Фермата 4 - Съединение - тема 11 (19.11. - 25.11.)

  • 29 252
  • 799
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Благодаря за новата тема.

Танц на радостта и аз танцувам. В конкретния дуел Симо си ми беше любимеца, но... огорчена съм от жлъчните коментари относно така наречения от вас тюфлек, тулуп, мутра, гюле и какво ли още не беше... Признавам си позволих си веднъж да оприлича Роман с епитета Зайко Байко и антипатия някаква да изкажа, но не го обидих. Айде да не ставате форумни Христинки, а....? Факт е, че така набедената от вас лоена топка загуби въпреки нагласените за него по-удобни игри, факт е, че младежът Симо успя да се пребори въпреки опита на съперника, въпреки опитите на продукцията да уравновесят битките. Стига сте злорадствали само ми се ще да ви помоля, мъж с шкембе може да не става за корица на списание, но не винаги е за изхвърляне. Може и нещо да съм изпуснала относно мутринските му времена на Митака, но нещо ми бяга сякаш факта ТОЙ лично като мутра да се е изявявал, спомена в един от епизодите, че е бил свидетел как се чупят пръсти, дори как на него са чупили пръсти, но той лично правил ли го е... дайте линк към този епизод, няма да ви се разсърдя ако греша.

Като цяло обаче оставам на позицията, че прекалено злобни сякаш ставате на моменти... и прекално много се влияете от фейсклюк настроенията... Махнете ги тия фейсклюк герои... веднъж посегнах там, втори път няма и да го сторя, тука сте ми по-мислещи, по-разсъждаващи, по-справедливи...

# 31
  • София
  • Мнения: 15 198
Spirit Crusher, ето - разказ от първо лице за мутренските 10-тина години на Митко:
https://fermata.btv.bg/video/videos/mitko-sled-fermata-dovolen-s … mu9xKKa-keGe_Z5ks

# 32
  • Мнения: 2 560
Митко се обясняваше, че е участвал в групировка, а всички ги знаем тези групировки какви са. Още във визитката си го казва. По- лошото е, че този светъл период от живота му беше споменаван многократно, като повод за гордост едва  ли не. Аз, лично, ако се срамувам от нещо в миналото си, няма постоянно да го изтъкнам.

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Аз си промених мнението за Роман към по-добро именно след последните няколко епизода, казвах го вече, сега го казвам отново защото някой по-назад написа, че всички нападаме Роман. Напротив - аз лично смятам, че точно така се играе играта и евала на хора, които имат доблестта да се изправят честно и да си кажат едно към едно какво и защо мислят. И именно в тази връзка не харесвам Гошо, на моменти и Дидо, щото се правят, че не са за пари там, а всъщност всеки един е там точно за това. Роман се изправи и си го каза направо.
Спирит, защо не забравиш поучителния и нравоучителен тон малко и не оставиш хората да си пишат какво и защо мислят? Знаеш, че те харесвам като потребител, респект заради онези, другите неща, през които си преминала/пишем заедно в онази, ...лошата тема Confused/, но макар и заради това - тук сме за развлечение, имат хората емоции, изразяват ги, сега къде кой какво и защо казал, рекъл, написал - ами има мнение, пише. И ти пишеш, сигурно и с теб има несъгласни, но пък тук не сме да си набиваме канчетата, а да си коментираме незлобливо разни хора, даващи ги по тИлИвИзорЪТ. С добри чувства ти го пиша това. Peace

# 34
  • Мнения: 337
Днеска ако отново не дадът шанс на Симеон да бъде фермер ще е прекалено.Още отначало Георги не харесва Симо и се чуди само как да го изкара крив, но ми харесва как Симо не му обръща внимание.И Гошко не го харесва не защото го дразни, а защото още от начало видя в него най-голяма конкуренция за победата.Де да знаеше, че е далечко от тази победа.Малко са хората, срещу които би се изправил накрая и би победил.А от четирима, все ще има някой който да е по-харесван от него.

# 35
  • Мнения: 14 817
Днеска ако отново не дадът шанс на Симеон да бъде фермер ще е прекалено.Още отначало Георги не харесва Симо и се чуди само как да го изкара крив, но ми харесва как Симо не му обръща внимание.И Гошко не го харесва не защото го дразни, а защото още от начало видя в него най-голяма конкуренция за победата.Де да знаеше, че е далечко от тази победа.Малко са хората, срещу които би се изправил накрая и би победил.А от четирима, все ще има някой който да е по-харесван от него.
Със сигурност няма да му дадат шанс.То и завиди кои ще са другите кандидати, но Симо би получил шанс евентуално само ако кандидати са той , Нури и Роси/ Христина.
Иначе няма.Гадна група се оформи около Гошо.
Но пък четейки настроениятя тук и във фейса , хората биха гласували за всеки друг на финала, но не и за Гошо.Даже Роман не е толкова мразен.

# 36
  • Мнения: 3 732
Надявам се фермер да е Дидо или Нури.

# 37
  • Мнения: 2 199
Аз искам Росица фермер и Александра и Милена дуелистки. Мечтииии.
Относно думите ми за Митко, въобще няма как да се почиствам глупаво, че съм ги написала, твърдо си стоя зад тях.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
От кога пък фейсбук и бг мама станаха представителна извадка на "хората"... От няколко седмици се чудя с какво толкова Жоро по дразни хората, и единственото, което ми идва наум е, заради нетърпимостта към емигрантите. От там насетне всеки, живеещ в чужбина, се при позна като Жоров враг и хоп, мразим го, каквото и да прави. За едно и също нещо възхваляван някой, а друг плюем. Аз обичам прями хора, емоционални, за това нито Симо, а пък още по-малко Нури мога да харесам. Такава тиха вода е последния... Не разбирам това всеобщо одобрение към някой, който крие всякаква емоция, де се вика, може и да е сериен убиец, няма да се разбере. Странно нещо сме хората. То и за това сме на такова дереже, важното е да си крием същността и тогава започват да ни се приписват всякакви качества. Та, подкрепям Георги, против Нури съм, не одобрявам Милена, Дидо също ще съм доволна, ако спечели. И Роси нямам против, тя също е устата и оправна, не съм видяла злоба в нея. Надявам се на финала да се определи победителя от игри, а не от гласуване на зомбирана публика, или поне гласа на драгия зрител да има малко значение. За да е честно.

# 39
  • Мнения: 2 199
Георги има къс фитил, много бързо пали, това му е основният проблем според мен.
Аз съм си все още за Роман.

# 40
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз харесах Георги в началото, точно заради това, че много директно и без заобиколки казваше какво мисли за българите-емигранти. В голяма степен това, което говореше, съвпада с личното ми мнение по въпроса.
Обаче той започна да проявява черти от характера, които никак не ми се покриват с представата за доблест и чест.
Злобее - все по-трудно му е да се прикрива.
Интригант е - говори зад гърба на хората и злослови.
Позьор е - държи едни пламенни речи, защото знае, че навсякъде е пълно с камери, а микрофонът му виси на врата.
Истеричен е - току се опули и кресне по някого.
Самонадеян е - наскоро каза за някой от участниците нещо от рода на "искам го до мен на финала". Опааааааа.....-кой каза, че мястото ти на финала е сигурно, Георги?
Там е за парите, ама не му стиска да си го каже направо - въпреки че се има за много директен.
Млад е и сигурно ще успее да се пребори с недостатъците си с времето. Има и положителни качества, разбира се. Но в този сезон Георги е личното ми разочарование.

# 41
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Аз харесах Георги в началото, точно заради това, че много директно и без заобиколки казваше какво мисли за българите-емигранти. В голяма степен това, което говореше, съвпада с личното ми мнение по въпроса.
Обаче той започна да проявява черти от характера, които никак не ми се покриват с представата за доблест и чест.
Злобее - все по-трудно му е да се прикрива.
Интригант е - говори зад гърба на хората и злослови.
Позьор е - държи едни пламенни речи, защото знае, че навсякъде е пълно с камери, а микрофонът му виси на врата.
Истеричен е - току се опули и кресне по някого.
Самонадеян е - наскоро каза за някой от участниците нещо от рода на "искам го до мен на финала". Опааааааа.....-кой каза, че мястото ти на финала е сигурно, Георги?
Там е за парите, ама не му стиска да си го каже направо.
Млад е и сигурно ще успее да се пребори с недостатъците си с времето. Има и положителни качества, разбира се. Но в този сезон Георги е личното ми разочарование.
smile3501 smile3521 newsm10
Отивам да трудя аз, вие пишете, не се стеснявайте. Hug

# 42
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 134
Моля, ако е е възможно спойлер за финала и на мен на лични.

# 43
  • Мнения: 6 092
Прочетох във фейса относно 4 финалисти ,който иска да е тайна да не отваря
Скрит текст:
Дидо не е във финалната четворка а във шестицата .В четворката освен изброените ,които ги имате на негово място само е Гошко  Laughing  Ама по -надолу някой пък е написал ,че Нури елиминира Георги
Сега колко е вярно ,незнам

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 18:11 от elpi

# 44
  • Мнения: 94
Моята информация за финала е, че:
Скрит текст:
Дидо, Роман, Ваня и Росица са на финал.

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 18:18 от tendenz

Общи условия

Активация на акаунт