Любители на кучета - 86

  • 23 342
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 934
За пореден път ще кажа как се изумявам колко са умни кучовците. Хем е е бебе моя хубостик. Сложила съм му гранули, поредните които не иска да яде. Мия съдове, той ми скача по краката, в момента, в който му обърна внимание, обръщам се към него, питам го какво иска, той застава до купичката  с храна и гледа нея, вдига глава гледа към мен, пак купичката, пак мен.  Такъв умен поглед. С поглед ми казва хиляди неща.


Което пък ми вкарва въпроса.... Задължително ли е да яде и гранули и консерви и пастети.

И една снимка да не ни забравите. ❤️




# 736
  • София
  • Мнения: 8 348
Задължително не е.
По-лесно откъм подсигуряване на балансирана храна.
Тоест с всичките витамини и тн добавкивътре, за козинка, за зъбки, за незнам какво си.

# 737
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Ау Елена , идвам да му нацелувам муцката на тоз. Laughing
 Умни са , много,и слушат повече от човеците ,да знайш.От тийновете поне. #Cussing outИ ми се радват и двете като се прибера все едно аз съм господ и без мен животът е свършен.И не ме застрелват с въпроса Аз сега кво ще ям, сякаш идвайки си от работа мъкна на гърба си и тенджерата , или - Имам добра и лоша новина,коя искаш първо???? Не , просто любов и то най-чистата и неподправена.Прощавам на мига всички простотий които са свършили двете в къщи докато са били сами.Нужен един поглед.Очите им казват всичко.

# 738
  • София
  • Мнения: 8 348


Ей така се спи

Да отбележа, леглото е над 7 см високо, главата и доста виси

# 739
  • под тепетата
  • Мнения: 9 314
Ние пък имаме нов начин на изразяване на радост.Вчера се прибирам късничко от коледен купон и негова милост Ози ми подарява одеялото си - влачи го насам-натам и ми го бута в краката  Joy
 Плами76, доста точно описание си дала  Mr. Green

# 740
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен, днес съм записала час при доктора на Тайра искам да я види  има две раничко зад ушето и много и пада козината,отделно ми се струва че е отслабнала виждат и се ребрата,най вероятно се престаравам, но искам да съм сигурна че е добре.иначе е добре щурее,   храни се, пишака по често на пелените

# 741
  • Мнения: 813
Здравейте, мойто френчи е с подуто зърно, доста подуто карахме го на лекар преди седмица каза, че няма проблем щом не го боли и не се уголемява, но то е станали много твърдо и сеедно испуска като секрет по малко и е потъмняло. В помеделник ще го водя пак, от какво ли може да е, а не го боли дава да му го пипаме. Док каза че може да е прещипано или нещо като брадавица. Много ме протеснява.

# 742
  • София
  • Мнения: 2 958
Кехайова, на Бека и се бяха подули след разгонването гърдите и д-рите казаха да следим и да отиваме при тях, ако - стане твърди, променят си цвета или запопнат да изпускат секрет. Така като те чета... заведи го на вет. ... Може и нищо да не е, но поне ще си спокойна. Стискам палци.

# 743
  • Мнения: 813
Да така каза и нашия доктор, днес го водих, но беше излязъл по спешност и се налага в понеделник чак да го заведа. Дано не е нещо сериозно, поне не усеща болка, няколко пъти го пипам там и няма нищо против. Пък нали го кастрирахме преди около седмица и половина, а този проблем му е около месец и нямаше промяна, едва преди ден се уголеми толкова и потъмня.

# 744
  • София
  • Мнения: 2 958
Дано всичко е наред! Да пишеш след прегледа!

# 745
  • София
  • Мнения: 8 348
Взех на звяра еленски рог. Оказа се много твърд, а тя много си го харесва. Вече час го глозга, ще хване мускулна треска.
И почти не е мръднал.

# 746
  • София
  • Мнения: 2 958
Possessed, Бека има биволски рог, но се оказа много голям за нея и го нарязахме на три части, за да може да го гризе. Има си любимо парче, което вече успя да "пречупи" и има малко липсващо парченце. Това е една от смислените ми покупки за нея. Бях и купила копито и то оцеля над 3 месеца, но ако го ядеше по-голямо куче за няколко дни щеше да изчезне.

# 747
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Ерос, току-що проверил и осъзнал, че неговия подарък все още не е под елхата. Горкия той, искаше си го по-рано.

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 18:54 от despicable

# 748
  • Мнения: 22 867
Еххх, на уоши стопани попаднало момчето! Mr. Green Бързо да му добавите подаръка и задължително да има рог, копито......нещо подобно за извинение! Simple Smile bouquet

# 749
  • Мнения: 4 749
Като казахте коледни  подаръци искам да взема на Робчи една къщичка за терасата, да си има свое местенце там, много обича да излиза и да се препича на  слънце. В този смисъл какъв размер да взема за лабрадор, така, че да му е комфортно и като порастне. ЦЪК

Общи условия

Активация на акаунт