Перилни препарати и омекотители – 56

  • 67 346
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 69 071
На мен всички дрехи ми миришат силно на чисто и леко на праха, особено ако съм прала с Омото - доста силно го усещам и след пране и изсъхване. Но може моя нос да е привикнал да улавя тези миризми. Омекотител не ползвам - задушава ме.

# 706
  • Мнения: 1 953
Подкрепям мненията на Тета и Гес.
Тази "гадост" Персил в БГ е същата ката тази от снимката, поне по картинка Grinning.
Който си мисли, че си е купил нещо по-хубаво, от продаваното тук и иска да се похвали, може да го направи и без да оплюва българското.

# 707
  • Мнения: 5 973
Чакайте сега, ДМ-ския на нищо не мирише или мирише гадно и на химия... обърках се от последните коментари. Thinking
На гадно-както мирише дреха, прибрана влажна в шкафа-и на химия.

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 15:47 от W

# 708
  • Мнения: 2 000
Понякога такива странни неща се пишат из този форум, че се чудиш какво става Joy

# 709
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 846
В момента пера на 60 градуса с ДМ прах бяло пране. Специално отидох до пералнята, за да проверя как мирише, тъй като вече е загряла - нормално си мирише на прах за пране. След изсъхване не ми се е случвало прането ми да мирише неприятно, най-малкото на гадно.
Може би проблемът е друг.

# 710
  • Мнения: 1 953
Еее.... и аз не харесах праховете на ДМ, нито един, но дрехите след сушене не миришат гадно. След изваждане от пералнята "миришат" на химия, но на мен ми харесва Grinning, а след сушене - на нищо или мнооого леко просто на чисто.

# 711
  • София
  • Мнения: 12 006
Всеки има различно мнение за "неприятен мирис" при перилните препарати. Същото е и с парфюмите - един парфюм на един човек може да му е много хубав, а за друг да е отвратителен, за трети нищо особено - т.е. нито хубав нито много лош.

# 712
  • Мнения: 69 071
Просто сме забравили как мирише дреха изпрана с домашен сапун. Когато е мокра.
С тия ароматизирани прахове е така...

# 713
  • София
  • Мнения: 38 736
Извинявам се за думата "гадост".
При мен е важно прахът да мирише и то хубави и силно. Имам нова пералня със сушилня, която не иска да пуска целия омекотител, така че се отказах от ползването му. Освен това, сушилнята съвсем обира аромата и накрая даже оставаше неприятна миризма след пране с прах /какъвто и да е/.
Минах на течни.
Въпреки че харесвам да пера с прах.
Затова съм толкова възхитена от този Персил, защото ароматът му остава, надявам се.

# 714
  • Мнения: 5 973
Явно обсъждате моя коментар. Имам чувствително обоняние. Не, не искам да ми миришат дрехите на нещо парфюмно от праха, защото си имам парфюм и го ползвам. Сапунената миризма не съм я забравила и ми харесва. На ДМ обаче не. И нямам проблем с никакъв друг прах.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 2 031
Аз лятото когато не пускам сушилня много харесвам да пера с италианския Бланко с аромат на Марсилски сапун.Напомня ми за детството .

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Искам да се похваля, че си имам немски Персил прах за цветно и е съвсем различен от тая гадост тук! Ароматът е страхотен, а след няколко седмици ще мога да кажа и за изпирането.
Аз прах с прах Ариел в Холандия. Нищо общо с тукашната "ароматна" гадост.

# 717
  • Мнения: 1 738
Предишния ми прах за цветно беше Персил като показания от Free Agent, но турски - беше ужасен, миришеше отвратително и не изпираше въобще - на всичкото отгоре, по данни за дозиране от етикета, трябваше да слагам по над 500 мл на пране, което не го правеше въобще икономичен.

# 718
  • София
  • Мнения: 853
В момента съм с Белгийски Персил прахообразен, е добър е. Ако трябва да сравнявам с Немския, е с по-силен аромат, но също изпира отлично. Този тук не ми го хвалете нищо не ми е изпирал, без да кисна и третирам.

# 719
  • София
  • Мнения: 4 590
И аз нямам забележки към нашенския Персил, изпира ми всичко безупречно. Ароматът не ме интересува, тъй като винаги слагам омекотител.

Общи условия

Активация на акаунт