Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 681
  • 845
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 7 006
Хаха..
Не се коси,моя дан с пиячка,мина за това лято..
Снощи с една девойка обърнахме по 2-3 менти,то на мен и една ми стига,щото алкохол пия 2-3 пъти годишно,и сутринта бях в безтегловност и с главоболие..
Ама не пречи да смуча фрапета и шейкове де..Само някой да свирне,че иска.

# 781
  • Мнения: 11 478
Благодаря, момичета. А преди 19 часа от Приморско кога е? Искаме с влакчето, а не рейс, за да е радост за децата.

# 782
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Свиркам за утре, че в четвъртък се прибирам. Имаме гости и утре плануват яхта в Созопол, а аз не съм по тези преживявания. Та, може да се измъкна за по едно пиене надвечер.

За влакчето - няма часове. Отиваш и когато тръгне. По принцип пише през 35 минути от 9 сутринта, но е както дойде.

# 783
  • Мнения: 7 006
Ми казвай къде и в колко.
Моята програма е до към 18.30 на плаж,следва вечеря до към 19.30 и после се разхождаме.

# 784
  • Мнения: 39 318
Мацки, мойто пътуване се отлага. Явно ще сменяме дестинацията.
Приятно да ви е плажуването.

# 785
  • Мнения: 215
Здравейте! Имам оферта от Визит за Перла Сън Парк и днес трябва да реша, а нямам време. Това, което чета е много противоричиво. Как стои въпроса с паркирането? Това извозване със сал до плажа звучи атрактивно, но дали не се чака много. И най-вече да отбележа, че сме с дете на почти 4 год. Ще сме само за две нощувки.

# 786
  • Мнения: 11 478
А каква би била цената на такси от Китен до Приморско? И да ми препоръчате фирма за такси? Вероятно ще изпуснем последното влакче и ще се наложи да се приберем с такси до хотела.

# 787
  • София
  • Мнения: 5 139
А каква би била цената на такси от Китен до Приморско? И да ми препоръчате фирма за такси? Вероятно ще изпуснем последното влакче и ще се наложи да се приберем с такси до хотела.

Гледах тези до общината и бяха от порядъка на 1,80 - 1,90 на километър, но подозирам, че всичко ще е въпрос на договорки с шофЕра...

# 788
  • Мнения: 59
Привет на всички, можете ли да ми препоръчате някоя кръчма, механа в Приморско? Женски отбор ще сме и искаме да се забавляваме Blush много благодаря

# 789
  • Мнения: 6 184
Ако търсите кръчма с оркестър,това са Вълчан Войвода ,Старата чешма и Кръчмата( тук пеят Лъки и Еми Стамболова)

# 790
  • Мнения: 9 124
Сега намерих визитката и това такси сме го ползвали, много точен човек и разбран.
Само да не съм объркала, но мисля е тази, защото и от Слънчев бряг съм събрала визитки на таксита
Здравко Анастасов- 0886 38 05 39

# 791
  • Мнения: 59
Ако търсите кръчма с оркестър,това са Вълчан Войвода ,Старата чешма и Кръчмата( тук пеят Лъки и Еми Стамболова)
А от към храна, вкусно ли готвят?

# 792
  • Мнения: 6 184
Ние не сме хапвали там ,само салати и питиета с леко мезе ,тъй като бяхме там заради музиката и купона .Иначе за вкусна храна се хвалеха тук Ден и Нощ и Кума Лиса

# 793
  • Мнения: 184
А каква би била цената на такси от Китен до Приморско? И да ми препоръчате фирма за такси? Вероятно ще изпуснем последното влакче и ще се наложи да се приберем с такси до хотела.
От Приморско до къмпинг Атлиман 15 лева и то при човек който си го познаваме и ползваме.

# 794
  • Мнения: 11 478
Благодаря за отговорите и препоръките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт