Звездни компромати- 387 част

  • 69 584
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 700
Отново благодаря на Радика за труда и ентусиазма с който прави всяка тема.
Идвах със снимка на Чарлз и най-мслкото внуче, но видях, че вече е показвана.
Побърква ме злобата, когато струи на талази. Има потребителки, които ми влизат в полезрението, именно с това, че  плюят по всичко, което мърда. Чудя се как живеят.

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 21:39 от alvelina

# 31
  • Мнения: 14 489
Ирина ако спре да се налива в скул найтс ще й е по-лесно сутрин като води децата на училище Joy

# 32
  • Мнения: 594
Ирина ако спре да се налива в скул найтс ще й е по-лесно сутрин като води децата на училище Joy
И да спрем да я храним, да не е луда Joy

# 33
  • Мнения: 3 157
Да си призная вчера пийнах 2 чаши червено вино-1 на обед и 1 на вечеря.Представям си ако въпросната го беше направила+снимки,какви щяха да са коментарите(и диагнозите,естествено:)

# 34
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Обедното пиене не пречи на вечерното, ако се слеят 🍷🍷🍷

# 35
  • Мнения: 5 998
Уикендите и аз пия от обяд, голяма работа 😁 Божолето излезе онзи ден, което ме подсеща утре да мина за една бутилка.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 061
Ох, Бохо, ❤ Хареса ми идеята 🍷 наздраве 😘
Идва Коледа, редно си е да се пие червено вино от обяд 😜🤪

# 37
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Има потребителски, които ми влизат в полезрението, именно с това, че  плюят по всичко, което мърда. Чудя се как живеят.
Трудно им е!

Бебратов не мога да коментирам с лошо, прави ми впечатление на нормален и земен човек, едва ли си е дошъл в България, за да звездее. Чувам и хубави неща за фондацията му, мисля се занимава и с благотворителни каузи.  Жена му е много хубава и имат сладки дечица. Къде да иде след пенсия, естествено, че ще дойде да си харчи тук английската пенсия Mr. Green

# 38
  • Мнения: 14 489
Аз кво написах, вие ли не ме разбрахте...

# 39
  • София
  • Мнения: 2 061
Мис, ние доразвихме темата 😉

# 40
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
За тези, които не се впечатляват от татуировки, е другият пост - снимки от фотосесии на звездите.

Но съм сигурна, че пак ще има такива, на които не съм угодила Stuck Out Tongue Winking Eye

# 41
  • Мнения: 24 341
Бербатов дава автограф повече от 8ч, за да не остане разочарован фен, а някой казват, че звездее?! Няма угодия!

# 42
  • София
  • Мнения: 10 328
Е, айде стига вече, Бербатов та Бербатов. Някой не го харесва, голяма работа. Аз пък не харесвам Владо Николов след като го слушах как говори. Прост е. Голямо разочарование.

# 43
  • Мнения: 24 341
Нека не го харесват, няма лошо! Но да говориш пълни глупости и да си смучеш от пръстите, за да хейтиш...Но доста от това се хранят. Не им е леко

# 44
  • Мнения: 4 690
Ами конкретно в този случай нормално да не му стане приятно, че го издебват така без предупреждение, имайки си друг график. Когато даваха "Море от любов", бях малка, но помня че хора получаваха обяснение  в любов и не им ставаше никак приятно тази показност и още тогава се чудех как нахлуват в живота на хората без позволение. Същите чувства предизвикваха в днешно време и репортажите на лудия репортер, които доста напористо нападаше хората с въпроси, ставала съм свидетел във Пловдив как не могат да се измъкнат  от него; също така и това изключително просташко предаване Съдебен спор, за което пък си задавам въпроса съществуват ли такива хора наистина.

Общи условия

Активация на акаунт