Перилни препарати и омекотители – 56

  • 65 659
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Някъде има ли на промоция Коколино с бергамонт https://fammy.com.ua/p787270125-konditsioner-dlya-belya.html

# 721
  • Мнения: X
Аз български Персил не знам да има.
Тук е внос от мазетата в Румъния и Полша.

# 722
  • Мнения: 441
Някъде има ли на промоция Коколино с бергамонт https://fammy.com.ua/p787270125-konditsioner-dlya-belya.html
В Метро е на промоция, но не помня каква точно му е цената. Виж брошурата.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 589
Под "нашенски" Персил имах предвид произведен за нашия пазар. Знам, че не е правен и пакетиран тук.
Без значение от чии "мазета" е  Rolling Eyes , за мен продуктът е чудесен.

Някъде има ли на промоция Коколино с бергамонт https://fammy.com.ua/p787270125-konditsioner-dlya-belya.html

Мисля, че в Била видях големи бутилки Коколино.

# 724
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 820
Предишния ми прах за цветно беше Персил като показания от Free Agent, но турски - беше ужасен, миришеше отвратително и не изпираше въобще - на всичкото отгоре, по данни за дозиране от етикета, трябваше да слагам по над 500 мл на пране, което не го правеше въобще икономичен.

Аз ползвам този прах: , бях си го купила от Темакс на промоция преди около 2 години.
Моето мнение е, че прахът пере перфектно, не оставя бели следи по тъмните дрехи, прането ухае свежо без ползване на омекотител.
Относно дозирането - да, дозата не е малка, но за нормално замърсено пране се препоръчват 215 мл прах.
Посоченото от теб количество - 500 мл се препоръчва за много замърсено пране 6-8 кг.
Не ми се вярва да переш такова количество пране наведнъж.

# 725
  • Мнения: 5 207
Аз български Персил не знам да има.
Тук е внос от мазетата в Румъния и Полша.
Ако видиш полския завод на Хенкел...

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
В Метро е на промоция 5,32 май беше снощи си взех.Много се чудех между този и Коколино със сандал .И накрая взех втория.Ако сте от Пловдив в Триумф ще е тази седмица на 4.99.

# 727
  • София
  • Мнения: 3 847
Наистина съм учудена, че при някои хора Персил не пере добре. Перфектен е, много пъти съм писала, че за мен е най-добрия прах на бг пазара. И с респект към Хенкел и иновациите им в световен мащаб. Най-добрите!
За любителите на аромат на сапун - пробвайте Савекс Платинум. Добро изпиране, лек остатъчен аромат на сапун - при мен остава и след изсъхване.

# 728
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Благодаря,момичета,от Сливен съм.Ще проверя в Билла,Метро не ми е опция.

# 729
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И аз съм доволна от Персил, купен от България. Нямам забележки. Прала съм и с немски Персил, разлика не намирам. За това и спрях да си поръчвам да ми носят или да си купувам, когато ходя там.

# 730
  • Мнения: 1 135
Аз български Персил не знам да има.
Тук е внос от мазетата в Румъния и Полша.

Защо пък от мазетата?

# 731
  • Мнения: 1 953
Възползвах се от промоцията в Била. Трябваше ми (и той не ми трябваше, де Grinning) само за бяло, ама...

Гес или който е запомнил, как бяха правилата: с препарат за вълна се перат спортни дрехи, а с препарат за спортни не се - вълнени?!

# 732
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 820
cacharell, благодаря ти за информацията.
Имам си аз - и прахове, и течни. От Темакс го бях купила 2 пакета за 7 или 8 лв.

# 733
  • Мнения: 68 711
Аз..аз...го запомних:
С препарат за вълна може да переш спортни/щото няма ензими/.
Но с препарат за спортни не може да переш вълна /защото има ензими/.

Тоест препаратите за спортни са с ензими..тоест като другите. Нямат вълшебна съставка Wink

А тези за вълна са специални, защото не съдържат ензими.😊

# 734
  • Мнения: 1 953
Joy страшна си, благодаря Flowers Hibiscus!

Общи условия

Активация на акаунт