С коя диета сте отслабнала най бързо?

  • 17 639
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 81
Здравейте,аз съм на точкова диета прочетете за нея тя съдържа протеини и белтъчини,но ограничавате въглехидратите на нея съм от 25 дни мога да кажа че това което забелязвам е в ханша да се свивам и съм свалила 1 кг но аз имам за сваляне 6 кг

# 31
  • Мнения: 18
Плодова. Но да се спазва стриктно. За 7 дни се свалят около 4-5 кг.

# 32
  • София
  • Мнения: 500
Браво и аз съм за плодовата!

# 33
  • Мнения: 24
Аз съм слушала доста за лунната диета, но така и не съм я тествала. Някой с впечатления?

# 34
  • Мнения: 5 346
При мен - монорежимът на Ваня Червенкова. Започвате го, но сериозно. На две завъртания, два дни почивка. При четири завъртания резултатът е уау. После може да си го продължите докато ви се иска.
Сега съм на друг вид монодиета. В интернет са я нарочили като диетата на Краси Радков. Изключително ефикасна, но малко по-драстична. След това ще мина на житен режим, а след това започват пости. Спазвам ги от над 20 години. Мотивацията е най-големия регулатор на теглото. Има ли мотивация, гладът няма да ви сломи. Трудното обаче е да задържиш  мотивацията в дългосрочен план. Та моят съвет е  - работете върху мотивацията си. 

# 35
  • Мнения: 2 204
Въпросът не е правилен. Правилния въпрос е: "С КОЯ ДИЕТА ОТСЛАБНАХТЕ ЗАВИНАГИ"

# 36
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Най-бързо отслабвам трайно с драстично намаляване на въглехидрати и леко увеличаване на протеини и много пресни, сурови зеленчуци. С продължителна водна диета се свалят много кила, но се губи мускул.

В началото да диетата се храня често - 5-6 пъти на ден и след седмица започвам да не ям през поне 16 часа от денонощието.

# 37
  • Мнения: 8
Здравей те. Моля за помощ аз съм на 35 г. и съм 160 см висока и вече 70 кг. Миналата година имах сериозен проблем със здравето и бях на системи 7 дни бях около 62-63 кг. След което продължих да пълнея. От доста седмици вече съм на диета ограничавам се като пия кафе сутрин цял ден на плод и ядки мнг рядко си позволявам сладко. Пиех много малко вода, и вече пия до 2 л. насилвам се и пак бях 68 кг. И днес след поредните упражненя се качих на кантара и хоп 70 кг. Просто вече чуствам мнг зле....😭😭😭

# 38
  • Мнения: 5 080
Ми значи въглехидратите не са твоята храна, съответно преминаваш към друг модел хранене и се зареждаш с търпение.

# 39
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Плод и ядки заедно са възможно най-неприятното за слабеете комбинация. Фруктозата от плода и мазнината от ядките предизвикват физиологична инсулинова резистентност, а глюкозата през това време инсулинът я тика в мастните клетки.

Бих избрала или кетогенна диета или въглехидратна без мазнини + спорт и бих увеличила протеина и в двата случая. След това бих постила през ден.

# 40
  • Мнения: X
Здравей те. Моля за помощ аз съм на 35 г. и съм 160 см висока и вече 70 кг. Миналата година имах сериозен проблем със здравето и бях на системи 7 дни бях около 62-63 кг. След което продължих да пълнея. От доста седмици вече съм на диета ограничавам се като пия кафе сутрин цял ден на плод и ядки мнг рядко си позволявам сладко. Пиех много малко вода, и вече пия до 2 л. насилвам се и пак бях 68 кг. И днес след поредните упражненя се качих на кантара и хоп 70 кг. Просто вече чуствам мнг зле....😭😭😭
Че ти си си избрала диета за напълняване, как очакваш да отслабваш така...   Smiley
С глад и захар не се отслабва.
Започни да се храниш, нормално, по три пъти на ден.
И с нормална храна-риба, яйца, месо, салати, зеленчуци.Забрави на първо време за плодове и ядки, за захар всякаква, за тесто, за сокове и безалкохолни, за всякакъв купешки боклук в пакетче.
И ела да споделиш след 1-2 месеца колко си свалила.

# 41
  • Мнения: 5 080
Ако не си пада по месо с мазнина е трудно, да не кажа невъзможно, да си на ВмНвх без ядки  ( орехи и лешници). Не заедно с плод, а като отделно хранене или към мазнинно такова. За мен 20-30 гр орехови ядки са идеална дажба, но при  десетки уточнения : не търся отслабване, а промяна на силуета;  хормоналният ми дисбаланс предполагам е доминантен естроген  (не съм правила ОГТТ ); не огладнявам след 1 парче портокал или 1 киви;  не огладнявам и след ядките.
Ако дамата обича мазно месо няма да са и необходими ядки, поне в първите месеци, когато човек се опитва да напипа храненето си.

# 42
  • Мнения: X
И днес след поредните упражненя се качих на кантара и хоп 70 кг. Просто вече чуствам мнг зле....😭😭😭

Още една груба грешка е човек да се качва на кантар СЛЕД упражнения. Най- добре е сутрин на гладно, след минаване през двете нули. В краен случай- преди упражнения/ тренировка.

# 43
  • Мнения: 2 204
Ако въпросът е само за бързо отслабване диетата е само една - т.нар. "диета на тибетските монаси" - две седмици само на вода и молитви. Гарантирано е бързо и безотказно отслабване. А с молитвите тъкмо ще си прочистиш и ума и душата, не само тялото.

# 44
  • Мнения: 8
Здравейте, аз плода и ядките не ги ям на едно с 4-5 часа почивка, и не необичам мазното месо...на работа съм и не мога да пиша..Благодаря... Лек и спокоен ден

Общи условия

Активация на акаунт