и усилието 🤗. Надявах се грешката да е в мен и да има по евтин вариант. Чудя се, тъй като няма фиксирана дата дали да не изчакам last-minute, ползвали ли сте такива оферти?
last-minute за самолетни билети не съм използвал
Билети само с една раничка багаж или и чекиран (ако да - колко кг.) търсите? =)

# 488
  • Мнения: 3 368
Само с раница, не е нужен повече багаж.

# 489
  • Мнения: 4 335
Много благодаря за отделеното време и усилието 🤗. Надявах се грешката да е в мен и да има по евтин вариант. Чудя се, тъй като няма фиксирана дата дали да не изчакам last-minute, ползвали ли сте такива оферти?

няма last minute оферти за полети. Ако случайно цените паднат - паднат, ако не, не. Но нищо конкретно няма.
В началото на септември има почивни дни, вероятно доста хора пътуват и цените е малко вероятно да паднат.
Щом не са ви фиксирани датите пробвайте извън празниците

# 490
  • Мнения: 874
Здравейте, не се справям с търсачките, не знам в нета ли е проблема или в мен 🙄. Може ли някой ако му се занимава да удари едно рамо. Трябва ми билет София-Валенсия еднопосочен около 1-6 септември, ако е под 300 лв. ще супер. Няма значение с колко прекачвания и от къде. Благодаря!
Най-евтиното, което намерих за септември, е чрез сайта на KLM за дата 16-и септември. Цената с малък ръчен куфар е 107 евро (МНОГО ЕВТИНО!), с прекачване през Париж. Не знам дали Ви устройва, че е десет дни след посочената дата, но ако Ви харесва - купувайте веднага, че не остават много билети на тази цена =)

Иначе...за 6 септември намерих за 360 лева (180 евро) отново с KLM с дълго прекачване в Амстердам , но цената също е добра (защото на уиз само с малка чантичка цената е над 400 лева...) и излиза от бюджета Ви само с 60 лева, а имате и стандартен ръчен куфар (55*40*23), а не малка чантичка като на нискотарифните!

Дано да съм Ви помогнал!
Успех! =)

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 00:28 от Kuchi^-^

# 491
  • Мнения: 3 368
Още веднъж благодаря на всички, които отделихте от времето си 🤗. Утре ще решим кои билети да вземем.

# 492
  • Мнения: 307
Момичета, чакам намаление на уиз еър, но все пак ако някой случайно види билети до Дубай за Февруари, Март, Април на добра цена да пише моля... че сега са около 500лв и ми е много.
А някъде с прекачване дали ще е по-евтино?

# 493
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Момичета, чакам намаление на уиз еър, но все пак ако някой случайно види билети до Дубай за Февруари, Март, Април на добра цена да пише моля... че сега са около 500лв и ми е много.
А някъде с прекачване дали ще е по-евтино?

Виж flydubai.

# 494
  • Мнения: 976
А за Париж, освен wizz air  до Бове, къде да погледнем? Нямаме определена дата, в по евтините месеци .

Общи условия

Активация на акаунт