Бременност и настинка - четвърти месец

  • 854
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 117
Мамчета, добро утро! ⏰

Както се казва, явно някой мине пуснал зимен бацил и съм болна : болки в гърлото, хрема и болки в главата. Искам да отида на УНГ в София, някакви препоръки за добър лекар, който може да ме прегледа.. притеснявам се най-вече за бебчо, а не дотолкова за себе си! 💙

Въпросът е, че днес е събота и не съм сигурна кой ще работи през уикенда. Няма проблем дори и да е на частно, въпросът е да е добър лекар!

Благодаря Ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 515
Здравей! Ако нямаш температура, обикновена хрема не е опасна за бебето. През бременността минах през 3 такива, с болки в ушите. Излекувах всичко с много силен чай от джинджифил и много лимон, както и пиене на вода. И без това сега не можеш да пиеш нищо. Бързо оздравяване.

# 2
  • Мнения: X
Пробвай с хомеопатични препарати- инфлуцид, осцилококцинум; хербитусин, ако има болки в гърлото, можеш и парацетамол да вземаш, ако имаш температура.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Докато бях бременна се лекувах основно с мед и лимони и чай. Ако отидеш на лекар и имай предвид, че има много, които даже предписват антибиотици по време на бременност, та по-добре си го спести, ако първо не си пробвала с домашни средства

# 4
  • София
  • Мнения: 1 455
Мед, джинджифил, лимони и хомеопатия, това е моят начин. Бързо оздравяване.

# 5
  • София
  • Мнения: 117
Моята АГ доста се ядоса като и писах.. понеже и споменах, че майки са ми прероръча и прополки, биозинмама и други и много лошо стана.. но ще се оправя ♥

# 6
  • Мнения: 1 089
Моята АГ доста се ядоса като и писах.. понеже и споменах, че майки са ми прероръча и прополки, биозинмама и други и много лошо стана.. но ще се оправя ♥
И какво ти препоръча?

# 7
  • София
  • Мнения: 117
Абсолютно нищо.. Вече се чудя на човечността на хората Sad Имаш доверие на лекуващ лекар и когато кажеш, че се съветваш с други майки очевидно е проблем .. вие сте го изпитали и всеки има нужда от помощ. А и е събота, знаем колко обичат да ги притесняват в почивен ден..

Общи условия

Активация на акаунт