Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 4/

  • 86 763
  • 767
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 321
Здравейте, edeams надежден ли е за резервация на сам. билети?

Да

# 511
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте, къде в Прага може да се хапне традиционна храна на нормални цени, по-конкретно в стария им град?

# 512
  • Sofia
  • Мнения: 36
http://www.pivnicestupartska.cz/
Здравейте, къде в Прага може да се хапне традиционна храна на нормални цени, по-конкретно в стария им град?

# 513
  • София
  • Мнения: 1 274
Искам да резервирам полети за коледните празници и имам притеснения да пътувам с Уиз, заради канселиране евентуално, или друг проблем...та - Луфтханза, или Търкиш? И двете не са много евтини, направо са си скъпи, но през еDreams има някаква по-ниска цена, отколкото на техните сайтове.
Къде другаде да погледна, евентуално за по-ниска цена, или да ползвам еDreams?
А, и за Алиталия да се притеснявам ли за друг полет до Рим - съвместно с Бг Еър го изпълняват, но тяхната цена е по-ниска?
Благодаря предварително за съветите! Flowers Hibiscus

# 514
  • София
  • Мнения: 3 166
По Коледните празници канселиране има само в случай на лоши метеорологични условия. Тогава е урожая на всички компании. Няма значение коя е компанията, важно е времето да е хубаво и на двете летища!
Не бих избирала компания по този критерий.
Погледнах, че и Раян летят до там.

# 515
  • Мнения: 895
Здравейте, ще се радвам ако някой може да ми разясни при най-евтината цена на полетите (тази включваща ръчен багаж под седалката), може ли да се носи и дамска чанта или малка раничка? Или имам право само на една чанта? Благодаря ви предварително

# 516
  • sf
  • Мнения: 10 137
Само една чанта/раница/плик ако щеш, но със съответните размери. Няма друга дамска/мъжка и каквото и да било.

# 517
  • Мнения: 4 321
ако пише една бройка значи една бройка, точно тази която се споменава с размерите за под седалката, може да е раница, може да е дамска чанта, както искате
за Уиз и Райън това, не за Бритиш или България Еър, че не става ясно

# 518
  • Мнения: 9 474

за Уиз и Райън това, не за Бритиш или България Еър, че не става ясно

Какви са техните условия?

# 519
  • Мнения: 4 321
Повечето компании позволяват един по-голям ръчен багаж, който влиза в шкафчето отгоре и един personal item (малка чанта или нещо друго), което се слага под предната седалка.
При Уиз и Райън по-голямата бройка се плаща с Priority. Добре е да се чете, защото навсякъде може да е различно.

# 520
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте. Планирам евентуално пътуване до Париж някъде средата на април. Проверих за цени, в момента няма много изгодни. Дали има вероятност в началото на годината да поевтинеят или поскъпнат? Бях чела, че е най-добре около 2-3 месеца преди пътуване да се купят билети.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 166
Рано е още за билети за април. Раян не са изкарали разписание. Сигурно и други компании. Трудно е да се прогнозират цените, защото тогава е Великден. Въпреки това, изчакайте поне до Коледа с купуване на билети за април.

# 522
  • Мнения: 4 321
Ако ще се пътува по Великден или 1-6 май аз бих купил веднага след като излезе разписанието на нискотарифните, иначе може да се изчака

# 523
  • Мнения: 2 165
Здравейте момичета. Януари средата ми предстои за 4 дни да пътувам до Дания. Нали няколко месеца предварително като се купят билетите и излизат доста изгодно. За първи път ще пътувам със самолет и не съм запозната къде да следя намаленията, кога се обновяват, всеки ден ли, през седмица ли, гледах   bulgaria air и ryanair, ама ми се виждат скъпички. Моля ви, който е компетентен да ме посъветва как да си намеря. Поздрави

# 524
  • Мнения: 4 321
Е, те може да са били 40лв, ама това не е постоянно. Януари е нисък сезон, има много време дотогава, с постоянство може да издебнете доста по-ниски цени

Общи условия

Активация на акаунт