Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 705
А с какво пътувахте от Марбея до Гибралтар?

# 706
  • София
Аз планирам да сме с кола под наем, преди три години бяха доста евтини.

# 707
А какво интересно има в Малага? Simple Smile

освен морето май нищо, но оттам на една крачка е Андалусия
Не е вярно Малага е прекрасен град и има много за разглеждане, както и наоколо

# 708
А с какво пътувахте от Марбея до Гибралтар?

С автобус на Алса, всъщност вие не отивате директно до Гибралтар, а до Ла Линея или Ла Линия (не съм сигурна как точно се произнася) Съвсем близо е до границата, която пресичате пеша.
Определено с кола под наем може да се види мноого повече. Доста е красиво пътувайки надолу към Марбея и Гибралтар. Да, не са скъпи колите под наем.

# 709
# 710
Катарците кога пускаха намаление пак ? На черния петък нищо намалено не видях.

# 711
Oбикновено януари, но намаляват предимно по-непопулярни дестинации като Индия, Китай, не такива, където всички ходят и без това

# 712
  • До сърцето...
Здравейте, моля ви за малко насоки...
Скрит текст:
за първи път ще летиме с приятелка до Дания. Резервирахме си билети през приложението на kiwi.  За края на Януари с WizzAir. Попълнихме имена и нещата от ЛК пратиха ни на мейла, електронен билет,
....моля ви да ми кажете нещо друго трябва ли да се прави,  взимат ли се други неща, колко по рано на летището трябва да сме, благодаря ви.

neli_20, независимо от къде сте купили билетите, вие ще летите с Wizz и си спазвате правилата на тази авиокомпания - като час на пристигане на летището, багаж и др.
Kiwi е просто посредник.
Лек път!

# 713
Момичета, аз все още гледам за края на Март, или април, май за Дубай..
Помагайте, дори да не е от България, нещо евтино да е

# 714
  • Sofia
Само да кажа, че май вече е доста топло в Дубай. А билети с Уиз или Флай Дубай, излизат евтини, но трябва редовно следене.

# 715
Днес Wizzair имат 20% намаление за 3 дестинации - Полша, Англия и Унгария...

Общи условия

Активация на акаунт