ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 500

  • 29 768
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 477
И аз мисля че е колаж Peace Аталайчо не го знам талантлив ли е, помня една песен в негово изпълнение, добре се справяше момчето, но вижте го как изглежда на 20 и се сетете батЮ му на 20 как беше... Разлика цяла вселена Crazy

Фемо съмнявам се някога да сме знаели със сигурност кога е свободен и кога зает Joy Само дето сега някак ми се струва сериозно, говори за нея, макар че не спомена име, а тъй наречения му неофициален говорител, най-официално ни каза името и - говоря за башклюкаря. Веднъж преди година и половинае писа че пристигнали двойката Ча и Дуда и че тя била умна, сЯ направо вече е в категория севгили няма нуждая да ни хвали умът и...
Абе много важно ooooh!

Дуняша радост/гадост наша Joy
Това с въпроса за ревността си беше тъпо от страна на Айшето, прекалено жълто, прекалено ниско ниво, особено както го беше полазила. Каквито и да са им отношенията, Дуда е от другата страна там където е Ча, а не от нашата зрителска  и вероятно е била наясно със сцената още преди да я снимат, как е снета и прочие.

# 706
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Вярно е, те са от другата страна, наясно са с професията си и няма от какво толкова да се впечатляват. Нито им е за пръв път, нито ще е за последен. Вълненията са за зрителите Laughing Ама тази любовна сцена като гледам си е доста смела, за да бъде изиграна от турски актьори. На фона на разни засрамени на сутринта, тези са огън и пламък. Близо съм до въпросния епизод , тогава ще разбера с подробности Mr. Green

Ако не знаете, да ви кажа - по БТВ за поредна година дават Сам вкъщи Joy Joy Щях да се учудя да минем без него по празниците Joy

# 707
  • Мнения: 27 655

 Така не сме го виждали както каза Марга    Ще снима   отново   за платформа  сигурна съм в това Нетфликс или друга .

 Марги видя  ли как фиксира кадъната на партито една с червена рокля  взе и мерките  палавника   Joy онази с килима омачка . Тръшна я на леглото   добре , че няма продължение  с грозотията  Sick
 Ако беше тръшнал и трета Дон жуана.

 Бел  Спомням си чух да пее на сръбски в колата   Аталай .  Може да знае повече от батю си сръбски .  
  
Аталай учи режисура  батю му писа сценарии и братчеда Юса  участваше . Беше дипломна работа .




 

Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 01:20 от femmi2

# 708
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, още не съм стигнала до партито Laughing

Я, от първо място миналата седмица, сега на десето Laughing

Защитника е заел мястото на сериала на Кака, който приключи наскоро. Малките престъпления най-редовно си бяха на десета позиция. Съдба hahaha

Последна редакция: пн, 24 дек 2018, 18:43 от Маргарита Н.

# 709
  • Мнения: 27 655


уауууу  ако ще фърчи така  напрАУ  съм за валидол   Joy




 Представяш ли си да е още по-добре от колажа tooth Не че го вярвам, ама знае ли се hahaha
Цитирай   •

 за фърчането е мой цитат  от стара тема и  последното е цитат на Бел    . Представяшли си да е още по - добре от колажа  .

 Не е по - добре  ог колажа  това тяло с червените шорти няма стигане .   Сега е във форма тренира бокс    . КапризничИм както казва Марги  Joy     свети без да фърчи . Облече ризата  почна се тресе и му остави белег и знак . Зейнеп и баща и разбраха , че това е Защитника - Спасителя ,който чакат  .   Обясниха му той кви Защитници  не вярва в това .  
https://twitter.com/theprotector/status/1073971008229523456


  На ХазаР и лепна ролята  


    Зейнеп хлътна по Хакан така го усетих   Rolling Eyes  

 Света София   много ми хареса . Дано някой ден  я посетим   не искам да си правя планове , щото нищо не става .   Как ли са снимали като е бъкано от туристи или  не са пускали туристи  за да заснемат серията .  Капълъчерши  Ча често снима там . В АфК когато извика Фера за пръстена  .  За нула време долетя от унито на пазара  за нищо  го нямат това разстояние  като на филм .    В Ичардето кога беше шофьор на розичката - жената на шефа   снимаха в Капалъто . С костюма на Хакан го асоцирам със Сарп  . Също ми хареса как му стои .  Прилива  са  снимали   не съм сигурна като не съм го гледала .



 как се хили като говори на испански . Обожават го латиносите  .Ще видим Хазал ще иде ли изобщо в Латинска Америка  .

 Отдавна не следа латиното  освен по лейдито като пуснат   мисълта ми е май са в криза заради  фурора на турските дизита  .   Големите компании Телемундо , Телависа , Ацтека .

Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 01:23 от femmi2

# 710
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, да ти кажа на мен сега ми харесва повече, лятото на 2012 с червените шорти нещо много мощен ми се вижда. Истина е, придирчиви сме Joy

Зейнеп и баща й знаеха, че Хакан е Защитника и му обясниха, че те са Преданите, а човекът, който го е отгледал и той като тях. И ги пита Хаканчо на кого са предани Joy Joy Joy  Думите им не му вдъхваха доверие и нормално. То пък и оставаше от първия момент безрезервно да повярва, че всичко, което му дрънкат е истина. Прозвуча му както на всеки друг нормален човек - невъзможно. Ама вярно като облече ризата се тресеше и се сдоби със свръхестествени способности Joy


# 711
  • Мнения: 27 655
https://twitter.com/hazcag_forever/status/1075849902465409024
 първа брачна нощ се задава  

какви са тези  катастрофи инсценирани  и смърт . Сашо що постъпи така   ? СЦ   затъват и по - добре да го финализират .



  нежни   Heart Eyes

семейна снимка



от партито на Аксой   за годишнината  на МЯ



нови Peace

Марги не е нормално вълшебни ризи  , безсмъртни  ,Защитници . На теб да ти го кажат и ти ще  гледаш като тресната и ще кажеш  кви ги дрънкат  hahaha  Това е фантастичното иначе си е приключенско .

 На мен заякнал ми  допада не напомпан прекалено  Naughty


Celine Dion - The Power Of Love
  dancing dancing

Последна редакция: пн, 24 дек 2018, 23:34 от femmi2

# 712
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
 santa2 santa2  santa2


Честита Коледа, момичета. Hug Да сте живи и здрави и вие, и хората които обичате

Освен тази, която е сложила Феми с Гюнгюровица и Хазал излезе и още една, Сибел Шереф сигурно е сестрата на Илка...
 

# 713
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 477
Eхеей, Честита Коледа, да сте живи и здрави, животът ви да е изпълнен с радост и доброта Hug

Вчера на гости у Ча са били Гюнгьорови, Хазал, сестрата на Илка Сибел и още хора, като това се предполага че са снимки от Чачовия дом, вижда се и онзи гоблен от аржентинката Елиса, която беше избродирала Ча с образа му от Ичерде и от Делибала като втория беше още в процес Laughing






И видеото
https://vk.com/cagaulusoy?z=video-128333062_456240732%2F04e1adf9 … l_wall_-128333062

На това в цитата много се смях като го видях как се киска след рецитала на испански hahaha
Цитат

Фемо, на мен ми заприлича че Аталайчо пее на сръбски, даже различих няколко думи, но писаха че било на босненски, и името на певеца бяха казали, също босненец. Явно езиците са близки Wink

Марги така е, съдба hahaha
Иначе  като казвам че Ча, Дуда и който и да е актьор е от другата страна на чертата, свят от който ние хабер си нямаме, имам предвид че те си познават действителността и отношенията в личния живот, познават другия като човек, знаят си тайните и кое може да е вярно и кое да са си чисти жълтурски или фенски съчинения, защото те, известните са вътре в събитията, а не странични наблюдатели на собствения си живот Wink  Сещам се каква простотия  изцепи една персона преди няколко години, когато я снимаха в частен клуб с един милионер hahaha Първо 5 дена се чудеше какво да измисли като отговор, а накрая писа че такива писания в мрежите пречели на връзката и #Crazy И какво моля ще ти пречат бе персоно, като ти и твоят човек сте от другата страна и кой с какво си чеше клавиатурата не би имало никакво значение, при положение че ти и твоя човек сте от другата страна и сте наясно с всичко, а не чакате да ви уведомяват за събитията в живота ви  жълтите парцали или феновете #Crazy Ама когато не блести с ум и  затъне толкова много във втория сценарий приемайки игричката твърде лично, стават подобни грешки, но пък поне много радваше феновете си с достойните за интелекта им обяснения hahaha

Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 10:52 от Беллора

# 714
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
По изключение този път успях да изгледам краткото видео без да е нужна регистрация Laughing
От същата група домъкнах и това Heart Eyes


Мани, оная извозената е рядко тъпо парче Crazy

# 715
  • Мнения: 27 655


Весела Коледа !    Живи и здрави   , късмет и берекет  Flowers Four Leaf Clover


снежни фемир



 Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
баджаначке се тръшнем   Joy smile3544 smile3544





https://vk.com/cagaulusoy?z=video-151772827_456240757%2Fb4ad4784 … -128333062_152541
 ХаканчУ ни праща целувка    

Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 15:27 от femmi2

# 716
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Заради тоя художествен гръб, редно е да се тръшнем баджаначке tooth

А снежните ФЕмир са много хубави, ето ги и в чист вид



 Heart Eyes

# 717
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 477
Марги, много хубава задница на Хаканчо и много хубави Фемири Heart Eyes

Там където Хазал прави селфито/снимката а Гюнгьорова я е пуснала в сторито, според надписа издирват Илка- издирват на шега естествено Crazy а тя била в Алачати...

Heart Eyes
Heart Eyes
Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 27 655


Цитат
Хазал Кая ищет подружку Илькнур. Та отдыхает с Мавишем наверное 😉 А Хазал с Чагатаем

   Мавишем и Илка в Алачата   де тоя късмет  Joy рускините ни посещават темата  и се бъзикат   с Алито   .
   От  Мишо няма отърване за Ча имам надежда  ще я разкара .  Любовта не е цветя и рози особено в техните среди . Като се вижда като гражданин на света в кариерата си.

 Хазал със дружките на Илка гостуват при Ча . Дуня е там  ... женския смях от клипчето  може да е нейният  .   Дори да не се показва намеците са ясни и Баш  клюкаря изтъкна за севгилито  айде нема нужда  ooooh!
 Ча му споделя за плановете си .  След Протектора накъде  ?     Залагам , че ще снима за още платформи и Нетфликс ще го задържи като звезда  .  Те не са очаквали да е на трето място  по гледаемост .  
   Почти уцелих като  ви казах, че ще снима  историческо   ако си спомняте   преди да  разберем за Нетфликс  .   Историко - фантастика   се оказа .   Ако се навие  за истинско   не знам ще понеса ли мустаци , чАлми , потури .  При Ранини каза че отказал голяма сума заради Нетфликс   . Вероятно втори сезон на Ичарде  или  Ертагул като Осман   . 33uu

 Дома му отвътре не го  е показвал .  Пази подаръка  от аржентинката   . Браво !    Девойката като види  подаръка  си в дома на Ча   какво усещане е  Crazy  Двора и зеленината ,  колибката много  пъти сме я виждали  .  Обича да гогви нагостил е гостите .
 

https://vk.com/doc331284595_485366054?hash=90e886d87cb409216b&am … 3a156b3af2154549a
  краче опнато върху голото тяло 


 
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_846283
 Ча е идиален за рИклама на чипс  Crazy   това е четвърти епизод от партито


Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 20:50 от femmi2

# 719
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ами много е хубав Хаканчо откъдето и да го погледне човек, изпънат като струна. Crazy Да си дойдем на думата - от нашето по-хубаво няма Mr. Green Heart Eyes Прехласнах се наново ladyuu

Ще взема да си го запазя. bouquet Аз съм твърде неориентирана, не знам как ги намирате тези групи Embarassed Някои пък въобще не ми се отварят, изисква се регистрация.

А преди три години на днешната дата (в Петък) hahaha  била премиерата на Делибал









Общи условия

Активация на акаунт