ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 500

  • 29 542
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мдаа, Ча се прибира съвсем .... скоро hahaha

По БТВ в следобедните часове напоследък свърши една и започне друга романтична турска комедийка, не им знам точно заглавията, но са все такива. Учудвам се даже как не е дошъл редът на онзи с Бурак Дениз и Ханде Ерчел. Този, който дават или предстои да започне е Отново любов с Буура Гюлсой и Йозге Йозпиринчи. Българското му заглавие е Любов от втори опит. А вечер все така са си драмите, което всъщност е и по-добрия вариант...

# 16
  • Мнения: 27 452
Марги щях да питам за  турските филми през уикенда още ли ги дават ?  
След Джесур коя драма ще излъчат ? Не съм чула да рекламират нищо .Да заспиш на него нито сюжет ни главната ми аресва .

Мерси  за линка Flowers Hibiscus
За Келебека друго имах предвид не да оди  там.

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 00:31 от femmi2

# 17
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Всъщност не знам Thinking Май през уикенда няма турско, Феми.
Все щяхме да забележим, явно в момента не рекламират нищо, сигурно Дързост и красота има още епизоди...
Линка забравих да го проверя преди да го публикувам, дано е това, което търсиш Laughing

# 18
  • Мнения: 27 452
През телефона не съм отваряла линка Марги  .Да си объркала нещо споко .
Интервюто тоя вторник не ми се вярва  . Както казвате от летището нема са тупне  там не е от тия дето обичат да приказват .
Не е уточнена датата за кой вторник  ?
В Америка е инкогнито   не го познават  не му се връща  има ангажименти в Турция .

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 00:20 от femmi2

# 19
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Авчето ти е от онази сцена, сега се сетих Joy
Е, сега пък и кой вторник, чак с такива сведения не разполагаме Mr. Green

# 20
  • Мнения: 27 452
Авчето  го спретна от Т и ми го подари .
  

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 13:30 от femmi2

# 21
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Белл  Hug, благодаря за новата, юбилейна  Grinning , тема и за усилията, които полагаш.  newsm51 newsm51 newsm51

Феми, хубаво че в края на предишната тема си пуснала мятащия брадвЕ Ча. Канех се да го обяснявам, още когато Дуда пусна снимката с дръвчетата. Ама пусто нали все вървя с часове след вас, докато ви изчета и стигна до края, то вече минало-заминало и още сто неща изникнали  ooooh!. Това май не е дворчето на Ча  newsm78 . Може да е от спортния център в Зекериякьой. Много пъти са пускали снимки и клипчета и от там. Има си и част с масички  Wink , от която също сме виждали снимки. Във всеки случай Дуда щателно напомня с кого има връзка, без значение дали снимката е от неговото дворче или от центъра, където постоянно ходи. Peace

# 22
  • Мнения: 27 452
Добро снежно утро !
   От където и да е мястото с дръвчетата  напук го показва  и дразни   . МаргА  коментира в изписаната тема  удобна  такава връзка .Заминава  когато иска връща се  .Дуня е послушно куче като я викне  . Така 50 пъти шЪ се събират  свободна връзка .
 Тоя кадър може да е стар  и да са разделени .

# 23
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Добро да е  Grinning Бяло и красиво е при нас...




Не се знае още колко събирания и раздели ще има, може и години да минат, пък и щом ги устройва тази неангажираща връзка. Важното на тях да им е добре... Laughing

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 10:08 от Маргарита Н.

# 24
  • Мнения: 27 452
 Красиво ама  едвам  се върви  като са заледи  .  Поне аз щото съм кекава затова  не обичам зимата . Днес ще бъда от телефона снимки  и инфо не мога да публикувам .Като  има интересно и ново мятайте . 
  Марги зареждаш ни с кафе и чай с патрончетата.

# 25
  • Мнения: 21 201
Здравейте love001.....love001 в новата ни юбилейна 500-на тема и благодаря Ивче love001 за нея.
И като е зима навън, Party нека да е ФЕмирски снежна Heart Eyes Heart Eyes и тук.

# 26
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Ичерде започва в Колумбия. Party Историята на двама братя от двете страни на закона.... Хайде дано някой ден и при нас...

Феми, понеже си споменала Келебеците по-нагоре, та се сетих Ичерде беше номиниран в няколко категории, включително и Ча за за актьор, май не ги наградиха обаче, пропуснала съм newsm78
Не че признанието непременно трябва да има материално изражение, но понякога обратно на очакваното, най-успешните сериали са по-малко награждавани Mr. Green Иначе за Прилива прибраха и Ча, и Сера. Голям смях ще е сега пеперудки да грабнат за неизлъчения все още Протектор. Ако някой попадне на подобна информация като дойде време, да сподели и с нас ако може кои са печелившите, т.е. наградените, че проявявам любопитство пък не знам къде да гледам tooth

500 теми включващи Огледален свят в заглавието си, а отпреди това в архива още 184 Crazy Crazy Вече са 684.

# 27
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ехеей wavey Ама съм замалко....

500 теми включващи Огледален свят в заглавието си, а отпреди това в архива още 184 Crazy Crazy Вече са 684.

smile3521

Марги и аз се надявам един ден да пуснат Ичерде, ама като гледам последните години какво купуват Бтв не ми изглежда че ще стане ooooh!
Това Отново любов по кой канал и от колко часа, ако мога ще му хвърлям някое око, помня че много го коментираха и се забавляваха с историята там, а и от това което съм гледала с Буура и Йозге и двамата ми харесват Peace Относно Бурак и Хандето, дано да пуснат нещо друго, а не пълнежа на килограм който са им пробутали при някоя покупка- от това което съм виждала с тази жена като откъси, щото то не се търпи да гледа човек повече, изглежда лигава и глуповата, достойна за втора-трета линия на историята, а не за ГГ.

Фемо, снимката приличаше на нова, дърветата изглеждаха като от късна есен- обагрени във всякакви цветове листа и повечето типично за сезона поокапали.... Мисля че беше правена на разсъмване или на свечеряване, тревата не приличаше по цвят на трева, а на море снимано в мрачно време... Относно къщичката в дъното, която се вижда на някои от тези снимки с дърветата това може да е барачка за инструменти, косачки и т.н...

Ако мога пак ще намина, че май щях и друго да казвам Grinning

# 28
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел wavey

Отново любов (Любов от втори опит) ще е по БТВ от 13:30. Мярнах информацията на сайта на телевизията, но не обърнах внимание дали е започнал или все още не е.... Не е в удобно време.

Този с Бурак и Ханде го споменах, защото май и той е романтична комедийка и е подходящ за следобедните часове, забелязвам, че вече все подобни дават. Иначе от кратките клипчета, които съм срещала го намирам за глуповат. Аз по принцип не си падам по такъв тип сериали, единственият комедиен турски, който съм следила с интерес почти през цялото време е Брак с чужденец. От първите дизита в роден ефир е...

За поредна седмица първи


ПП За Ичерде не знам Rolling Eyes Шегувам се аз от кал да е, ама Чаатай да е, Joy но предните два сериала ги пуснаха топли, топли. АФК 2-3 дни след финала на втори сезон в Турция на Войо, в началото на следващата година по БТВ. Прилива пък по-малко от месец след финала в родината му.... С Ичерде се забавиха или не възнамеряват да го излъчват. Опасни улици го дават от 7-8 години с прекъсване между сезоните, но не в праймтайма.... Така, че след време може и Чачовия така.... И той като Киво е любимец на дамите Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 19:11 от Маргарита Н.

# 29
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Жансуто си спечели поредното извозване пък как е литнала в облаците сякаш е Фанала Емко hahaha Много харесвам муцките на Ча там в разговора им. И пак го наливат с нещо топло- чай или кафе...

Не мисля че ще дочакаме Ичерде по някоя от родните телевизии.

Общи условия

Активация на акаунт