Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 4/

  • 86 799
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 874
Аз търся самолетни билети за о. Бали през август 2020. Някой пътувал ли е през този месец до тази дестинация, за да сподели колко пари са му излезли билетите, за да знам около каква стойност да се оглеждам? Simple Smile
Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 00:05 от Kuchi^-^

# 721
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Здравейте;-) Търся помощ за евтини самолетни билети до САЩ - Сейнт Луйс- Мисури. Пътуване на 15 февруари, но връщане от Чикаго на 23 февруари. Някакви предложения къде да търся?

# 722
  • Мнения: 4 323
най-лесно за начинаещи - google flights
google.com/flights/

# 723
  • Мнения: 16 871
Виж на първа страница в поста на Блед. Описала е характеристика на всяка търсачка. Има такива за мулти сити сърч.

# 724
  • Мнения: 6 290
Мацки, някой пътувал ли е с Eurowings? Отдавна съм купила билет за един младеж( още не е време и да го ползва) , и не помня какъв точно вариант на билета съм взела, за да си предвиди той дали да има чекиран багаж или само ръчен. Доколкото видях и разбрах( билета е на немски) билета е вариант SMART, което би трябвало да означава че има право на чекиран. Но отдолу под линия се описва само ръчния багаж на какви критерии трябва да отговаря. И понеже не се справям с немския, много се обърках и моля за мнение дали наистина билет SMART включва чекиран багаж.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 167
Мацки, някой пътувал ли е с Eurowings? Отдавна съм купила билет за един младеж( още не е време и да го ползва) , и не помня какъв точно вариант на билета съм взела, за да си предвиди той дали да има чекиран багаж или само ръчен. Доколкото видях и разбрах( билета е на немски) билета е вариант SMART, което би трябвало да означава че има право на чекиран. Но отдолу под линия се описва само ръчния багаж на какви критерии трябва да отговаря. И понеже не се справям с немския, много се обърках и моля за мнение дали наистина билет SMART включва чекиран багаж.
Погледнах набързо какво ми дава за полет до Щутгарт.
За SMART
23кг багаж
Ръчен багаж-8кг
Избор на места
Приоритетно качване

# 726
  • Мнения: 6 290
Много благодаря, изобщо не ми хрумна че мога да пробвам чрез генериране на нов билет!

# 727
  • Мнения: 49
Привет,
Бъдете здрави и щастливи през Новата 2020 година , мили ми пътешественици!

Докато се намоткам и цените скочиха..... и сега имам нужда от помощ.
Търся за двама връщане от Рига до София за дати около 25-01-2020. като ми е необходим възможно най-евтин вариант.
Преглеждах и от Талин или от Вилнюс, даже започвам да обмислям да се придвижим от Рига до Вилнюс с експресните автобуси ECOLINES, но предвид януарското време малко се колебая ?!?!? Пътували ли сте с тях - толкова въпроси имам, точни ли са,  отменят ли маршрути изведнъж ....
Всякаква информация ще ми е полезна за/около прибалтийските държави.
А за престой в КИЕВ около 10-12 часа може ли да се разгледа града и има ли някакви особености при граничните проверки?

Може и да не са ми въпросите за тази тема, но най-важното ми е да намеря изгодни билети да се приберем Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 262
Здравейте,някой срещал ли е скоро промоция на катарските авиолинии,двама възрастни плюс две деца безплатно,преди правиха такива.Ние сме с 4ри деца и това ще ни дойде доста добре.Виждам също,че от Милано има доста изгодни полети,явно трябва да следя редовно.

# 729
  • Мнения: 10 604
Добрите намаления на Катарците обикновено са в края на януари. Чакаме ги с нетърпение.

# 730
  • Мнения: 8 759
За Мавриций  през април около Великден (13.04-24.04)  към коя авиокомпания да се ориентирам и Да очаквам намаления?

Около 1300 лв на човек ли е горе-долу двупосочен билет до Мавриций ?

От Истанбул с  Turkish виждам че има директен полет 9ч , има ли други алтернативи за удобни полети ?

А за Пукет , Тайланд с коя сте пътували ?

# 731
  • Мнения: 1 262
Благодаря за отговора,ще следя тогава в края на този месец,дано да попаднем на нещо изгодно.А знаете ли друга авиокомпания ,която прави семейни отстъпки?

# 732
  • Мнения: 4 323
мисля, че толкова изгодни отстъпки отдавна не е имало
не очаквайте нещо изключително от редовните промоции

# 733
  • Мнения: 10 604
17-20 април - православен Великден, 62 лева двупосочно до Братислава с Уиз дискаунт. С връщане на 19, цената е още по-ниска.

# 734
  • Мнения: X
Очаквах голямата промоция на Катарците през Януари, а те надуха цените...
Дебна билети за Бали, които най-често вървят около 1 200лв. на човек, преди Нова година бяха около 100лв, а сега са ги пуснали за 1 500лв...
Надявах се да ги взема за под 1000лв, но явно не е възможно, а 1 500лв. вече ми идва твърде скъпо...

Общи условия

Активация на акаунт