Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :) Тема II

  • 32 596
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 616
Честито Рождество! Бъдете здрави и много щастливи!

# 601
  • Мнения: 232
Весела Коледа, мили мами ! Бъде здрави и щастливи Hug

# 602
  • Мнения: 19
Весела Коледа, бъдещи и настоящи мами! Много здраве и спокойна и щастлива бременност!
Записвам се да следя темата, чакам бебе в 15г.с. съм, терминът ми е на 24.06.

# 603
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Честито Рождество!

И аз се записвам в темата, вече навлязох в 4ти месец и съм една идея по-спокойна. Термин - 26 юни, макар че бебо май расте бързо и го измества, но каквото стане. 🙂

# 604
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Честита Коледа мамчета, като гледам вече сме трички на 26ти юни Grinning

Нека бебоците растат здрави и щастливи Heart

# 605
  • Мнения: 894
Честита Коледа! Hug
Мами, 14+0 гс съм, но прилошаването не само не си заминава, ами и става по-зле. За 10 дена 2 пъти повърнах, което преди това не се беше случвало. Дали да се притеснявам и да тормозя АГ-то?

# 606
  • Перник
  • Мнения: 728
Avonavi, притеснително е ако е повече от 5 пъти дневно заради обезводняване,два пъти за 10 дни не е.
Весели празници!

# 607
  • Мнения: 314
Честита Коледа,
не се притеснявай аз съм 15 седмица и всяка вечер задължително 2,3 пъти си посещавам тоалетната,така че 2 пъти за 10 дни е нищо.

# 608
  • Мнения: 3
Здраейте, моля да ме добавите и  мен във ФБ групата https://www.facebook.com/nilgun.tahsin?__tn__=lC-R&eid=ARBI5 … QW3CQ&__xts__
  • =68.ARAKc_LTADlluDraC9BuCg7HWBfylSnIJC8dPk4enZ6KMi77ESxq1vwJauOJAEALSMTx8ENSMejZaeOYa5r2eZazlMe_M5ioBdu-an9xYqTC6trOldwLwN2vNhLTC-4SHIsdbiyQiLDQfrKzfa0ylUKGq8cWToehSparrvK92JFcWE9-sfqu_3DEm0JiRye26r-RYAfCIb7LQ4W3_CXa4FIG2c2qTrjdmRLDr2g23XTWXfpj1BjRnUVqyJnmta-AJnBuUWDH8d_FFrCkOn22MSdOz74qZvG39FVuyg

# 609
  • Мнения: 71
Весела Коледа и от мен! Пожелавам ви здраве и много спокойствие !
 Моят термин е 27.06 , с няколко от вас се движим почти заедно 🤗
Аз точно за празниците се проснах в леглото с настинка , пих осцилококциум два дни и нямаше ефект , снощи си позволих и един парацетамол , че главоболието беше непоносимо 😒 Надявам се всичко да е наред, да няма последици за бебчо и да ми минава бързо 🧐

# 610
  • Мнения: 232
Аз пия биозин мама и съм много доволна , от тези кекавите съм , които някой като кихне на 5 метра и са болни ... за сега съм се запазила здрава въпреки всички подсмърчащи около мен . Аз пък от 2 дена имам леки болки ту в ляво ту в дясно... вчера бях на лекар и каза, че е нормално разтягала се матката и ми изписа Но шпа .

# 611
  • Мнения: 2 599
Хакерче, и моя термин е за 27 юни. Simple Smile.
И мен нещо ме боли гърло, но засежа държа, малката беше много болна, така че ако се размина само с лек болка от гърло, ще съм доволна. Пия също биозин мама.

# 612
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Аз се чудя дали да не почна да пия Биозин мама на своя глава. Много искам да се подсиля, но се притеснявам дали е напълно безопасно, тъй като моя АГ ми каза само фолиева да пия.

# 613
  • София
  • Мнения: 4 015
Ами напълно безопасно е. С първата бременност го пих 9 месеца без прекъсване. Смятам и сега така да направя. Предпочитам го пред грип Joy

# 614
  • Мнения: 6 889
Станахме няколко за 27-ми Wink И аз като вас мисля след отпуската да си взема биозин, защото работя с деца и винаги има някое болно. Но първо ще питам АГ дали мога да го пия заедно с другите неща, които ми изписа, че нещо станаха много. Като баба ми станах малко, с три вида хапчета Laughing

Общи условия

Активация на акаунт