Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 26

  • 40 979
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 971
Ами, глупости!
Ще играят балет! Mr. Green

JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

Тя затова разгряваше преди няколко дни ... сега ми се изясни...

На Джан много ще му ходи балета ... с тази "мечешка" фигура ... Направо си го представих JoyJoyJoyJoyJoyJoy

# 61
  • Мнения: 5 853
А пък Анил /ДжейДжей/ определено и в живота цяла вечер го игра фикус Wink Simple Smile Simple Smile
Може да е за кратко и да е глупаво, но толкова щастлива не съм се чувствала отдавна Simple Smile
Толкова ги харесвам тия двамата заедно Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Готова съм и за "Плисецкая" ханъм даже да кажа две хубави думи - добре, че си тръгна ... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 62
  • Мнения: 305
А пък Анил /ДжейДжей/ определено и в живота цяла вечер го игра фикус Wink Simple Smile Simple Smile
Може да е за кратко и да е глупаво, но толкова щастлива не съм се чувствала отдавна Simple Smile
Толкова ги харесвам тия двамата заедно Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Готова съм и за "Плисецкая" ханъм даже да кажа две хубави думи - добре, че си тръгна ... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Дари,и на мен ми е едно такова щастливо,оправиха ми деня ваправо!Все едно гледам успореден сериал с нашитеГГ и съм многоооо доволна от снощнана"серия"!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 971
Колкото и каквото и да криха тази глупост с прехвърлянето в таксито разкри, че има за криене! Допуснаха грешка, вярно е, подцениха интереса може би и защото Джан не е могъл да мисли много трезво на края на вечерта. Демет като че ли доста спокойно и усмихнато приема нещата.

Дари, точно това е. Досега каквото и да излизаше си казвах - абе фенски и папарашки мераци. Докато не го съобщят официално или поне да излезе някоя снимка на която да са по-близки зад кадър, аз не вярвам...
Ама това с такситата снощи ... Направо ме убеди, че има за криене, иначе няма обяснение.
Явно Джан (или пък и двамата) не са мислили особено трезво, защото какво им пречеше и с различните таксита да отидат на едно и също място в крайна сметка.

Както и да е - те си знаят, ама Джан и Демет бяха много сладки в малкото моменти, когато се отпуснаха снощи. А пък Демет е суупер секси с тази рокля. Не знам Джан дали може желязо да смели, ама май от желязо и направен щом устоя на тази красота, да не хвърля постоянно погледи към нея.

И тяхната никак не е лесна. Да са на един и същ купон и да се правят цяла вечер, че не се интересуват от другия. И в първите клипчета, които се появиха, май успяваха. Ама после алкохола май надделя...

После сигурно е останал докато тя заспи и малко после, за да я пази от кошмарите ... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

В първия момент вместо кошмарите, прочетох комарите ... Много се смях JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

# 64
  • Мнения: 972
Готова съм и за "Плисецкая" ханъм даже да кажа две хубави думи - добре, че си тръгна ... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Joy Joy Подкрепям с 2 ръце 🖐

# 65
  • Мнения: 29
Здравейте мили момичета!  Много ми се иска да Благодаря за прекрасните коментари и всичко което правите ! Аз живея в Италия ,и съм гледала стотици интервюта с едни от най- известните им артисти. Едно от тях е с Габриел Гарко - какво казва той  ,има две привличане едното е само за секс ,другата е силната тръпка между партньорите има ли я тръпката ,колкото и да се кие - парата се изпуска! Да май снощи се изпусна парата! Хубава двойки са ! Сега е да живеят!

# 66
  • Мнения: 731
Здравейте момичета,благодаря за всичко споделено като снимки и видеа.Браво на двете рожденички  по средата на сериала спретнаха страхотно парти на целия екип.Много се радвам за тях ,добре са си изкарали вечерта .Млади и успешни хора сега им е времето да се веселят и щуреят.Друг е въпроса какво ще спретнат от това феновете и жълтата преса.По повод закачката на Джан към Демет,ми той и във филма така си я пощипва ,изглежда това си е негов спонтанен жест и в реала.За таксито там работата е друга ,може и да има нещо,но може и да няма.Аз за сега си ги харесвам като филмова двойка и това ми стига.

# 67
  • Мнения: 305
Здравейте мили момичета!  Много ми се иска да Благодаря за прекрасните коментари и всичко което правите ! Аз живея в Италия ,и съм гледала стотици интервюта с едни от най- известните им артисти. Едно от тях е с Габриел Гарко - какво казва той  ,има две привличане едното е само за секс ,другата е силната тръпка между партньорите има ли я тръпката ,колкото и да се кие - парата се изпуска! Да май снощи се изпусна парата! Хубава двойки са ! Сега е да живеят!
Здравей,Dimitrinka!
Непрекъснато говорим каква невероятна химия има между Джан и Демет,и етоооо "бум"-химичната реакция не закъсня!!!

# 68
  • Мнения: 5 853
Здравейте момичета,благодаря за всичко споделено като снимки и видеа.Браво на двете рожденички  по средата на сериала спретнаха страхотно парти на целия екип.Много се радвам за тях ,добре са си изкарали вечерта .Млади и успешни хора сега им е времето да се веселят и щуреят.Друг е въпроса какво ще спретнат от това феновете и жълтата преса.По повод закачката на Джан към Демет,ми той и във филма така си я пощипва ,изглежда това си е негов спонтанен жест и в реала.За таксито там работата е друга ,може и да има нещо,но може и да няма.Аз за сега си ги харесвам като филмова двойка и това ми стига.
Лили, не поливай моля мушкатите с вряла вода Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Ние тука китки росни от кога чакаме тези добри новини, остави ни да им се порадваме. То е ясно, че пощипването може да е приятелско, както и работата с такситата - недомислие, ама ние радостни ли сме днес - радостни, въпреки дъжда.
А междувременно се сетих, че тая снимка на Елиф с ръката на Джан може и да не е снимана онзи ден.

# 69
  • Мнения: 670
Айде и в сутрешните тв предавания са! И за какво щото от пинтиклък не продължиха с две таксита!
 Joy 



Говорите за Елиф, ама момичето е имало любовна закуска. Може пък това с такситата да е приятелска поддръжка от страна на Демет! Да се опита да помогне в тайната връзка на Джан!  Stuck Out Tongue Winking Eye

За съжаление не мога да кача сторито й! 


Не ме убивайте с камъни, просто разсъждавам!

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Здравейте, момичета! Hug
Благодаря за новата тема! Heart
Благодаря за превода на поредния епизод! Heart
Благодаря за снимките и видеата! Heart Eyes
Благодаря за коментарите! Hug
Благодаря за настроението и усмивките, които предизвиквате! Grinning
Благодаря, че ви има и сте толкова позитивни! Heart Eyes
Благодаря........



Купонът за РД и снимките провокираха много фантазии на феновете!
Наистина им доказват колко са харесвани, нооо....... и наблюдавани!
Аз приемам празнуването, закачките и всичко останало/показано/ като нещо съвсем нормално. ТЕ СА колеги! Ами, ако се държаха цяла нощ в два срещуположни ъгли на заведението, или се прегръщаха с други и не се поглеждаха, какво щяха да измислят феновете?
 Пък и, честно да ви кажа, когато аз отида някъде да се забавлявам изобщо не ми пука какво ще си мислят другите за мен! Просто настроението взема връх. Така и за Демет и Джан!
 А, за такситата, просто не го вярвам. Отдавам го на руските щения да ги сватосат непременно!

После обсъждаме иносказателните снимки на Елиф......
После отбелязваме липса на общи снимки и интервюта...
Ами така ще е ! Ще се пазят!
Защото създаването на интриги е върху техния имидж, върху техния личен и професионален живот.

Любопитни сме и то ненаситни за всякакви новини за любимите си актьори, но.........да не сме на тяхно място!

На мен пък ми стана жал когато видях Джан с кутията енергийна напитка/така предполагам/. Просто, след купона той изглежда тъжен,не пиян, а тъжен!

За това пък, вторият фраг е много готин! Ще работят заедно и пак ще се радваме на погледи, усмивки и любов!

Хубав ден!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 475
Цитат
Оффф с моя сериален турски какво ли ще разбера ама 😂😂 Заедно са си тръгнали така ли?
По снимките се вижда че Джан я закача Демет. Ми пийнал си човека повечко, отпуснал се. 😁
Мария Hug,това е за сега,което са пуснали.... Wink

Освен двете снимки от папараците,които пуснах в предния пост....излязоха и тези....





Цитат
Пресса пишет : Молодые актеры сериала «Ранняя пташка» проживают Любовь и в жизни! Во время празднования день рождение коллеги, Джан Яман гладил лицо Демет! После празднования вместе вышли из заведение и уехали на такси

Демет показва с ръка не снимайте,но къде ти.... Laughing


        Момичета има нещо тук.  Ако знаехме, че артистите не се понасят да, но тук е обратното. Направо се държат като двойка.На снимките се вижда, че Демет му е ядосана. Той като я пощипва или гали тя си обръща главата ядно. Имало е семеен скандал ХиХи. А той все гравитира около нея. Малко повечко е пийнал май и за това са му сърдити. Пък и се отпуска повече отколкото трябва става любвеобвилен. Хи хи. И ето БОМБА.
       

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 15:26 от kesara

# 72
  • Мнения: 5 853
https://twitter.com/Sirio53943017
Ей този профил от доста време публикува видеата от сетовете, снимки. Аз го имам за официалния. Днес сутринта всички клипове от празнуването бяха на него, а сега е заключен. Айде да не говорим, че няма нищо ... Долу горе като се е събудил Джан бей днес късен следобед и като е видял каква истерия се вихри се е хванал за главата.
А пък Елиф има да папка палачинки сама ... , е поне не с Джан бей.

# 73
  • Мнения: 305
Ох,ако можеха да се срещнат пияната Санем от къмпинга и пийналия Джан от снощи....такива щяха да ги сътворят:revolving_hearts:

# 74
  • Мнения: 972
https://twitter.com/Sirio53943017
Ей този профил от доста време публикува видеата от сетовете, снимки. Аз го имам за официалния. Днес сутринта всички клипове от празнуването бяха на него, а сега е заключен. Айде да не говорим, че няма нищо ... Долу горе като се е събудил Джан бей днес късен следобед и като е видял каква истерия се вихри се е хванал за главата.
А пък Елиф има да папка палачинки сама ... , е поне не с Джан бей.
Тоя профил не мисля че има нещо общо с официален, по скоро е някой фен според мен. Всичко, което е публикувано го има и в Instagram от други профили. Както в Instagram има един профил ErkencikusItalia там постоянно постват снимки от сета и то понякога неща където не ги виждам от другаде. Незнам как ги намират, честно.

Общи условия

Активация на акаунт