Перилни препарати и омекотители – 56

  • 65 361
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 10 514
Напоследък ползвам само синьото Коколино в непрозрачната опаковка. Много хубаво мирише, много трайно. След сушилня, макар и по-слабо, се усеща добре.

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Благодаря! Сушулня нямам...

# 542
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
От този Ленор съм доволна, омекотява дрехите, но доста силно ухае и аз слагам по малко:

# 543
  • София
  • Мнения: 2 238
Аз съм от ползващите Персил сензитив и съм изключително доволна. Пера, както бели дрехи, така и всички чаршафи, кърпи и бельо на 60° с него. Ако гоима в промоцията на Кауфланд за 60 пранета, ще купя.
Относно магазините за паралелен внос, мисля, че отдавна са излезли от клишето "тип гараж". Има много добре заредени, с пресни, пресни препарати, но на мен не са ми удобни като локация и рядко пазарувам от такива.

# 544
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
В нашия град има доста такива магазини, в които умишлено не влизам, че се чувствам като в пещерата на Али баба и 40-те разбойника откъм зареждане на перилни препарати. Relaxed

За съжаление имаме и голям магазин с турски внос - и там рядко ходя, че съм заредена като за война с прахове, течни и омекотители.  Sad

В последно време само ви чета.

# 545
  • Мнения: 5 207
От акцията на Персил в Кауфланд има само за бяло и за цветно. Сензитив няма. Синът ми ми докладва, днес е редил точно това. Прахът е произведен в края на януари.

# 546
  • София
  • Мнения: 127
От години редувам само тези омекотители и съм много доволна Simple Smile

https://s12emagst.akamaized.net/products/15888/15887877/images/r … 9d23e0bb_full.jpg

http://naedro.prahove.com/image/cache/catalog/Products/Fabuloso/ … ttino-500x500.jpg

https://beautycosmetic.biz/images/product/yumos-konsantre-sensitive-1440ml.jpg

Вчера случайно видях,че са открили нов магазин за паралелен внос до супермаркет Козяк,но не съм влизала още да видя какви са цените...

# 547
  • София
  • Мнения: 2 238
Аз пък съм решила да взема Силан с божур. Някой ползвали го е? Омекотява ли и добре ли мирише след изсъхване на дрехите?

# 548
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
От акцията на Персил в Кауфланд има само за бяло и за цветно. Сензитив няма. Синът ми ми докладва, днес е редил точно това. Прахът е произведен в края на януари.

Те май в промоциите рядко го включват сенситива..

# 549
  • Мнения: 5 207
А, когато са намалени малките опаковки, винаги е включен и той. Това в Кауфланд е някакво специално предложение с ограничени количества, така че ако смятате да взимате, отидете първите дни. Синът ми каза, че хората го грабели още вчера.

# 550
  • Мнения: 441
Аз пък съм решила да взема Силан с божур. Някой ползвали го е? Омекотява ли и добре ли мирише след изсъхване на дрехите?
Това май е червеният, нали? Ако той, на мен ми е любим. Струва ми се, че е по-траен от другите. Относно омекотяването аз не правя разлика между различните видове Силан (освен олиото, което за мен е ужасно). И като аромат най-много ми харесва заедно с черния, но това е много субективно Blush

# 551
  • София
  • Мнения: 2 238
Ardenza, благодаря🌺
Този е
Скрит текст:
  Ароматът от бутилката ми хареса, но аз като цяло не съм фен на Силан. Колкото пъти съм взимала, все не ми харесва как мирише след изсъхване и въпреки това ще му дам шанс на този, а е и намален в Лили този месец, та не е голяма инвестиция 😉

# 552
  • Мнения: 441
Този не съм пробвала, но от тази серия пробвах с кокос и след сушилня не се усещаше ароматът. Sad

# 553
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Взех си снощи пакет персил прах за цветно от К, много добра оферта 24/5 стоъинки на пранр, снимах ви и в сба няколко промота, но на фона на К бледнеят

И кърпички за бяло на 3.50

# 554
  • Мнения: 19 360
Интересно, че в хартиената брошура на Кауфланд я няма тази промоция на прах. Редактирам се, извинете, не я бях видяла. Дано да има през уикенда, че по-рано няма да мога да се отбия там.

Общи условия

Активация на акаунт