Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 032
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 268
Специално на продуктите, които следя не е имало завишени цени.

# 151
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
И аз не видях да има разлика в цените.

Във Фейсбук страницата са публикували, че магазинът в Шумен има РД и съответно има 20 % намаление, но без бебешка храна и формули 1 и 2. Да не би да променят правилата? Преди не беше ли на всичко?

# 152
  • Мнения: 2 290
На всичко беше, действително.
Спомням си , че покрай такива намаления сериозно зареждах с адаптирани млека.

# 153
  • София
  • Мнения: 1 434
Знам цените на всичко, което ме интересува в магазина и нямаше никаква манипулация.
Напазарувах за 80 лв. , което си бяха доста артикули. Масово се говори за други магазини, че са злоупотребили, но в DM нямаше такова нещо.

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 2 058
А някой с личен опит може ли да направи сравнение между тази Орал Б (не с кръгла глава) https://m.emag.bg/el-chetka-za-zybi-oral-b-trizone-1000-8800-obo … 992/pd/DNNWFBBBM/ и коментираните DontoDent /Philips

# 155
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Избелващата маска на Alverde с ябълката да не би да е спряна от производство? В три магазина във Варна не я намирам.

# 156
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Избелващата маска на Alverde с ябълката да не би да е спряна от производство? В три магазина във Варна не я намирам.
И аз я търсих (в София), но я няма. Няма и тази с роза, която също много харесвах. Има само една нова, хидратираща маска. Пробвах я, хубава е. Може да се каже, че успешно заменя маската с роза.

# 157
  • Мнения: 212
На мен също маската с роза/дива шипка ми беше любима.
На цялата серия с ябълка и лайм смениха опаковките. Но специално за маската мисля, че я пуснаха с нова формула. Преди в старата опаковка беше една и съща в двете сашета. Сега в едното саше е нещо като clay маска, а в другото peel маска. В новата опаковка не съм я използвала. Това е само мое наблюдение от това, което прочетох на етикета.

# 158
# 159
  • София
  • Мнения: 3 845
Нищо не харесах от новата брошура. Може би защото си накупих доста неща от Черния петък.

# 160
  • Мнения: 441
Аз от новата ерошура си харесах шампоана за обем Джон Фреда и душ гел Tresori d'Oriente Blush. Чудя се за този лосион за тяло на eos. Някой пробвал ли го е Blush

# 161
  • Мнения: 1 349
Аз имах розовия лосион на Еос. Беше ми подарък, но е хубав. Хидратира добре, аромата обаче нещо не ми хареса и се видях в чудо докато изразходя тази голяма опаковка. Мисля, че белият ухае по-приятно.

# 162
  • Мнения: 17 987
Нищо особено не е Еос-а. Не разбирам защо е толкова надценена тази марка?

# 163
  • Мнения: 441
Не знам какво специално има и дали изобщо има нещо специално, защото не съм ползвала нищо тяхно, но сега в брошурата видях лосиона и се замислих, та реших да питам Blush
След малко ще ходя до ДМ и спешно ми трябва бледо розово червило с лек блясък. Какво бихте ми препоръчали?

# 164
  • Мнения: 1 334
Относно въпроса за червило на Ardenza : Препоръчвам червилата на Римел, с тъмно-синя капачка и сребриста гилза. Stuck Out Tongue Winking Eye Много хидратират устните, което е голям плюс за мен.
Rimmel: MOISTURE RENEW LIPSTICK   поствам и снимка с цветове :



Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 13:48 от « Benedetta »

Общи условия

Активация на акаунт