На море в Турция - тема 56

  • 72 294
  • 780
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 430
Тая година е някаква изкилифинчена...някъде от 26-27 стана шибано времето. Циклони, бури, ветрове. До 2-ри октомври беше така, след това пак се е оправило времето.

Не съм съгласна с вас. Всяка година е така. За мен е изключение началото на октомври времето в Кушадасъ да е хубаво.
За кое не сте съгласна? Всяка година ходя през септември. Само тая година беше шибано и то в края на месеца и началото на октомври. След 4-5-ти времето е било супер.

# 181
  • Мнения: 1 231
Аз пък миналата седмица изпратих запитване на Емералд. Още нямам отговор. Турс клуб отговарят на минутата-евала! Но пък, аз пътувам със собствен транспорт и за да се доближат до цената на Травелрепублик, трябва веднага да заплатя 100%. Е защо да го правя? Ако ми предложат с 2 нощувки повече за тези 100% ще ги платя, но сега си запазих през Травъл. Много благодаря на споделилите опита си с този сайт!

# 182
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 52
Здравейте,планирам лятната ни почивка през месец юли.Бихте ли ме насочили към хотел с хубав плаж,храна и алкохол.Бюджет 2500 за двама възрастни със собствен транспорт.Благодаря!

# 183
  • Мнения: 539
Тая година е някаква изкилифинчена...някъде от 26-27 стана шибано времето. Циклони, бури, ветрове. До 2-ри октомври беше така, след това пак се е оправило времето.

Не съм съгласна с вас. Всяка година е така. За мен е изключение началото на октомври времето в Кушадасъ да е хубаво.
За кое не сте съгласна? Всяка година ходя през септември. Само тая година беше шибано и то в края на месеца и началото на октомври. След 4-5-ти времето е било супер.

Не съм съгласна, че края на месец септември т. е. 26,27 и началото на октомври е подходящо да се почива т. е. да кажеш че си на море в Кушадасъ.
Не смятам повече да споря с вас. Запазете си своето мнение.

# 184
  • Мнения: 299
Търся хотел в Travel republic,  но отдолу ми изписва, че цената е само за британски граждани... Thinking
В същото време ми дава да избера държава. Имате ли идея?

# 185
  • Мнения: 1 710
Здравейте,планирам лятната ни почивка през месец юли.Бихте ли ме насочили към хотел с хубав плаж,храна и алкохол.Бюджет 2500 за двама възрастни със собствен транспорт.Благодаря!

Adalya Ocean Deluxe
Royal Dragon
Sueno Hotels Beach Side
Kamelya Selin
Alba Royal - 16+
Crystal Palace Luxury Resort
Crystal Sunset Resort & Spa - на втора линия
Vonresort Golden Coast - много добър вариант за почивка, но това е най-скромният хотел от всички изброени.

Цените отговарят на бюджета Ви, но съм ги гледала в Travel Republic, което значи, че всички са с някакво намаление в момента и това не е стандартната им цена.

# 186
  • Козлодуй
  • Мнения: 83
Скрит текст:
....
В Кемер FAME RESIDENCE GOYNUK е съвсем близо до търговска зона, а и до центъра на селото Гьойнук не е далече. Хотелът обаче е на втора линия, а в Кемер плажът е изцяло чакъл.
...
Само една лека поправка да направя за плажната зона пред селището Гьонук.
Цялата е изкуствено насипана с по-едричък пясък още преди много години.
Със сигурност не е чакълесто, по-скоро е каменисто. Wink
Скрит текст:









Аз също, миналата седмица, резервирах за едната ми почивка:
6н+4н в Sueno Beach Side+Rixos Premium Belek
Hug

За другата не съм готов още, но си мисля за нещо като Гранада Белек и вероятно бих повторил любимото ми Суено Белек Broken Heart.

За точилите се на Rixos Premium Tekirova, да му обърнат внимание, цената му в момента за някои конфигурации е доста приятна! На Азура Делукс също.

# 187
  • Мнения: 775
Здравейте,планирам лятната ни почивка през месец юли.Бихте ли ме насочили към хотел с хубав плаж,храна и алкохол.Бюджет 2500 за двама възрастни със собствен транспорт.Благодаря!


За средата на сезона и за средата на жегата няма да е много добре за Aнталя.
Eдвали ще се намери хотел предлагащ разнообразен вносен алкохол за сретада на юли за 2500лв..
все пак вижте тука за юли ми излиза 2770 лв с днешната валута и има %50 възможност да се хване турската цена

https://www.etstur.com/Long-Beach-Resort-Hotel-Spa-Deluxe

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 2 039
Помагайте чудя се -  CLUB ASTERIA 5* и Letonia Golf-Белек? За 2-ма възрастни.

# 189
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 52
Благодаря и аз ще търся през травелрепублик за да мога да променя ако нещо се обърка с отпуската.

# 190
  • Мнения: 14
Здравейте, спряли сме се на хотел Port Nature Luxury Resort hotel & spa,Белек. Назад в темите не откривам коментари за него. Преглеждах чужди отзиви, като цяло са добри.
Ще се радвам ако някой може да сподели мнение и впечатления. Благодаря.

# 191
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали хотел за 2-ма възрастни и 2 деца за началото на Септември със самолет от Варна.Бюджета ни е до 4000лв.
Държим да има забавления за децата и хубава храна.По възможност хотела да не е много амортизиран.
Благодаря предварително

# 192
  • София
  • Мнения: 282
Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали хотел за 2-ма възрастни и дете на 13 години за края на август със самолет от София, в Лара, Белек и Сиде в краен случай. Държа на хубав плаж, разнообразна храна и най-вече добра анимация както за деца така и за възрастни. Бюджет до 5 000лв. Благодаря.

# 193
  • Козлодуй
  • Мнения: 83
Скрит текст:
Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали хотел за 2-ма възрастни и 2 деца за началото на Септември със самолет от Варна.Бюджета ни е до 4000лв.
Държим да има забавления за децата и хубава храна.По възможност хотела да не е много амортизиран.
Благодаря предварително
С оглед изискванията и бюджета се сещам за няколко варианта в район Анталия:
Алания - Лонисера и Long Beach
Сиде - Vonresort и малко отгоре за ROYAL ALHAMBRA
Белек - CRYSTAL WATERWORLD
Лара - ~1000 отгоре ROYAL SEGINUS
Скрит текст:
Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали хотел за 2-ма възрастни и дете на 13 години за края на август със самолет от София, в Лара, Белек и Сиде в краен случай. Държа на хубав плаж, разнообразна храна и най-вече добра анимация както за деца така и за възрастни. Бюджет до 5 000лв. Благодаря.
GRANADA LUXURY BELEK - не е на първа линия.
SUENO GOLF BELEK 5* - ползвате всичко от SUENO DELUXE BELEK
ROYAL SEGINUS
евентуално и DELPHIN BE GRAND RESORT

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 12:15 от vanio_tt

# 194
  • Мнения: 775
Схванах доста добра оферта за LETOONIA GOLF
1- %37
2- 1 нощувка бонус
3 - 2 деца до 11.99 free
Офертата важи за резервации до 10/12/18
а един ден бонус важи за датите oт 13/04- до 03/06/19  //oт 01/10/2019 - до 01/11/2019
Но не съм сигурен дали ще се съгласят за българи с турска цена - 4акам да ми пишат от агенцията



примерна цена за нощувка за 2+2 на избраните дати


Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 12:24 от BsrnX

Общи условия

Активация на акаунт